Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Gessler wzięła lata temu potajemny ślub. "Śpiewało nam na szczęście 80 górali"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.01.2023 21:49

Magda Gessler wzięła lata temu potajemny ślub. "Śpiewało nam na szczęście 80 górali"

Magda Gessler z mężem
fot. KAPiF

Magda Gessler przypomniała wszystkim, jak w tajemnicy przed mediami wzięła ślub z Waldemarem Kozerawskim. Do rodzinnej ceremonii przyznała się w mediach społecznościowych. Jeden komentarz internautki sprawił, że wyznała całą prawdę.

Polska restauratorka od dawna spotykała się z lekarzem, który na co dzień pracuje w Toronto. Pomimo odległości para często rozmawiała i planowała romantyczne wycieczki. W zeszłym roku mowa była nawet o zaręczynach, ale teraz na jaw wyszły zaskakujące szczegóły.

Magda Gessler wzięła sekretny ślub

Choć o oświadczynach radośnie pochwaliła się w mediach społecznościowych, kwestię ceremonii zaślubin wolała zachować w tajemnicy przed prasą. W internetowych postach zazwyczaj zdradziła obserwatorom kulisy zagranicznych podróży i zawodowych projektów.

Okazuje się jednak, że gwiazda TVN ma już za sobą małżeńskie przysięgi. Co więcej, ceremonia zaślubin odbyła się dwadzieścia lat temu, 25 czerwca 2004 roku. Magda Gessler o szczegółach napisała w krótkiej odpowiedzi pod zdjęciem, z jak się okazuje, mężem.

Gdy restauratorka zamieściła selfie z Waldemarem Kozerawskim internauci zaczęli dopytywać o kolejny etap ich relacji. Co prawda od "zaręczyn" minęło już kilka miesięcy, a para nadal nie informowała o przygotowaniach do ślubu.

Natarczywe pytania sprawiły, że Magda Gessler wyjawiła obserwatorom całą prawdę. W komentarzu zdradziła, że ceremonia odbyła się w krakowskim kościele, a w nowy etap weszła wspólnie z mężem przy dźwiękach licznej orkiestry.

— Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80. górali — wyznała Magda Gessler.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski — miłość rozkwitła po latach

Para poznała się jeszcze w czasach młodości, jednak obowiązki i rozłąka nie dały początkowo szansy ich miłości. Restauratorka wróciła na hiszpańską uczelnię, a następnie zaczęła karierę w polskich mediach, a uzdolniony lekarz ułożył sobie życie w Toronto.

Ponownie spotkali się w jednej z restauracji Magdy Gessler prawie dwadzieścia lat później. Mężczyzna został po raz kolejny oczarowany dawną znajomą i tym razem nie chciał wypuścić jej z rąk. Połączenie dwóch silnych charakterów oraz zawodowych obowiązków na innych kontynentach nie było łatwe. Zakochani jednak się nie poddawali, wykorzystując każdą wolną chwilę na wspólne spotkania.

W mediach społecznościowych Magda Gessler często dzieliła się z internautami kadrami z romantycznych wyjazdów wraz z ukochanym. Na pierwszy rzut oka widoczna była więź pomiędzy zakochanymi. Teraz wiadomo już, że para od dawna połączona jest węzłem małżeńskim. "Nasz ślub [...] był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia" napisała w mediach przy innej okazji.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler
fot. facebook.com/magdagessler.official
Magda Gessler
Magda Gessler z mężem, fot. facebook.com/magdagessler.official
Magda Gessler z mężem
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Dawid Kwiatkowski przed laty wystąpił jako "brat Michała". Mało kto spodziewał się, że zrobi wielką karierę

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie - Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!