Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel ujawniła, w jakim wieku została milionerką. Tak zarabiają nastoletnie gwiazdy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.03.2023 14:12

Roksana Węgiel ujawniła, w jakim wieku została milionerką. Tak zarabiają nastoletnie gwiazdy

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd młodego pokolenia. Śpiewa, bierze udział w kampaniach reklamowych, a nawet próbowała swoich sił w telewizji. Kiedy przekroczyła kamień milowy i została milionerką?

Kariera piosenkarki po zwycięstwie w premierowej edycji "The Voice Kids" poszybowała ekstremalnie w górę, stawiając ją na piedestale show-biznesu. Dziś, pełnoletnia już gwiazda, z dumą mówi o młodzieńczych sukcesach. Jako nastolatka została milionerką, jednak pieniądze nie miały dla niej zaskakującej wartości.

Roksana Węgiel o pierwszym zarobionym milionie

Już jako 14-latka stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. Polska, a później Europa oszalała na punkcie utalentowanej piosenkarki. Wraz z rozwojem kariery zaczęły pojawiać się trasy koncertowe, propozycje występów podczas telewizyjnych wydarzeń czy reklamy.

Roksana Węgiel jako młoda dziewczyna musiała poradzić sobie z połączeniem kariery zawodowej oraz edukacji. Jak przyznała Żurnaliście, milionerką została, mając zaledwie 17 lat. Ta świadomość dała jej dużo satysfakcji.

Nawet się w sumie trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu — przyznała.

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie mają dzieci. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, wylała wiele łez

Roksana Węgiel o wartości pieniędzy w jej życiu

Mimo ogromnej popularności i kolejnych sukcesów 18-latka nie przywiązuje wagi do kwestii majątkowych. W mediach społecznościowych często skupia się na prywatności oraz twórczości, dzięki której obserwuje ją ponad milion internautów.

Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet — stwierdziła Roksana Węgiel.

Piosenkarka nie może narzekać na brak obowiązków. Niedawno wydawała nowy album, a ciągle rosnąca popularność tylko działa na korzyść dla jej kariery.

Zarobki Roksany Węgiel

Piosenkarka nie może liczyć na nudę z powodu zawodowych obowiązków. W ubiegłym roku dała około 40 koncertów, a dodatkowo występowała na medialnych wydarzeniach takich jak m.in.: "Sylwester Marzeń z Dwójką". 

Jak podaje Business Insider, młoda wokalistka za jeden występ może przygarnąć kwotę bliską 30 tysięcy złotych. To jednak jedynie część jej dochodów.

Nie można zapominać, że Roksana Węgiel także świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych. Oprócz postów przybliżających jej życie prywatne z łatwością można znaleźć również treści reklamowe.

Co więcej, w czerwcu ubiegłego roku magazyn "Forbes Women" wyróżnił piosenkarkę w rankingu 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2022 r. Wówczas zajęła ona 18. miejsce, a jej majątek oszacowano na około 94. milionów złotych.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel (53).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (50).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (52).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Business Insider