Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda odsłoniła twarz synka. Już wiadomo, do kogo jest podobny
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 22.02.2023 20:56

Joanna Opozda odsłoniła twarz synka. Już wiadomo, do kogo jest podobny

Joanna Opozda
fot. KAPiF, instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda jest dumną mamą Vincenta, który urodził się 22 lutego 2022 roku. Pociechy doczekała się ze swoim byłym partnerem, Antkiem Królikowskim. W dniu 1. urodzin chłopca opublikowała wyjątkowe zdjęcie. 

Do tej pory Asia bardzo pilnowała, by nie zdradzić wizerunku swojego syna. Dodając zdjęcie z maleństwem, zakrywała jego twarz lub obracała syna plecami do obiektywu. Tym razem zrobiła wyjątek.

Joanna Opozda pokazała syna w jego pierwsze urodziny

Joanna Opozda to obecnie jedna z czołowych polskich gwiazd, która sprawnie łączy macierzyństwo z karierą. Jej przerwa od pracy była stosunkowo krótka i już po kilku miesiącach zaczęła działać na pełnych obrotach.

W mediach społecznościowych Asi pojawia się wiele zdjęć i relacji, związanych z życiem zawodowym. Niekiedy przemyca szczątkowe fakty z życia prywatnego, a także nie odmawia sobie zdjęć z synem. 

22 lutego Vincent Królikowski zmarł rok. Z tej okazji mama przyszykowała go eleganckiego stroju i od razu go sfotografowała. Tym razem jednak Joasia postanowiła zakryć tylko część twarzy chłopca, zdradzając tym samym jego wygląd. Maluch jest kopią swojej mamy! 

Dorota Wellman poinformowała o chorobie. Internauci od razu ruszyli na pomoc

1. urodziny Vincenta Królikowskiego

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy moment dla jego najbliższych, a przede wszystkim dla rodziców. Joanna z tej okazji wyprawiła synkowi urocze przyjęcie, którym nie omieszkała pochwalić się w sieci. 

Na przyjęciu urodzinowym nie zabrakło piętrowego tortu w kolorze niebieskim z licznymi, kolorowymi ozdobami. Pojawiły się również słodkie przekąski, balony i serpentyny. 

Joanna Opozda dumną mamą

Joannie Opoździe później się z samotnym macierzyństwem. Gwiazda rozstała się z mężem tuż przed narodzinami dziecka. Mimo przeciwności losu twardo stąpa po ziemi i osiągają kolejne sukcesy, a także cieszą się z bycia mamą. 

W ostatnim czasie aktorka zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, podczas którego wyjawiła, że chciałaby w przyszłości zaadoptować dziecko i tym samym powiększyć swoją rodzinę.

Chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko. Dzisiaj nawet o tym czytałam. Pożyjemy, zobaczymy — napisała wówczas na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Vincent Królikowski
Vincent Królikowski, fot. instagram.com/asiaopozda
Urodziny Vincenta
Urodziny Vincenta, fot. instagram.com/asiaopozda
Urodziny Vincenta
Urodziny Vincenta, fot. instagram.com/asiaopozda

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.