Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Karolak wyznał, co tak naprawdę sądzi o Piotrze Adamczyku. Ich relacja jest wyjątkowa
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 18.03.2023 15:07

Tomasz Karolak wyznał, co tak naprawdę sądzi o Piotrze Adamczyku. Ich relacja jest wyjątkowa

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk
fot. KAPiF

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk należą do grona najbardziej lubianych polskich aktorów. Wiadomo nie od dziś, że przyjaźnie w show-biznesie są tak samo ulotne, jak i uczucia. Oni zaś znają się z czasów, kiedy nie byli jeszcze znani, a ich relacja od tamtej pory pozostaje wyjątkowa.

Od prawie 30 lat są przyjaciółmi, grali razem w różnych produkcjach, ale dopiero teraz aktor "Rodzinki.pl" powiedział, jaką ma więź z kolegą po fachu. 

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk znali się jeszcze przed studiami

Karolak chroni swojej prywatności, a w wywiadach woli odpowiadać na pytania związane z jego karierą zawodową. Ostatnio jednak uchylił rąbka tajemnicy i wyznał, że przyjaźni się z Adamczykiem. Poznali się na warsztatach, jeszcze przed studiami, w latach 80. 

Panowie mieli nawet okazje pracować razem między innymi przy produkcji "Listy do M", nagrali aż pięć części filmu w ciągu 11 lat. Para przyjaciół grała również razem w takich produkcjach jak "Śniadanie do łóżka", "Narzeczony na niby" czy "Lejdis". 

Małgorzata Kożuchowska żegna ukochanego przyjaciela. "Będę tęsknić"

Tomasz Karolak traktuje Piotra Adamczyka jak swojego brata

Pomimo długoletniej przyjaźni, gwiazdor "39 i pół" dopiero teraz postanowił, podzielić się tym wyznaniem. W ich relacji nie ma mowy o rywalizacji, od samego początku wspierali się w drodze na szczyt. 

Piotrek jest takim moim bratem, kocham go jako człowieka, jest też częścią teatru, którym kieruję i który zakładałem, jest współzałożycielem tej inicjatywy artystycznej, jesteśmy w stałym kontakcie, mamy nawet tego samego agenta wyjawił Karolak w rozmowie cozatydzień.pl. 

Tomasz Karolak o przyjaźni w show-biznesie

51-latek zapewnił, że branża filmowa rządzi się takimi samymi prawami jak inne środowiska. I choć długoletnie przyjaźnie w polskim show-biznesie nie są codziennością, to jednak się zdarzają. 

– Wydaje mi się, że wielu aktorów czy muzyków z różnych branż się ze sobą przyjaźnią. Niektórzy są nawet w związkach partnerskich, więc tutaj nie ma na to reguły. Bycie w pewnych relacjach przyjacielskich w aktorstwie rządzi się takimi samymi prawami jak w innych środowiskach – dodał.

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk (2).jpg
fot. KAPiF
Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk (3).jpg
fot. KAPiF