Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Rytmy Dwójki" w TVP! Wiemy, kto wygrał pierwszy odcinek. Na scenie działa się magia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.09.2023 23:29

"Rytmy Dwójki" w TVP! Wiemy, kto wygrał pierwszy odcinek. Na scenie działa się magia

"Rytmy Dwójki", fot. KAPiF
"Rytmy Dwójki", fot. KAPiF

Za nami debiutancki epizod nowego rozrywkowego show TVP, “Rytmy Dwójki”. W programie zaprezentowali się m.in. Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Lanberry, czy Baron. Z partnerującymi im artystami znanymi z formatów talent show. Kto wygrał pierwszy odcinek “Rytmów Dwójki”?

"Rytmy Dwójki". Pierwszy odcinek porwał publiczność

“Rytmy Dwójki” to nowy muzyczny program TVP, którego celem jest wybranie największego polskiego przeboju wszech czasów. W pierwszym odcinku prowadzonego przez Izabellę Krzan i Sandrę Kubicką show wystąpili: Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Lanberry, Tomson i Baron, Alicja Węgorzewska i Natasza Urbańska.

Każdemu z artystów towarzyszyli uczestnicy programów talent show: “Szansa na sukces” i “The Voice of Poland”. Poziom był bardzo wysoki, a publiczności niełatwo było wytypować zwycięzcę debiutanckiego epizodu!

Rytmy Dwójki (1).png
Tomson i Baron w pierwszym odcinku “Rytmów Dwójki”, fot. KAPiF
Rytmy Dwójki (3).png
Natasza Urbańska w pierwszym odcinku “Rytmów Dwójki”, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Zacięta walka w "Rytmach Dwójki"

Historię każdego z wykonywanych przebojów przedstawił widzom legendarny dziennikarz Telewizji Polskiej, Marek Sierocki. Reporter z pewnością cieszył się, że to nie na nim spoczął ciężar wyboru zwycięzcy - byłby to z pewnością ciężki orzech do zgryzienia!

Ostatecznie zgromadzona w studiu publiczność zachwyciła się wykonaniem klasycznego rockowego utworu z repertuaru Miry Kubasińskiej i Breakoutu, pt. “Poszłabym za tobą…” w wykonaniu dwóch drapieżnych głosów znanych z “The Voice of Poland”.

Rytmy Dwójki (5).png
Edyta Górniak w pierwszym odcinku “Rytmów Dwójki”, fot. KAPiF
Rytmy Dwójki (6).png
Rafał Brzoowski i Antek Smykiewicz w pierwszym odcinku “Rytmów Dwójki”, fot. KAPiF

"Rytmy Dwójki". Kto wygrał pierwszy odcinek?

Pierwszy odcinek “Rytmów Dwójki” jest już historią, a laur zwycięstwa przypadł Lanberry i finaliście minionej edycji “The Voice of Poland”, Łukaszowi Drapale. Gwiazdy porwały publiczność, prezentując na scenie rockowy pazur.

Widzowie już dziś nie mogą doczekać się kolejnego odcinka nowej propozycji TVP, który wyemitowany zostanie w przyszły piątek 22 września o godz. 22. w TVP2.

Rytmy Dwójki (4).png
Lanberry i Łukasz Drapała - zwycięzcy pierwszego odcinka “Rytmów Dwójki”, fot. KAPiF
Rytmy Dwójki (2).png
Lanberry w pierwszym odcinku “Rytmów Dwójki”, fot. KAPiF