Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda w szczerych słowach o chorobie synka. Spędzili w szpitalu dwa tygodnie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.12.2022 17:14

Joanna Opozda w szczerych słowach o chorobie synka. Spędzili w szpitalu dwa tygodnie

Joanna Opozda
KAPiF

Joanna Opozda w lutym tego roku została matką. Od tego czasu jej życie, uwaga i emocje skupiły się na dobru małego Vincenta. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, jednak okazuje się, że dużo czasu spędził w szpitalu. Aktorka wreszcie otworzyła się i opowiedziała o jego chorobie.

Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym opisała, jak wyglądały minione miesiące. Nie miała łatwo: rozpad związku, całkiem nowe rodzicielskie obowiązki i choroba, która ją dotknęła spadły na nią w jednym momencie.

Joanna Opozda opowiedziała o chorobie synka

22 lutego 2022 roku na świat przyszedł Vincent, syn Opozdy i Królikowskiego. Para rozstała się jeszcze przed jego narodzinami, choć o szczegółowych kulisach zakończenia tego związku dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. Jak się okazuje, dla aktorki był to trudny okres nie tylko ze względu na zawód miłosny.

Joanna udzieliła wywiadu magazynowi "Party", w którym wyznała, jak wyglądały pierwsze miesiące życia Vincenta. Chłopiec trafił do szpitala, w którym spędził wraz z doglądającą go mamą aż dwa tygodnie. Na dodatek gwiazda zmagała się też z depresją.

Vincent miał trafić do szpitala po miesiącu od narodzin. Diagnoza lekarzy brzmiała: "odmiedniczkowe zapalenie nerek". Opozda opowiedziała, co wtedy przeżywała. Wspomniała też o uczuciu dojmującej samotności.

Joanna Opozda o chorobie Vincenta: "Spałam przy nim na podłodze"

Vini miał równo miesiąc, kiedy trafił do szpitala z bardzo wysoką gorączką. Lekarze postawili diagnozę: odmiedniczkowe zapalenie nerek. Spędziliśmy tam dwa tygodnie, podczas których spałam przy nim na podłodze – opowiada aktorka o tym smutnym czasie - Mały przechodził bardzo bolesne badania: częste pobieranie krwi, cewnikowanie, które strasznie przeżywałam. I byłam w tym kompletnie sama. Nasz pobyt na oddziale też był dla mnie przełomem - wyjaśnia w rozmowie z "Party".

Dodaje też, że wszystkie problemy wywołały u niej depresję. – Nie bójmy się prosić o pomoc i nie katujmy się tym, co pomyślą o nas inni. Ze mną też było źle, choć początkowo próbowałam to ukryć. Zamknęłam się na media, niemal nie wychodziłam z domu, albo uciekałam za miasto, by się ze wszystkim uporać. Też było mi wstyd, ale dziś już wiem, że to nie ja powinnam się wstydzić – zaznacza aktorka na koniec. Zobacz zdjęcia:

Joanna Opozda
Joanna Opozda pokazała Vincenta, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda z synem, fot. instagram.com/asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Piotr Woźniak-Starak był synem jednego z najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się teść Agnieszki Woźniak-Starak?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Party