Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Sławomir zostanie tatą? Kajra pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 15.04.2021 02:00

Sławomir zostanie tatą? Kajra pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Sławomir z małżonką
TRICOLORS/East News
  • Media spekulują o kolejnej ciąży Kajry

  • Żona Sławomira ostatecznie skomentowała doniesienia osobiście

  • Małżonkowie wychowują już syna Kordiana

Sławomir, który śpiewał o miłości w Zakopanem, odnalazł swoją przyszłą żonę w Stanach Zjednoczonych. Magdalena Kajrowicz pracowała w jednym z barów, do którego piosenkarz wpadł po coś na ząb. Para pobrała się w 2011 roku, pierwszego potomka, Kordiana, witając pięć lat później. Ostatnie instagramowe publikacje małżonków nieźle namieszały w sieci - pozwalały fanom bowiem przypuszczać, że niebawem w rodzinie Sławomira i Kajry pojawi się kolejna osoba.

Sławomir i Kajra spodziewają się dziecka? Żona piosenkarza rozwiała wątpliwości

W środę 14 kwietnia na instagramowych profilach Sławomira i Kajry zagościły wymowne zdjęcia. Małżonkowie pokazali fotografie z sesji wykonanej prawdopodobnie zimą, na co wskazuje leżący wokół portretowanych śnieg.

Podczas gdy w internetowym zakątku Kajry pojawiła się sesja zdjęciowa ukazująca wyraźnie widoczny zaokrąglony brzuch, Sławomir uraczył fanów ujęciem w towarzystwie żony - i tam wyeksponowany został domniemany ciążowy brzuszek Kajry. Oboje opatrzyli wpisy szczątkowymi opisami, wyjawiając jedynie nadejście tajemniczej "niespodzianki”.

- Cześć, tu Sławomir. A co słychać u Was? Szykujemy niespodziankę - zapowiedział piosenkarz.

Wielu fanów natychmiast połączyło fakty i odebrało wpis jako dobrą nowinę o rychłym powiększeniu się rodziny. W sekcji komentarzy na obu profilach posypały się gratulacje. Choć niektórzy (jak się później okazało - słusznie) nie dowierzali, widząc ciążowe kształty Kajry, pokaźne grono internautów składało parze najlepsze życzenia zdrowia.

Po takiej publikacji medialnych plotek nie dało się jednak zatrzymać. Postanowiła wyjść im naprzeciw sama żona Sławomira, która oszczędnie skomentowała jeden z dostępnych w sieci artykułów. Na InstaStories pokazała tytuł materiału i dołączyła do niego sugerującą rozbawienie emotikonę.

Wtedy wszystko stało się już jasne, ale uściślijmy to raz jeszcze: Sławomir i Kajra w tym momencie nie oczekują narodzin nowego członka rodziny. „Ciążowe” zdjęcia żony piosenkarza najprawdopodobniej są jedynie charakteryzacją do nowego teledysku Sławomira. Na jego publikację fani muszą jeszcze cierpliwie poczekać.

Zgrane trio

O czym warto przypomnieć, Sławomir i Kajra mają już syna, pierworodnego Kordiana. Chłopiec przyszedł na świat 9 września 2016 roku. Rodzice od początku dbają o prywatność dziecka; jakiś czas temu na profilu żony Sławomira pojawiły się jednak pierwsze nieśmiałe zdjęcia Kordiana

Na fotografiach nie widać twarzy malucha, co nie przeszkodziło fanom w wyrażaniu zachwytu nad jego osobą. Kajra pokazała wówczas zdjęcia Kordiana bawiącego się na plaży.

``

Źródło: instagram.com/@superkajra

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Plotek, Onet, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Sławomir