Swiatgwiazd.pl
Jacek Stachursky

instagram.com/jacek_stachursky

Jacek Stachurski postanowił zmienić branżę i zająć się fotowoltaiką

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Jacek Stachursky jeszcze kilkanaście lat temu podbijał scenę muzyczną w Polsce. "Typ niepokorny" to zaledwie jedna z wielu jego hitowych piosenek. Na jakiś czas zniknął z show-biznesu. Teraz wrócił, ale tym razem do biznesu. Założył własn

  • Jacek Stachursky wycofuje się z branży

  • Muzyk rusza z zupełnie nowym biznesem

  • Fani nie dowierzają w pomysł gwiazdora

Jacek Stachursky zasłynął jako wokalista. Jego popularność rosła tylko do pewnego momentu. Później sam wycofał się z życia w blasku fleszy. W lutym br. ogłosił, że zmienia branżę. Tym razem zamierza podbić nie scenę, a rynek fotowoltaiki. 

Jacek Stachursky zajął się fotowoltaiką 

Bycie celebrytą mimo utartych przekonań, wcale nie jest łatwe. Ciągłe starania, by utrzymać się na topie, nie zawsze popłacają. Wiele gwiazd z różnych względów zmienia ścieżkę kariery na rzecz prowadzenia własnego biznesu. Do takich osób jak się okazuje należy także Jacek Stachursky. 

Jak donosi Super Express, w lutym tego roku Stachursky powiadomił o powstaniu jego nowej firmy o nazwie Stachursky Sun Energy. Firma zajmuje się fotowoltaiką. Co ciekawe, ma już nawet swoich partnerów biznesowych. 

Stachursky Sun Energy współpracuje z firmą Citronex oraz grupą Grodno, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Spółka ta jest jednym z największych dystrybutorów sprzętów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce.

Jak czytamy w Super Expressie, nowa firma Stachursky'ego budzi duże zainteresowanie na rynku. Okazuje się, że również spółka Bras z notowaniami na New Connect, wyraziła chęć na dołączenie do biznesu sławnego wokalisty. Spółka Bras zdążyła już przekazać do informacji publicznej, że aktualnie trwają negocjacje w sprawie nabycia udziałów w spółce Stachursky Sun Energy.

Działania Stachursky Sun Energy

Stachursky Sun Energy ma już za sobą pierwsze inwestycje. Do najważniejszych należą m.in.: projekt instalacji fotowoltaicznej na Hali Strzegomskiej we Wrocławiu, prace projektowe budowy farmy fotowoltaicznej  w Kowarach.

Poza tym firma muzyka zajmowała się już montażem i podłączeniem szeregu stacji transformatorowych do linii średniego napięcia zasilających szklarnie do uprawy ekologicznych pomidorów. Grupa ma też na swoim koncie projekt instalacji elektrycznej oraz fotowoltaicznej na kompleksie rewitalizowanych budynków w Szczecinie.

Cóż, jak się okazuje, na zmianę ścieżki kariery nigdy nie jest za późno. Rynek fotowoltaiki jest z pewnością dopiero rozwijającą się branżą, w której jeszcze wiele można zdziałać. 

Życzymy powodzenia panu Jackowi w rozwijaniu biznesowych planów. 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nie tylko niepodłączony telefon. Przypominamy największe wpadki Andrzeja Dudy

  • Od tego tygodnia wielka zmiana w programie "Nasz Nowy Dom"

  • Nagle wparowali na plan "M jak miłość". Aktorzy nie mieli pojęcia

Źródło: Superbiz.se.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >