Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.03.2023 16:15

Żona Michała Wiśniewskiego dostała białej gorączki. Tak podsumowała swojego męża

Michał Wiśniewski / Pola Wiśniewska
Fot. KAPiF

Pola Wiśniewska rzadko narzeka w mediach społecznościowych. Tym razem czara goryczy się przelała. Żona lidera Ich Troje opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym dosadnie podsumowała swojego ukochanego. Co takiego zrobił Michał Wiśniewski?

Muzyk solidnie naraził się żonie. Sytuacja wywołała lawinę komentarzy, a internautki opowiadają swoje historie, niemal identyczne z tą, która spotkała Polę. Ta cecha Michała rzeczywiście może zirytować.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska: wspólny projekt

Michał i Pola poznali się pod koniec 2019 roku. Już w grudniu artysta oświadczył się nowej ukochanej, a w marcu 2020 stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się też syna, Falco Amadeusa, a kolejna pociecha jest w drodze.

Poza szczęśliwym życiem rodzinnym para rozpoczęła niedawno wspólny medialny projekt. 25 grudnia 2022 roku premierę miał ich podcast „Pan i Pani W.”, w którym dzielą się ciekawostkami na temat ich związku oraz przeróżnymi przemyśleniami. W sieci można znaleźć już sześć odcinków. Teraz Pola opowiedziała, co działo się podczas kręcenia siódmego.

Obca kobieta w Lidlu zwróciła się do Agaty Rubik. Chciała dobrze, a wyszło bardzo nieprzyjemnie

Pola Wiśniewska o Michale: "Dla mnie to prawdziwy fenomen!"

Że tak zapytam: czy tylko Wiśnia zawsze ma na wszystko czas i z niczym mu się nie spieszy, czy może znacie inne takie przypadki? Dla mnie to prawdziwy fenomen! Nagrania podcastu „Pan i Pani W.” mieliśmy zacząć o 14. Ja gotowa, operator graty skończył rozstawiać i chce zaczynać, a @m_wisniewski1972 co? Ma czas. Oczywiście, że ma czas! – zaczęła zabawną relację Pola, nie kryjąc jednak solidnego zadziwienia nad własnym mężem.

-No więc nastawiłam krupnik, wyszykowałam na spacer dziecko, zjadłam, poprawiłam makijaż, zrobiłam sobie kilka zdjęć (skoro w końcu wyglądałam przyzwoicie) i 2 godziny później udało się ruszyć. Rozumiecie? 2 godziny! Radość jednak nie trwała zbyt długo, bo przecież przerwę trzeba było zrobić i tym oto sposobem skończyliśmy po 5 godzinach - pisze żona muzyka.

O dziwo wszystko skończyło się dobrze: Wiśniewska przekazała, że siódmy odcinek będzie miał premierę 18 marca w serwisie YouTube. Dodała też na koniec z humorem: „Szczęśliwi czasu nie liczą. Kocham cię, mężu”.

Michał Wiśniewski "zawsze ma czas". Komentarze internautek

Wpis Poli wywołał lawinę komentarzy. Większość z nich to wypowiedzi rozbawionych setnie internautek, które postanowiły podzielić się podobnymi historiami, które znają z własnego życia. „Mój mąż dokładnie tak samo: wszyscy w kurtkach przy windzie, a on dopiero wstaje z kanapy ”, „Może to jest jakaś domena facetów? Mój tata też tak ma, mój brat tak ma”, „Chyba każdy Michał tak ma, mam w domu taki sam egzemplarz ” piszą.

Michał ma tak chyba od zawsze. Ostatnio z sentymentu obejrzałam kilka odcinków programu „Jestem, jaki jestem” I zauważyłam, że on tak zawsze. 

– Większość facetów, których znam, tak ma niestety. Jak gdzieś wychodzimy, to zawsze muszę czekać na męża, bo on potrafi 30 minut skarpetki zakładać. Jakim cudem? Nie wiem.

On uważa, że wszystko już zrobił i może iść, bo przecież tylko kurtka na plecy i wio, a ja na głowie wszystko inne, typu: wyłączyć tv, bo on tego nie zrobił, światło w łazience, dać kotom jeść i pić, bo chatę rozniosą, całą listę na zakupy, spakować torebkę, dziecko ogarnąć, siebie ogarnąć, dom pozamykać, a on stoi przy samochodzie wkurzony, bo czekać musi. No rynce opadają – czytamy w komentarzach.

Wy też znacie podobne sytuacje?

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski / Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski z żoną i córką, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski / Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski / Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska, fot. KAPiF