Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sopot 2023. Wielka wpadka realizatorów podczas występu Małgorzaty Ostrowskiej. Nikt nie powinien TEGO zobaczyć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.08.2023 23:15

Sopot 2023. Wielka wpadka realizatorów podczas występu Małgorzaty Ostrowskiej. Nikt nie powinien TEGO zobaczyć

Wpadka podczas festiwalu w Sopocie
Wpadka podczas festiwalu w Sopocie, fot. Pawel Wodzynski/East News

Niespodziewana wpadka podczas dzisiejszego koncertu Top of The Top Sopot Festival. Podczas występu Małgorzaty Ostrowskiej kamery przez moment pokazały coś, czego nie powinien zobaczyć żaden z telewidzów. Co na to producenci?

Festiwal w Sopocie jak zwykle dostarczył masę emocji!

Top of The Top Sopot Festival od kilku dni zaskakuje nas kolejnymi fenomenalnymi występami i zjawiskowymi kreacjami największych artystów z naszego kraju. Tylko dziś na sopockiej scenie zaprezentowała się cała plejada gwiazd, które zaprezentowały nam swoje największe hity.

Opera Leśna gościła dziś takich wykonawców, jak Małgorzata Ostrowska, Kayah, czy Andrzej Piaseczny. Podczas ostatniego dnia wielkiego muzycznego wydarzenie nie zabrakło nie tylko nieśmiertelnych przebojów, ale też niecodziennych wydarzeń. Andrzej Piaseczny zbiegł ze sceny, żeby osobiście powitać swoich fanów, a autorka hitu “Testosteron” pocałowała na scenie o wiele młodszego muzyka.

Kuba Badach.jpg
Kuba Badach na Top of The Top Sopot Festival, fot. KAPIF
Top of the Top Festiwal (1).png
Maciej Stuhr na Top of The Top Sopot Festival, fot. KAPIF
Krzysztof Rutkowski twierdzi, że Janoszek zgłosiła się do niego po pomoc. "Wiedziała, że jest na samym dnie show-biznesu"

Festiwal w Sopocie w ogniu krytyki internautów

Niestety, wbrew pozorom festiwal w Sopocie obfitował nie tylko w spektakularne występy i radosne chwile. Choć wydawać by się mogło, że przy występach tylu utalentowanych artystów nie sposób narzekać, wielu internautów jest całkowicie odmiennego zdania. 

W komentarzach pod nagraniami z koncertów można znaleźć wiele niepochlebnych opinii na temat artystów, których mieliśmy okazję oglądać w Sopocie. Internauci są zgodni - oczekiwali czegoś lepszego, a występy z Opery Leśnej nie spełniły ich oczekiwań. To jednak wcale nie koniec przykrych wieści. Podczas dzisiejszego koncertu doszło do niewielkiej wpadki ze strony organizatorów.

Top of the Top Festiwal (3).png
Ostatni dzień Top of the Top Festivalu w Sopocie, fot. kadr z koncertu
kayah sopot kapi 3.jpg
Ostatni dzień Top of the Top Festivalu w Sopocie, fot. KAPIF

Wpadka podczas ostatniego dnia festiwalu w Sopocie

Ostatni dzień długo wyczekiwanego festiwalu w Sopocie musiał zakończyć się z mocnym przytupem. Na scenie pojawiła się między innymi Małgorzata Ostrowska, która zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi brzmieniami, niecodzienną kreacją oraz dawką swojej najlepszej muzyki. Niestety, podczas występu cenionej wokalistki doszło do niewielkiej wpadki ze strony organizatorów Top of The Top Sopot Festivial.

W pewnym momencie doszło do przykrego incydentu. Kamery, dzięki którym widzowie mieli okazję zobaczyć w całości występ piosenkarki, postanowiły pokazać, jak bawi się zgromadzony w Operze Leśnej tłum wiernych fanów. Niestety, podczas zmiany kadru organizatorzy zapomnieli o jednym niewielkim szczególe - w pewnym momencie oczom telewidzów ukazał się ukryty wśród publiczności prompter z wyświetlonymi słowami występującej na scenie artystki.

Dosłownie sekundę później zmieniono kadr, a na telewizorach ponownie mogliśmy zobaczyć rozśpiewaną Małgorzatę Ostrowską. Niestety, czasu już nie da się cofnąć, a internauci nie mogą przestać rozmawiać na temat kolejnej wpadki organizatorów.

Małgorzata Ostrowska 1.jpg
Małgorzata Ostrowska na festiwalu w Sopocie., fot. Pawel Wodzynski/East News