Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda o kolejnym dziecku, rozważa adopcję. "Dzisiaj o tym czytałam"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.02.2023 09:58

Joanna Opozda o kolejnym dziecku, rozważa adopcję. "Dzisiaj o tym czytałam"

Joanna Opozda
fot. KAPiF

Joanna Opozda otworzyła się przed swoimi obserwatorami. Umożliwiła im zadawanie pytań, na które następnie odpowiedziała. Część z nich była wyjątkowo osobista, jednak aktorka mimo wszystko zdecydowała się odpowiedzieć. Padło wiele głębokich wyznań.

Obecnie Asia spełnia się nie tylko zawodowo, ale także rodzinnie. Jest szczęśliwą mamą synka, którego doczekała się z Antonim Królikowskim. Jeden z internautów postanowił dopytać o dalsze powiększenie rodziny. Aktorka wspomniała o adopcji.

Joanna Opozda otworzyła się na temat rodzicielstwa

Joanna Opozda to obecnie jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Swoją karierę rozpoczęła w branży modelingowej, a przełomem okazała się rola Jowity w serialu "Pierwsza miłość", która zapewniła aktorce ogólnopolską rozpoznawalność.

Asia prężnie działa nie tylko w aktorstwie, ale także w mediach społecznościowych, gdzie regularnie opowiada o swoim życiu. Dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, a także relacjonuje wyjazdy czy kulisy pracy.

W ostatnim czasie gwiazda udostępniła swoim obserwatorom okienko, w którym mogli zadawać jej pytania. Odpowiedź na część z nich została udostępniona na InstaStory. Jedna z osób postanowiła zapytać Joannę o powiększenie rodziny. Aktorka otwarcie opowiedziała o swoich planach.

Joanna Opozda rozważa adopcję dziecka

Joanna niegdyś tworzyła jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Jej relacja z Antkiem Królikowskim była bacznie śledzona przez media i fanów. Zgodnie z licznymi przypuszczeniami Asia zaszła w ciążę, a para zdecydowała się na ślub.

Czas pokazał, że nie byli sobie pisani. Antek rozstał się z żoną tuż przed porodem, a obecnie Asia samotnie wychowuje swojego synka. Czy chciałaby mieć jeszcze więcej dzieci? O to zapytał jeden z internautów, a 34-latka bez ogródek odpowiedziała, że zastanawia się nad adopcją.

Ponadto Joanna w odpowiedzi zaznaczyła, że jeszcze tego samego dnia edukowała się i zaznajamiała z kolejnymi informacjami, związanymi z adoptowaniem dziecka.

Chciałabym kiedyś zaadoptować dziecko. Dzisiaj nawet o tym czytałam. Pożyjemy, zobaczymy — napisała.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Krupińska oceniła prawdę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Zauważa jeden błąd

  2. Remigiusz Mróz i Joanna Opozda mają się ku sobie? Pisarz wymownie zareagował na plotki

  3. Ania Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie. "To jest tak duża presja"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].