Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Karolak zmienia wyznanie. Niespodziewanie ogłosił. "To duchowe uleczenie"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 23.03.2023 19:19

Tomasz Karolak zmienia wyznanie. Niespodziewanie ogłosił. "To duchowe uleczenie"

Tomasz Karolak
fot. KAPiF

Tomasz Karolak w rozmowie z Michałem Figurskim ujawnił, że zmienia wyznanie. Opowiedział również o swoich doświadczeniach z ayahuascą, która działa silnie halucynogennie.

Aktor wyznał, że interesował się duchowością w latach 90., za nim było to modne. Zdradził również przebieg pięciogodzinnych ceremonii, w których brał udział. 

Tomasz Karolak i jego doświadczenia z ayahuascą

Aktor "39 i pół" udzielił wywiadu Michałowi Figurskiemu w podcaście "NieZŁY Pacjent" w którym opowiedział o swoich doświadczeniach z ayahuascą. To właśnie ten napój, który działa silnie halucynogennie, pomógł mu wrócić do równowagi psychicznej.

Po nagraniu słynnego programu "Ameryka Express" w 2019 roku aktora i jego kolegę zainteresowała ceremonia ayahuasca. Postanowili więc polecieć do Peru, by wziąć w niej udział. 

Cała ceremonia była niesamowita, dlatego że ona przez procesy chemiczne, bez utraty świadomości, to nie jest narkotyk... To jest zbadane naukowo! wyznał w wywiadzie.

Natomiast zaczynasz widzieć na zasadzie, jedziesz na nartach i zaczyna ci się wydawać, że spadniesz w przepaść i całe życie staje ci przed oczami […] To trwa pięć godzin. Ja po tych obrazach, które zobaczyłem tej nocy, poszedłem z tym do psychologa i on powiedział mi: "Aha,  to jest to". Mówi się, że to jest też przyspieszona terapia. Mi pomógł psycholog i ayahuasca dodał.

Tomasz Karola zmienia wyznanie "To duchowe uleczenie"

51-letni aktor postanowił ujawnić bardzo osobiste wyznanie. Stwierdził bowiem, że jest protestantem, a wiara jest dla niego bardzo ważna. 

Okazało się, że jestem protestantem. Doszedłem do takiego wniosku i będę zmieniał wyznanie. Mówię poważnie (...) To duchowe uleczenie powiedział.

Aktor skrytykował również celebrytki, które organizują warsztaty z duchowości na Bali. 

Tomasz Karolak dbał o swoją duchowość, gdy "nie było to modne"

Aktor "Rodzinki.pl" postanowił skrytykować celebrytki, które mówią o duchowości, ponieważ “jest ona w modzie”. Twierdzi, że już w latach 90. się nią interesował. 

Teraz duchowość jest bardzo na czasie. Jeździłem, jak to jeszcze nie było modne, w 1995 roku pierwszy raz byłem w klasztorze. Wszystkie celebrytki, które zajmowały się modą czy innymi pierdołami, nagle organizują warsztaty na Bali wyznał w podcaście. 

Tomasz Karolak.jpg
fot. KAPiF
Tomasz Karolak (2).jpg
fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl