Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim był Piotr Gessler? Magda wspomina ojca swojej córki: "Nie wiadomo, jak z tym żyć"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.03.2023 09:33

Kim był Piotr Gessler? Magda wspomina ojca swojej córki: "Nie wiadomo, jak z tym żyć"

Magda Gessler, Lara Gessler
fot. KAPiF

Historia miłości Magdy Gessler i Piotra Gesslera nadaje się na scenariusz romansu o wyciskającym łzy zakończeniu. Po ponad roku od śmierci mężczyzny restauratorka podzieliła się żywymi odczuciami na jego temat.

Poznali się w latach 80. i szybko złapali świetny kontakt. Relacja przeżywała poważne wzloty i upadki, jednak wydawało się, że wszystko naprawią narodziny dziecka. Niestety kryzys dopiero czekał nieopodal.

Magda Gessler i Piotr Gessler - historia związku

Restauratorka wraz z synem, Tadeuszem wróciła do Polski z Niemiec po śmierci pierwszego męża, niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera. Były lata 80., gdy zupełnie przypadkiem trafiła do restauracji prowadzonej przez dwóch braci, Piotra i Adama. 

Później wspominała, że obaj panowie skradli jej serce, a nawet zaproponowali małżeństwo, jednak tylko jednemu odpowiedziała "tak".

To był zupełny przypadek, że trafiłam akurat do kawiarni braci Gesslerów i obaj panowie zaproponowali mi małżeństwo. Wybrałam jednego z nich — zdradziła w rozmowie z money.pl

Piotr Gessler był jednym z najbardziej znanych restauratorów w Polsce. Choć para szybko poczuła, że łączy ich silne uczucie, Magda Gessler miała na uwadze dobro swojego syna. Na szczęście chłopiec szybko zaakceptował jej związek.

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

Poważny kryzys i narodziny córki

Sielanka nietrwała jednak długo, ponieważ restauratorka odkryła prawdę o partnerze. Okazało się, że miał żonę oraz syna, Mikołaja. W tym czasie Magda Gessler była już w ciąży z Larą. Długo wahała się jaką decyzję podjąć.

Ostatecznie dała drugą szansę mężczyźnie, a on zakończył poprzedni związek. W 1989 roku para powitała na świecie córkę już jako małżeństwo. Wydawało się, że powiększenie rodziny było zbawienne dla ich relacji.

Wszyscy byliśmy przeszczęśliwi, wszyscy mieliśmy wrażenie, że oto pojawił się w niej brakujący dotychczas element — wspominała Magda Gessler.

Para zaczęła również wspólnie prowadzić restaurację. To właśnie Piotr Gessler pobudził w żonie pasję do gotowania. Niestety po kilku latach postanowili się rozstać. Nie było jednak między nimi wrogości czy żalu.

Oddaliliśmy się od siebie, a ja zakochałam się w kimś innym — zdradziła restauratorka.

Pod koniec sierpnia 2021 roku Laura Gessler przekazała w mediach społecznościowych smutną informację. Jej ojciec odszedł w wieku 63 lat.

Magda Gessler nadal wspomina ojca córki

Choć aktualnie gwiazda TVN tworzy szczęśliwy związek Waldemarem Kozerawskim, pamięć o drugim mężu nadal do niej powraca. W mediach społecznościowych niedawno udostępniła ich wspólne zdjęcie sprzed lat. 

I było tak pięknie... i trudno w to uwierzyć i nie wiadomo jak z tym żyć... czując ból… łzy najbliższych… patrząc… na moją wnuczkę i córeczkę — przekazała Magda Gessler.

Pamięć o restauratorze jest żywa również w pamięci jego córki. Gdy sama stała się matką, żałuje, że jej córka nie będzie w stanie poznać dziadka.

Od kilku dni przewija mi się w głowie scena, której nigdy nie zobaczę. Obraz Neny, z jej rozczochranym włoskami i wyciągniętym językiem, wołające „Dziadziusiu! Dziadziusiu!” I mojego Taty, który już przykucnął i czeka na nią z otwartymi ramionami, by po chwili ją przytulić i pocałować — napisała w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler (24).jpg
fot. KAPiF
Lara Gessler.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Viva!