Swiatgwiazd.pl
M jak miłość - sanepid

kadr z serialu "M jak miłość"/vod.tvp.pl

Na planie "M jak miłość" pojawił się sanepid. O zdarzeniu opowiedziała Małgorzata Lewińska

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Małgorzata Lewińska dołączyła niedawno do obsady serialu "M jak miłość". Już na samym początku aktorka była świadkiem niespodziewanej sytuacji. Podczas rozmowy dla portalu Jastrząb Post przyznała, że na jednym z planów zdjęciowych nagle

  • Małgorzata Lewińska dołączyła do obsady „M jak miłość”, wcielając się w postać Olgi Jaszewskiej

  • Aktorka opowiedziała o pierwszych wrażeniach z pracy na planie i nagłej kontroli sanepidu

  • Zdradziła, jak aktorzy popularnego serialu funkcjonują w czasie pandemii

„M jak miłość” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali, który od ponad dwudziestu lat gości na antenie Telewizji Polskiej. Losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół wciąż uzupełniają kolejne wątki i nowi bohaterowie. Niedawno widzowie mogli poznać Olgę i Mariusza Jaszewskich.

Nowe twarze w „M jak miłość”

W role sąsiadów Artura i Marysi, którzy dopiero co przeprowadzili się do Grabiny, wcielają się Małgorzata Lewińska i Tomasz Lelek. Serialowe małżeństwo występuje na ekranie od 1559. odcinka. W rozmowie z portalem Jastrząb Post odtwórczyni Olgi zdradziła, jak dotychczasowa obsada serialu powitała ich na planie.

- Bardzo się fajnie pracuje na planie „M jak Miłość”. Ekipa jest super i jest w ogóle bardzo fajnie – przyznała, dodając, że z częścią aktorów serialu znała się już z innych produkcji.

Nagła kontrola sanepidu

Jak zdradziła Małgorzata Lewińska, postać Olgi jest w jej opinii rolą tragiczną. Nowa sąsiadka Rogowskich jest matką chłopaka ze skłonnościami psychopatycznymi, a dodatkowo skrywa wraz z mężem wspólną rodzinną tajemnicę. Tak dramatyczne losy są dla aktorki prawdziwym wyzwaniem, a jednocześnie ciekawym doświadczeniem.

Rola Olgi Jaszewskiej to jednak nie jedyne ciekawe doświadczenie, z którym w tak krótkim czasie zdążyła zderzyć się Małgorzata Lewińska. Zapytana o pracę na planie w czasie pandemii aktorka przyznała, że cała obsada „M jak miłość” ściśle stosuje się do określonych zasad reżimu sanitarnego. Czasami sprawdza ich nawet sanepid.

Okazało się, że podczas jednego z dni zdjęciowych na planie serialu „M jak miłość” pojawili się pracownicy sanepidu, którzy dokładnie skontrolowali pracę aktorów. Małgorzata Lewińska zdradziła, że ci nie mogą nawet wchodzić do tzw. barobusów. Wszystkie posiłki są bowiem wydawane na zewnątrz.

- Nagle pojawił się sanepid, który kontrolował bus, barobus, czy do niego wchodzimy, czy nie. Sprawdzali, czy nie zbieramy się w grupy – zdradziła.

Małgorzata Lewińska dodała, że do podobnych sytuacji dochodzi także na innych planach. By zdjęcia do serialu mogły odbywać się zgodnie z harmonogramem, wszystkie zaplanowane czynności muszą zostać zatwierdzone wcześniej przez sanepid. Kontrole nie są jednak zapowiadane, dlatego aktorzy za każdym razem są nimi zaskoczeni.

Małgorzata Lewińska w „M jak miłość”

Małgorzatę Lewińską wszyscy pamiętają jako sympatyczną Patrycję Cwał-Wiśniewską z kultowych seriali komediowych „Lokatorzy” i „Sąsiedzi”. Nie każdy wie, że w 2011 roku aktorka pojawiła się już w „M jak miłość”. Zagrała wówczas epizodyczną rolę przełożonej Kasi Mularczyk.

Po dziesięciu latach przerwy aktorka wróciła do „M jak miłość”, gdzie teraz wciela się w zupełnie inną postać. Na ekranie pojawiły się już pierwsze odcinki z udziałem bogatej sąsiadki Marysi i Artura Rogowskich.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przykre, co przeżywa Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

  • Niedawno w rodzinie Andrzeja Kosmali wydarzyła się tragedia, cierpiał sam Krzysztof Krawczyk

  • Piotr Gąsowski szydzi z Kammela i Kurskiego. Jest wideo

Źródło: Jastrząb Post, tvp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >