Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozstanie dekady. Ona "rozpada się na kawałki", a on? W mediach huczy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.06.2024 17:11

Rozstanie dekady. Ona "rozpada się na kawałki", a on? W mediach huczy

Jennifer Lopez
fot. East News

W mediach nie cichną spekulacje odnośnie kryzysu w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Zagraniczne tytuły donoszą o złym stanie piosenkarki. Czym zajmuje się aktor? Szczegóły. 

Związek Jennifer Lopec i Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck to jedna z najsłynniejszych par na świecie. Piosenkarka i aktor zaczęli spotykać się w 2002 roku. Wówczas się zaręczyli i mieli wziąć ślub, jednak ceremonia została odwołana, a jakiś czas później w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Ben Affleck ożenił się później z Jennifer Garner, z którą doczekał się trojga dzieci. Z kolei Lopez i Marc Anthony zostali rodzicami bliźniaków, jednak rozstali się kilka lat po narodzinach dzieci. W 2015 roku aktor i jego żona podjęli decyzje o separacji, a trzy lata później sformalizowali rozwód. 

Para, która przed laty media określiła mianem “Benifer” była ponownie widziana razem w 2021 roku. Lopez i Affleck postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, a rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Jednak pojawiły się informacje o kryzysie w ich związku. 

To już naprawdę koniec? Dwa lata po ślubie Lopez i Afflecka smutne wieści MET Gala 2024. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie

To już koniec małżeństwa Jennifer Lopez i Bena Afflecka?

Od jakiegoś czasu w mediach krąży informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck przeżywają kryzys w swoim małżeństwie. Wokalistka robi, co może, by ratować ich związek. Zdecydowała się odwołać tournée, promujące jej najnowszą płytę, jednak aktor zdaje się być nieugięty. 

W sieci pojawiły się jego najnowsze zdjęcia bez obrączki na palcu. Ich rezydencja, którą kupili zaraz po ślubie, została wstawiona na sprzedaż. Według amerykańskiego magazynu “In Touch” piosenkarka chwyta się wszystkiego, by odwieść męża od zakończenia ich związku. 

Z decyzją o odwołaniu trasy zwlekała do ostatniej sekundy. To był dla niej bardzo trudny wybór. Ale w końcu odbyła spotkanie kryzysowe, podczas którego wyjaśniono jej, jak słaba jest sprzedaż biletów i ogólny wniosek był taki, że ​​zachowa twarz, jeśli odwoła tournée. Było to dla niej oczywiście ogromnym ciosem, ponieważ tak bardzo nie mogła się doczekać powrotu na scenę i dobrej energii od fanów - donosi informator tytułu. 

Jennifer Lopez ma nadzieję, że uda jej się uratować trzecie małżeństwo. Jak donosi informator “Daily Mail”:

Tak bardzo chce, żeby to małżeństwo się sprawdziło, że jest gotowa na każde poświęcenie, w tym na rezygnację z bycia J.Lo. Nie chce się rozwodzić. Nie chce skończyć jak Madonna – samotna w wieku 60 lat. 

Jennifer Lopez w coraz gorszym stanie

Gwiazda nie traci nadziei, że jej małżeństwo z aktorem przetrwa. Lopez nie chce dopuścić do porażki, jaką byłby trzeci rozwód w jej karierze, dlatego stara się ze wszystkich sił przekonać męża, by nie spisywał ich małżeństwa na straty. 

Na ten moment dokumenty rozwodowe nie zostały złożone, jednak Jennifer mocno przeżywa sytuację. Wokalistka jest narażona na silny stres i bardzo się denerwuje. 

Dopóki nie zostaną złożone żadne dokumenty, Jen nadal desperacko trzyma się nadziei, że uda im się naprawić sytuację – dodaje informator. Cały czas płacze i jest bardzo zdenerwowana. W jednej chwili przechodzi od złości, przez rozpacz, ataki paniki, a potem łudzi się, że to tylko chwilowy moment i wszystko będzie dobrze - mówi informator “In Touch”.

Para ponoć nie mieszka już razem. Ben Affleck przeniósł się do Brentwood w Kalifornii, gdzie wynajmuje dom. To załamało Lopez. 

Pewnym jest, że Jen rozpadła się na kawałki. Mówi, że nie wyobraża sobie scenariusza, w którym mogłaby istnieć bez Bena, co wywiera na niego ogromną presję i tak naprawdę nie pomaga w tej sytuacji - donosi “In Touch”. 

Przyczyny ich napiętych relacji nie są powszechnie znane. Jednak w mediach pojawiło się kilka spekulacji. Podobno chodzi o pracoholizm Jennifer, która bierze na siebie zbyt dużo zobowiązań zawodowych. Czyżby to uzależnienie było największym problemem?

Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. East News
Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. East News
Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. East News
Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. East News