Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rok temu ogłosili rozstanie. Zmieniło się prawie wszystko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.03.2023 17:13

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rok temu ogłosili rozstanie. Zmieniło się prawie wszystko

Katarzyna Cichopek / Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

Dokładnie rok temu polski show-biznes zamarł, kiedy jedna z najbardziej kultowych par, wcześniej pokazująca radosne rodzinne życie, ogłosiła rozstanie. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel początkowo chcieli rozstać się bez dramatów, jednak nie było to możliwe. Zupełnie niespodziewana wiadomość pociągnęła za sobą wiele nieprzewidzianych wydarzeń.

11 marca 2022 roku para, która zdawała się „nie do ruszenia”, opublikowała w mediach społecznościowych decyzję o rozstaniu. Do dziś pozostało wiele niewyjaśnionych spraw z tym związanych, a w pewnym momencie konieczne było nawet zaangażowanie policji.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: sielankowe małżeństwo i głośne rozstanie

Cichopek i Hakiel poznali się na planie „Tańca z gwiazdami”. Uniesienia na parkiecie szybko przerodziły się w wielkie uczucie. Para pobrała się w 2008 roku w Zakopanem. Rok później na świat przyszedł ich syn Adam, a w 2013 urodziła się córka Helena. W ich mediach społecznościowych trudno było znaleźć smutny ton: na wspólnych zdjęciach cała rodzina promieniała uśmiechem.

Tym większe było zdziwienie wszystkich, kiedy 11 marca zeszłego roku na Instagramie pojawił się wpis obojga o treści: „Podjęliśmy razem decyzje o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować”.

Marzenie Ewy Błaszczyk w końcu się spełniło. Ważny dzień uczciła w towarzystwie pierwszej damy

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: podsłuchy, plotki, wolność mająca imię

Jeżeli oboje byli partnerzy rzeczywiście na początku mieli nadzieję na spokojne rozstanie, pozbawione dramatów, nie było im to dane. W mediach zawrzało, a prasa prześcigała się w coraz to nowych domysłach na temat przyczyn rozstania. Sytuacji nie załagodził sam Hakiel, który w mediach społecznościowych nie ukrywał, że jest mu bardzo ciężko.

Tancerz pojawił się też w programie „Miasto Kobiet”, w którym zaczął sugerować, że Kasia zostawiła go dla innego. „Moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię” powiedział.

Nie był to jednak koniec problemów. W tym samym czasie do kilku głównych mediów w Polsce oraz do twórców „Pytania na śniadanie” zostały wysłane nielegalnie uzyskane nagrania prywatnych rozmów Cichopek i jej telewizyjnego partnera, Macieja Kurzajewskiego. W sprawę zaangażowała się policja. Choć treść podsłuchów nie została ujawniona, dodatkowo podgrzały one plotki o uczuciu, jakie miało wtedy łączyć tę parę.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozwód, Paulina Smaszcz, nowa miłość i zaręczyny

Kasia i Marcin rozwiedli się bardzo szybko, dzięki temu, że wszelkie szczegóły dotyczące podziału majątku i opieki nad dziećmi ustalili jeszcze przed rozprawą. Ich małżeństwo przeszło do historii 25 sierpnia 2022 roku. Wydawało się, że atmosfera wokół nich ucichnie, gdyby nie fakt, że była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz, ujawniła w komentarzu, że dziennikarz wyjechał do Izraela wraz Cichopek.

W wyniku tego 7 października 2022 para ujawniła wreszcie, że jest razem. „Najpiękniejszy prezent na 40. urodziny: miłość. Pozdrawiamy z Izraela” napisała aktorka na Instagramie. W odpowiedzi na to Smaszcz przekazała, że ich relacja trwa już od 2019 roku. Według jej słów Hakiel „jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu Czar Par”.

Obecnie Cichopek i Kurzajewski są już po zaręczynach. Nie oznacza to oczywiście, że mają całkowity spokój, jednak z pozoru w mediach społecznościowych nie dają po sobie pokazać, że uwaga mediów i Pauliny robi na nich wrażenie. Na zdjęciach wyglądają na szczęśliwą rodzinę.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek / Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek / Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek / Marcin Hakiel
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama