Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie mają dzieci. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, wylała wiele łez

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Edward Miszczak i Anna Cieślak od dwóch lat tworzą zgodne małżeństwo, jednak nie zamierzają powiększać rodziny. Aktorka niedawno zdradziła, jak postrzega siebie w roli matki. Wiele razy zdarzało jej się płakać po nocach.

Para długo skrywała swój związek przed mediami, nawet po ujawnieniu ich ślubu. Duet skrupulatnie dba o prywatność i rzadko otwiera się na ten temat w rozmowach z mediami. Aktorka niedawno zrobiła wyjątek, gdy została zapytana o chęć powiększenia rodziny.

Anna Cieślak o relacji z Edwardem Miszczakiem

Dyrektor programowy Polsatu zaczął spotykać się z aktorką po śmierci pierwszej żony, Małgorzaty. Kobieta odeszła po długiej walce z ciężką chorobą, pozostawiając męża i dwóch synów. Edward Miszczak ceni sobie prywatność, przez co rzadko wspominał o ukochanej.

W związku z aktorką wyznaje podobną zasadę. Duet sporadycznie zjawia się wspólnie na medialnych evenatch, jednak to Anna Cieślak chętniej wspomina o życiu prywatnym. Jak przyznała pod względem charakteru, jest prawdziwym przeciwieństwem męża.

Śmieję się, że jesteśmy zawodowo, ale też prywatnie jak yin i yang, czyli jak przeciwności, które się przyciągają — zdradziła.

Ich związek od początku wzbudzał wiele zainteresowania ze względu na sporą różnicę wieku. Anna Cieślak przyznaje, że na początku ta kwestia spędzała jej sen z powiek.

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr zostawia trudną przeszłość za sobą. Właśnie wraz z synem rozpoczął pracę nad nowym projektem

CZYTAJ DALEJ

Aktorka miała momenty, gdy płakała po nocach

Oboje są znanymi postaciami show-biznesu i od lat mają do czynienia z zainteresowaniem mediów. Ich związek był wielokrotnie brany pod lupę z powodu sporej różnicy wieku. Edward Miszczak jest o 25 lat starszy od swojej wybranki.

Choć takich przypadków w show-biznesie jest więcej , Anna Cieślak przyznaje, że początkowo ocena ich relacji przez pryzmat wieku bardzo ją poruszała. Z czasem zaczęła skupiać się przede wszystkim na łączących ich uczuciach.

Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, tobym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety — przyznała w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Wraz ze sporą różnicą wieku pojawiają się również pytania na temat wspólnego założenia rodziny. W tej kwestii aktorka ma zdecydowane zdanie.

Anna Cieślak nie widzi się w roli matki

Okazuje się, że aktorka ani myśli o posiadaniu potomstwa. Skupia się przede wszystkim na rozwoju kariery, a także cieszy się otoczeniem dzieci dzięki przyjaciołom i synom Edwarda Miszczaka.

Cieszę się, jak moje koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą dzieci, ale ja mam inną konstrukcję psychofizyczną. Postanowiłam realizować się w zawodzie aktorki, bardzo dużo czasu spędzam w pracy, to mój wybór, tak mnie poprowadziło życie. Nie cierpię z tego powodu. Naokoło siebie mam dużo dzieci: chrześniaka, którego bardzo kocham, wnuczki i wnuka mojego męża, dzieci moich koleżanek — przyznała Anna Cieślak.

Zobacz zdjęcia:

Anna Cieślak, Edward Miszczak.jpg
fot. KAPiF
Anna Cieślak, Edward Miszczak (3).jpg
fot. KAPiF
Anna Cieślak, Edward Miszczak (2).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Zwierciadło

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz dla Świata Gwiazd: "Jeżeli po tym wyroku jakakolwiek kobieta zagłosuje na PiS, to będzie zdrajczynią nas wszystkich"

CZYTAJ DALEJ
Magda Gessler, Lara Gessler

Kim był Piotr Gessler? Magda wspomina ojca swojej córki: "Nie wiadomo, jak z tym żyć"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Opozda skrytykowana przez internautów. Poszło o reklamę: "To nie zabronione?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Patricia Kazadi wróciła do tematu swojej choroby. Zaapelowała o wsparcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]