Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Historia miłości Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Dzieli ich 25 lat
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.02.2023 21:25

Historia miłości Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Dzieli ich 25 lat

Edward Miszczak i Anna Cieślak
fot. KAPiF

Anna Cieślak i Edward Miszczak tworzą jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Para kilkukrotnie wypowiedziała się na temat swojej relacji, jednak są to szczątkowe i ogólne informacje. Bardzo chronią swojej prywatności, jednocześnie mając świadomość, ile zainteresowania budzą.

Edward Miszczak w 2019 roku stracił swoją żonę. W tym samym roku poznał Annę Cieślak, która zmieniła jego życie. Dwa lata po poznaniu postanowili sformalizować swój związek. Dziś cieszą się swoją miłością.

Anna Cieślak i Edward Miszczak: początki związku

Edward Miszczak 20 lutego 2019 roku pożegnał swoją żonę, z którą doczekał się dwóch synów. W tym samym roku, podczas zamknięcia festiwalu Off Camera poznał Annę Cieślak. Zapoznali się dzięki Piotrowi Woźniakowi-Starak. Już w 2020 roku Edward podczas jednego z wywiadów wyjawił, że jest zakochany. Przez pewien czas starał się uchować swoją partnerkę w tajemnicy.

Edward Miszczak poprosił o rękę Annę Cieślak w Paryżu. Aktorka przyjęła jego oświadczyny, a ceremonia zaślubin odbyła się w sierpniu 2021 roku. Informacja ta obiegła media i spotkała się z wieloma komentarzami internautów. Część z nich dotyczyła różnicy wieku, ponieważ Edward jest starszy od swojej żony o 25 lat. Oboje zgonie twierdzą, że nie ma to dla nich znaczenia.

To jest mezalians, że duża różnica wieku? [...] Oczywiście łatwiej jest oceniać innych, niż zająć się własnym życiem. Jeśli ludzie mają taką potrzebę, proszę bardzo. Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja — powiedziała Anna w rozmowie z portalem kobieta.pl

O związku Ani zrobiło się głośno, kiedy poślubiła Edwarda Miszczaka. Mało kto pamięta, że aktorka w latach 2011-2013 roku była partnerką Czesława Mozila. Kolejnym wybrankiem artystki był również aktor, Przemysław Wyszyński, z którym była aż do 2019 roku.

Szczęśliwe i tajemnicze życie

Małżeństwo zaledwie kilka razy wspólnie pokazało się na medialnym wydarzeniu. Zwykle pokazują się osobno i oszczędnie dzielą się informacjami ze swojego życia. Edward w jednym z wywiadów odniósł się do faktu, iż jego życie budzi tak wiele ciekawości innych.

 Rok temu zawarłem związek małżeński z młodszą o 25 lat Anią Cieślak i ten temat cały czas się dobrze klika. Jednego dnia czytamy o sobie, że będziemy mieć dzieci, drugiego dnia, że nie możemy mieć dzieci. A wszystko po to, żeby kliknął się stary kontent — powiedział Miszczak w rozmowie z Piotrem Witwickim. Z kolei Ania w czułych słowach mówi o swoim małżeństwie. Bardzo waży swoje słowa i odpowiada dyplomatycznie, jednak zawsze podkreśla, jak szczęśliwa jest w związku z Edwardem oraz jak wiele może się od niego nauczyć. To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć. Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie. To jest cudowne, nie wstydzę się tego. Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji — powiedziała w podcaście Wprost Przeciwnie.

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak i Anna Cieślak
Edward Miszczak i Anna Cieślak, "Małżeństwo do poprawki" - premiera, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prawdę o prywatnym życiu Olgi Tokarczuk zna mało kto. Ślub brała dwa razy, syn zamiast komunii miał "inicjację"

  2. Wyglądała pięknie, ale tylko spójrzcie, co założyła na nogi. Tak przyszła na ramówkę Polsatu

  3. "Pierwsza miłość" wiosną. Jedna z głównych bohaterek zachoruje na raka, w Wadlewie ktoś zginie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: kobieta.pl