Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek pierwszy raz publicznie nawiązała do sytuacji z Pauliną Smaszcz? Fani są pewni
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 23.03.2023 16:40

Katarzyna Cichopek pierwszy raz publicznie nawiązała do sytuacji z Pauliną Smaszcz? Fani są pewni

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wystrojona kroczy ulicami Warszawy. W opisie wspomniała, że "czasem ma pod górkę" ale pomimo tego, idzie po swoje szczęście. Internauci nie mają złudzeń, że nawiązuje do sytuacji z Pauliną Smaszcz. 

Prezenterka i Maciej Kurzajewski wciąż często chwalą się swoją miłością w mediach społecznościowych. Czasem pojawiają się komentarze od byłej żony prezentera. Teraz aktorka postanowiła udostępnić zdjęcie z opisem, które daje do myślenia. 

Katarzyna Cichopek i komentarze byłej żony Macieja Kurzajewskiego

Aktorka i jej ukochany Maciej Kurzajewski nie mają łatwo, ciągnie się za nimi ogon w postaci byłej żony prezentera, która chętnie wypowiada się w mediach na ich temat. Ostatnio mówiła, że lansują się na jej wnuczce, reklamując sklep z ubraniami dla dzieci. 

Gdy aktorka pogratulowała świeżo upieczonym dziadkom, Paulina Smaszcz odpowiedziała, że ma nadzieje, że jej były mąż "skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia". Na profilu społecznościowym Cichopek pojawiło się natomiast nowe zdjęcie z opisem, a internauci wydają się pewni, o kogo może chodzić. 

"Dzień dobry TVN". Prowadzący przerwali rozmowę z gościnią. "Czy mogliby się Państwo uspokoić?"

Katarzyna Cichopek w nowym poście " Czasem mam górkę, ale to nic dziwnego skoro wchodzę na szczyt"

Na Instagramie prowadzącej "Pytanie na śniadanie" zawitała wiosna. Prezenterka postanowiła udostępnić zdjęcie w pomarańczowym garniturze, w którym idzie dumnie z uśmiechem na twarzy. Zainteresowanie wzbudził opis do zdjęcia, mówi o trudniejszych chwilach, które czasem się zdarzają. Internauci nie mają złudzeń, kogo miała na myśli. 

Idę w kierunku marzeń i szczęścia. Odważnym krokiem, z uśmiechem na ustach. Czasem mam górkę, ale to nic dziwnego skoro wchodzę na szczyt. Ten, kto widział spektakl "Przygoda z ogrodnikiem", ten wie doskonale pisze pod swoim zdjęciem. 

Internauci do Katarzyny Cichopek: "Wpis subtelny, ale w końcu wiadomo, o co chodzi"

Aktora "M jak miłość" nie zdradziła, z jakimi "górkami" się zmaga, ale internauci od razu wysnuli, że Kasia miała na myśli Paulinę Smaszcz.. Pochwalili ją również za postawę i subtelne podejście do tematu. Klasa tancerki i spokojne podejście do afer wokół niej sprawiają, że ma coraz większe wsparcie od internautów.

Proszę omijać górki tanecznym krokiem. Serdeczności.

Wpis subtelny, ale w końcu wiadomo, o co chodzi, klasa.

To dobrze, że czasem jest pod górę. Cały sens zdobywana szczytu jest w trudzie wspinaczki. To ta wspinaczka świadczy o Twojej sile i charakterze. Więc życzę Ci Kasiu powodzenia w tej wędrówce do marzeń czytamy w komentarzach pod postem. 

Katarzyna Cichopek (2).jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek (3).jpg
fot. KAPiF