Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.03.2023 11:10

Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"

Roksana Węgiel
fot. Świat Gwiazd

Roksana Węgiel oprócz kariery muzycznej świetnie sprawdza się również przed kamerą w roli prowadzącej. Ostatnio tworzyła taneczne show TVP "You Can Dance. Nowa Generacja" jednak w nowej edycji jej nie zobaczyliśmy. Jak do tego doszło?

Widzowie TVP obdarzyli dużą sympatią młodą piosenkarkę, która sprawdzała swoje siły również przed kamerą. Niestety po współpracy przy premierowej edycji reaktywowanego programu gwiazda nie wróciła do roli prowadzącej. W rozmowie z nami zdradziła, jak doszło do tej decyzji.

Najnowszy sezon "You Can Dance. Nowa Generacja" bez Roksany Węgiel

Druga edycja tanecznego programu TVP wróciła w zupełnie odmienionym składzie. Wśród jurorów znalazł się po raz kolejny Agustin Egurrola, jednak jego towarzyszki stanowiły dla widzów zupełne zaskoczenie.

Uczestników programu ocenia Ida Nowakowska, która poprzednio wcielała się w rolę prezenterki razem z Roksaną Węgiel oraz Katarzyna Cichopek. Dla gwiazdy "M jak miłość" to jurorski debiut. Panie zdążyły już podgrzać atmosferę podczas nagrań, a to dopiero część zmian.

W roli prezenterów "You Can Dance. Nowa Generacja" jak już wiemy, zabrakło Roksany Węgiel. Jej miejsce zajęła Edyta Herbuś w duecie z Aleksandrem Sikorą. Wiadomość o zakończeniu współpracy z piosenkarką odbiła się głośnym echem w mediach.

W rozmowie z nami 18-latka zdradziła kulisy pożegnania się z rolą prowadzącej. Okazuję się, że jej głos był nadrzędny w tej sytuacji.

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"

Roksana Węgiel dementuje plotki o wyrzuceniu

W ostatnim czasie życie piosenkarki obraca się wokół wielu obowiązków. Jej nowy album, który współtworzyła z 26-letnim chłopakiem, niedługo ujrzy światło dzienne, a do tego gwiazda z zapałem szykuje się do matur.

W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradziła kulisy zakończenia współpracy z TVP. Okazuje się, że sama nie była pewna roli prowadzącej telewizyjnego programu.

Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, aczkolwiek format jest super. […] To była wspólna decyzja, że mówię "Słuchajcie, nie czuję się dobrze w tej roli" i wszyscy byli z tym okay. Nie ma sensu robić czegoś wbrew sobie — sprostowała Roksana Węgiel.

Roksana Wegiel nie pożegnała się ostatecznie z programem

Piosenkarka zdradziła nam, że już niedługo wróci na scenę "You Can Dance. Nowa Generacja". Widzowie TVP podczas finałowego odcinka będą mogli zobaczyć jej występ. 

Występuje na finale, więc nie ma żadnej spiny między nami — podkreślała Roksana Węgiel.

Najnowsze odcinki tanecznej rywalizacji można zobaczyć już w najbliższy piątek o godzinie 20:50 w TVP2.

Zobacz cały wywiad:

Roksana Węgiel (42).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (43).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama