Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda chwali się nowymi umiejętnościami synka. "Na robocie"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.03.2023 08:57

Joanna Opozda chwali się nowymi umiejętnościami synka. "Na robocie"

Joanna Opozda
fot. KAPiF

Antek Królikowski i Joanna Opozda doczekali się syna, Vincenta, którym opiekuje się aktorka. Gdy ona ukazuje kolejne radosne momenty z życia malca, ojciec dziecka zaczyna mierzyć się z poważną sprawą sądową.

Aktor niedawno usłyszał zarzuty w sprawie kontroli, która miała miejsce 18 lutego. W mediach społecznościowych przekazał swoje stanowisko, a także zapowiedział walkę o swoją niewinność. W tym samym czasie jego była żona pochwaliła się kolejnymi chwilami z synem.

Antek Królikowski przed sądową batalią, a Joanna Opozda celebruje sukcesy syna

W czwartek pojawiło się oświadczenie Prokuratury Okręgowej, która rozpoczęła rozpatrywać sprawę aktora. Najważniejszą kwestią ma być obecność "środków odurzających" we krwi mężczyzny podczas badania.

Antoni K. został w czwartek przesłuchany i usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej w postaci delta 9-tetrahydrokannabinolu — przekazano.

Antek Królikowski zdążył już wydać oświadczenie w sprawie rozpoczęcia dochodzenia. Aktor zamierza walczyć o swoją niewinność, a nawet nie wyklucza możliwości ujawnienia wyników badań.

Na tym etapie dążymy do ustalenia, czy prokuratura realizowała pisemny wniosek mojego obrońcy o zabezpieczenie nagrań z kamer nasobnych funkcjonariuszy Policji, który będzie wg mnie kluczowym dowodem potwierdzającym, w jakim rzeczywiście byłem stanie w chwili zatrzymania mnie przez Policję. […] będziemy publikować badania, z których wynika, że jest to rozumowanie błędne, krzywdzące i niszczące zaufanie obywateli do wymiaru sprawiedliwości — przekazał w oświadczeniu.

W tym samym czasie jego była partnerka, Joanna Opozda, postanowiła nie komentować zamieszania wokół ojca jej dziecka. Ostatni czas skupia przede wszystkim na synu.

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"

Joanna Opozda nie komentuje sprawy Antka Królikowskiego

Aktorka mimo wielu zawodowych obowiązków chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z obserwatorami. Niedawno w jej życiu doszło do wielu zmian. Zaczęła nowe modowe przedsięwzięcia, a także celebrowała roczek ukochanego syna.

Od medialnego zainteresowania byłym partnerem trzyma się jak najdalej, skupiając się przede wszystkim na dziecku. Niedawno pokazała jakich nowych umiejętności nauczył się Vincent. Chłopiec zaczął pomagać mamie w planowaniu jej obowiązków.

Joanna Opozda celebruje chwile z synem

Aktorka pokazała w jednej z relacji na Instagramie, jak mały Vincent z zapałem chwycił za długopis i zaczął uzupełniać puste strony w jej kalendarzu. Wygląda na to, że chłopczyk ma jasny plan na to, jak powinien wyglądać dzień jego mamy.

Na robocie. Mój sekretarz — podpisała zdjęcia Joanna Opozda.

Roczny Vincent coraz częściej pojawia się w relacjach gwiazdy, choć ta nadal ukrywa szczegóły jego twarzy. Z biegiem czasu będzie mogła pochwalić się kolejnymi sukcesami syna. Internauci widzieli już przecież, jak pewnie stawia pierwsze kroki, a to dopiero początek.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda (22).jpg
fot. instagram.com/asiaopozda/
Joanna Opozda (23).jpg
fot. instagram.com/asiaopozda/
Joanna Opozda (24).jpg
fot. KAPiF
Antek Królikowski (19).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama