Swiatgwiazd.pl
Sławomir z małżonką

TRICOLORS/East News

Sławomir zostanie tatą? Kajra pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Czyżby rodzina Sławomira i Kajry miała wkrótce się powiększyć? W sieci zahuczało od plotek i domysłów po tym, jak światło dzienne ujrzały wymowne publikacje małżonków. Na zdjęciach wyraźnie widać zaokrąglony, ciążowy brzuszek żony pio

  • Media spekulują o kolejnej ciąży Kajry

  • Żona Sławomira ostatecznie skomentowała doniesienia osobiście

  • Małżonkowie wychowują już syna Kordiana

Sławomir, który śpiewał o miłości w Zakopanem, odnalazł swoją przyszłą żonę w Stanach Zjednoczonych. Magdalena Kajrowicz pracowała w jednym z barów, do którego piosenkarz wpadł po coś na ząb. Para pobrała się w 2011 roku, pierwszego potomka, Kordiana, witając pięć lat później. Ostatnie instagramowe publikacje małżonków nieźle namieszały w sieci - pozwalały fanom bowiem przypuszczać, że niebawem w rodzinie Sławomira i Kajry pojawi się kolejna osoba.

Sławomir i Kajra spodziewają się dziecka? Żona piosenkarza rozwiała wątpliwości

W środę 14 kwietnia na instagramowych profilach Sławomira i Kajry zagościły wymowne zdjęcia. Małżonkowie pokazali fotografie z sesji wykonanej prawdopodobnie zimą, na co wskazuje leżący wokół portretowanych śnieg.

Podczas gdy w internetowym zakątku Kajry pojawiła się sesja zdjęciowa ukazująca wyraźnie widoczny zaokrąglony brzuch, Sławomir uraczył fanów ujęciem w towarzystwie żony - i tam wyeksponowany został domniemany ciążowy brzuszek Kajry. Oboje opatrzyli wpisy szczątkowymi opisami, wyjawiając jedynie nadejście tajemniczej "niespodzianki”.

- Cześć, tu Sławomir. A co słychać u Was? Szykujemy niespodziankę - zapowiedział piosenkarz.

Wielu fanów natychmiast połączyło fakty i odebrało wpis jako dobrą nowinę o rychłym powiększeniu się rodziny. W sekcji komentarzy na obu profilach posypały się gratulacje. Choć niektórzy (jak się później okazało - słusznie) nie dowierzali, widząc ciążowe kształty Kajry, pokaźne grono internautów składało parze najlepsze życzenia zdrowia.

Po takiej publikacji medialnych plotek nie dało się jednak zatrzymać. Postanowiła wyjść im naprzeciw sama żona Sławomira, która oszczędnie skomentowała jeden z dostępnych w sieci artykułów. Na InstaStories pokazała tytuł materiału i dołączyła do niego sugerującą rozbawienie emotikonę.

Wtedy wszystko stało się już jasne, ale uściślijmy to raz jeszcze: Sławomir i Kajra w tym momencie nie oczekują narodzin nowego członka rodziny. „Ciążowe” zdjęcia żony piosenkarza najprawdopodobniej są jedynie charakteryzacją do nowego teledysku Sławomira. Na jego publikację fani muszą jeszcze cierpliwie poczekać.

Zgrane trio

O czym warto przypomnieć, Sławomir i Kajra mają już syna, pierworodnego Kordiana. Chłopiec przyszedł na świat 9 września 2016 roku. Rodzice od początku dbają o prywatność dziecka; jakiś czas temu na profilu żony Sławomira pojawiły się jednak pierwsze nieśmiałe zdjęcia Kordiana

Na fotografiach nie widać twarzy malucha, co nie przeszkodziło fanom w wyrażaniu zachwytu nad jego osobą. Kajra pokazała wówczas zdjęcia Kordiana bawiącego się na plaży.

Źródło: instagram.com/@superkajra

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: Instagram, Plotek, Onet, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia NiewczasAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >