Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel z nową rodziną. Córki jak bliźniaczki, te zdjęcia roztapiają serca fanów
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.03.2023 13:57

Marcin Hakiel z nową rodziną. Córki jak bliźniaczki, te zdjęcia roztapiają serca fanów

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel został przyłapany na romantycznym wyjeździe do Sopotu. Towarzyszyła mu jego partnerka oraz córki. Okazuje się, że dziewczynki mają ze sobą świetny kontakt i wszystko wskazuje na to, że zaczęły traktować się jak prawdziwe siostry. 

Fotoreporterom udało się uchwycić wyjątkowy kadr. Największą uwagę skupiły na sobie córki zakochanych. Ich stylizacje mogą zaskoczyć wielu.

Marcin Hakiel i opieka nad dziećmi

Marcin Hakiel po rozstaniu z Kasią Cichopek nie zamknął się na miłość. Z czasem poznał piękną Dominikę, u której boku odnalazł szczęście. Para tworzy związek od kilku miesięcy, a tancerz regularnie chwali się wspólnymi wycieczkami i randkami. 

Marcin i Kasia doczekali się dwójki dzieci, nad którymi sprawują opiekę naprzemienną. Obecna partnerka Marcina również ma dziecko z poprzedniego związku. Dziewczynka jest w podobnym wieku jak Helenka Hakiel. 

Z ostatniej chwili: Jerzy Stuhr właśnie usłyszał wyrok. Sąd podjął decyzję w sprawie znanego aktora

Marcin Hakiel na wycieczce w Sopocie

Marcin Hakiel na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi swoją szkołę tańca oraz gdzie mieszkają jego dzieci. Z informacji przekazanych przez media dowiadujemy się, że wybranka tancerza mieszka we Wrocławiu. Dzieli więc ich spora odległość, jednak udaje im się znaleźć dla siebie czas. 

Zakochani często wyjeżdżają na wycieczki i spotykają się w różnych częściach Polski. Wielokrotnie na opublikowanych zdjęciach widzieliśmy, że towarzyszą im dzieci. Tym razem zakochani wybrali się do Sopotu, gdzie zostali zauważeni przez fotoreporterów. 

Córki Marcina i Dominiki niczym bliźniaczki

Super Express opublikował w swoim serwisie najnowsze zdjęcia Marcina Hakiela z Dominiką oraz córkami. Tancerz wręczył swojej ukochanej różowy balon, układający się w słowo “love”, natomiast największą uwagę skupiły na sobie dziewczynki, które tego dnia przemierzały deptak w identycznych stylizacjach. 

Helenka oraz córka Dominiki założyły płaszczyki w kratkę, a nawet miały na sobie takie same czapeczki. Dziewczynki wyglądały niemalże, jak siostry bliźniaczki. 

Dziewczynki mają świetny kontakt i już po kilku tygodniach chciały nocować u siebie nawzajem — przekazała Super Expressowi znajoma rodziny Marcina Hakiela.

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło Super Express