Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny opowiedział, jak czuje się po chorobie. "Mam konsekwencje natury wydolnościowej"

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Natalia Niewczas
  • Andrzej Piaseczny przeszedł zakażenie koronawirusem

  • Wiele znanych osobistości życzyło mu powrotu do zdrowia

  • Ostatnio “Piasek” dał znać, jak się czuje po chorobie

Dzięki Andrzejowi Piasecznemu możemy zanucić teraz takie przeboje jak “Chodź, przytul, przebacz” czy “Śniadanie do łóżka”. Nad samą rozpoznawalnością piosenkarza nie ma co dumać - udowadnia ją duża liczba obserwujących oficjalnego profilu “Piaska” na Instagramie. To właśnie do licznego grona 160 tys. internautów jako pierwszych dotarła niepokojąca wiadomość dotycząca stanu zdrowia artysty.

Andrzej Piaseczny chorował na COVID-19. Z życzeniami powrotu do zdrowia pospieszyły znane osobistości

O nagłej potrzebie hospitalizacji Andrzej Piaseczny powiadomił fanów w marcu 2021 roku. Post pojawił się na oficjalnym profilu piosenkarza w social mediach - do publikacji “Piasek” dołączył krótki opis, będący tylko jednym hashtagiem: “#covid_19”.

Gwiazdor uzupełnił lakoniczny wpis krótkim klipem video. Piosenkarz nagrał się w szpitalnej sali, z rurką tuż pod nosem, która ułatwiała choremu oddychanie. Trzeba przyznać, że “Piasek” nie wyglądał na osobę w pełni sił i z trudem wypowiadał kolejne słowa. Na samym początku wyjaśnił, że najchętniej w ogóle nie pokazywałby się w podobnym stanie w sieci.

W tym przypadku zwyciężyła jednak chęć zaapelowania do rodaków o rozwagę i ostrożność. Andrzej Piaseczny sądził, że gdy wirus rozwinie się w jego ciele, organizm zdoła szybko uporać się z chorobą. Tak się jednak nie stało, przez co piosenkarz trafił do szpitala. “Piasek” zakończył video podziękowaniami dla pracowników placówki medycznej.

Pod publikacją natychmiast zaroiło się od życzeń powrotu do zdrowia. Wśród licznych odzewów od fanów w sekcji komentarzy dają się znaleźć także te napisane przez znane postacie polskiego show-biznesu. Szybkiego powrotu do pełni sił życzyli Andrzejowi Piasecznemu między innymi Kasia Moś, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel czy Cleo.

- Andrzej zdrowia, bardzo dużo zdrowia. Moc najlepszych myśli Ci wysyłam Brachu - zostawił na profilu “Piaska” Tomasz Kammel.

Jak “Piasek” ma się obecnie? Piosenkarz opowiedział o tym w programie Radia Zet

Ostatnio Andrzej Piaseczny gościł w programie Radia Zet “Siła Muzyki”, gdzie promował swój najnowszy singiel “Przedostatni”. Dziennikarz Damian Michałowski pytał również o samopoczucie i zdrowie piosenkarza.

Okazuje się, że piosenkarz do dziś boryka się z problemami natury zdrowotnej po zakażeniu niebezpiecznym patogenem. Codzienne funkcjonowanie utrudniają mu wciąż wracające do pełni sprawności płuca. “Piasek” cieszy się jednak, że znów może samodzielnie oddychać; w powrocie do formy pomogą mu specjalne ćwiczenia wydolnościowe.

- Absolutnie nie chcę narzekać. Mam konsekwencje natury wydolnościowej, ale mogę wziąć oddech, mogę zrobić wydech. W przyszłym tygodniu idę na ćwiczenia wokalne, które musiałem zaniedbać. Oczywiście tylko na pół godziny lub godzinę, a nie trzy - tak, jak robiłem to podczas nagrań płyty. Wracam do życia - relacjonował piosenkarz.

``

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Jacek Stachurski postanowił zmienić branżę. Już ruszył z nowym biznesem

  • Dorota Szelągowska szczerze o swojej traumie. Przeżyła dramat

  • Bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada internautom na hejt

Źródło: Radio Zet, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

"Kuchenne rewolucje". Zrobili z pora kukłę Magdy Gessler. Gwiazda zareagowała
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >
Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]