uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" Żródło: Kadr z filmu "Taki był nasz ślub" na kanale YouTube Anny Bardowskiej; screen youtube.com/Ania Bardowska

Kulisy ślubu Bardowskich z "Rolnik szuka żony"

12 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ania Bardowska z programu “Rolnik szuka żony” żałuje decyzji, jaką podjęła na chwilę przed ślubem. Jak sama przyznała, gdyby mogła wybierać raz jeszcze, nie zdecydowałaby się na taki sam makijaż, jaki zaprezentowała wszystkim zgromadzonym na uroczystości bliskim. Uczestniczka show uchyliła rąbka ślubnej tajemnicy na swoim kanale w serwisie YouTube.

  • Grzegorz i Ania Bardowscy pobrali się w 2016 roku
  • Z perspektywy czasu uczestniczka show “Rolnik szuka żony” ocenia, że czułaby się lepiej w innym makijażu
  • Będzie miała okazję naprawić błąd - para planuje drugie wesele

“Rolnik szuka żony” to show, które szturmem podbiło serca setek telewidzów. Nie mniej wzruszone były także serca uczestników programu - w tym Grzegorza i Ani Bardowskich. Dzięki udziałowi w drugiej edycji “Rolnika” odnaleźli szczęście w miłości i do dziś tworzą szczęśliwy związek małżeński.

Ślub w programie “Rolnik szuka żony”. W ceremonii Grzegorza i Ani nie wszystko było idealne

Uczestnicy 2. edycji show “Rolnik szuka żony” stanęli na ślubnym kobiercu w kwietniu 2016 roku. Państwo młodzi zaprosili gości do Dworku Romantycznego w Lwówku Śląskim. Krótko po tym wydarzeniu małżonkowie powitali na świecie swoich potomków: córeczkę Liwię i syna Jasia.

Ślub to wydarzenie, do którego wielu małżonków w późniejszych latach życia powraca myślami z nieskrywaną chęcią. Choć dla uczestników programu “Rolnik szuka żony” dzień ten z pewnością był wyjątkowy, nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Opowiedziała o tym Ania Bardowska, gdy w 2020 roku wraz z mężem świętowała 4. rocznicę ceremonii zaślubin.

Problematyczna w tym przypadku okazała się kwestia wizerunku panny młodej. Suknia nie jest jednak tym, co zmieniłaby w ślubnej prezencji Ania Bardowska. Żona rolnika nie była do końca zadowolona z uczesania oraz makijażu wykonanego przez profesjonalnego stylistę.

Emilka z Emilka z "Rolnicy. Podlasie" źle znosi sławęCzytaj dalej

Powieki uczestniczki programu “Rolnik szuka żony” były tego dnia pomalowane na ciemne, wyraziste kolory. Choć wykonanie rzeczywiście było profesjonalne, wieczorowa całość ostatecznie nie była tym, w czym Ania Bardowska czuła się najlepiej.

- Jedyna rzecz w swoim wyglądzie, którą bym zmieniła, to fryzura i makijaż. Ja najlepiej się czuję tak pomalowana, jak jestem pomalowana na co dzień i nie sprzyjają mi makijaże profesjonalne - mówiła na swoim kanale na YouTube żona rolnika.

Para powie sobie “tak” po raz drugi

Już niebawem uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” będzie miała okazję ponownie wybrać ślubny makijaż. Od razu uspokajamy - nie chodzi o to, że rozstaje się z rolnikiem Grzegorzem. Para postanowiła powiedzieć sobie “tak” po raz drugi.

Małżonkowie rozmyślają nad zorganizowaniem ponownego wesela. Jak tłumaczą w rozmowie z Party, pragnęliby tym razem bardziej skupić się na wspólnym świętowaniu z weselnikami, a nie na stresie związanym z przygotowaniami do uroczystości, jaki nie opuszczał ich w 2016 roku.

Bardowscy rozważają zorganizowanie imprezy na ok. 100 osób, w tym rodziny i znajomych. Obecnie podjęcie tego przedsięwzięcia uniemożliwia im naturalnie pandemia COVID-19, lecz kto wie, czy za parę miesięcy nie uraczą swych fanów zdjęciami z nieco odłożonych w czasie poprawin.

Ania Bardowska

Źródło: screen youtube.com/Ania Bardowska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Polki, YouTube, Fakt, Party

Następny artykuł