Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"
Karol Osiński
Karol Osiński 19.09.2021 02:00

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Tadeusz Sznuk - ea
TRICOLORS/East News

W jednym z ostatnich odcinków programu „Jeden z dziesięciu” Tadeusz Sznuk postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, co uczestnicy dostają w pamiątkowych kuferkach na zakończenie programu. Okazuje się, że jest to niezmiennie ta sama nagroda, co przed laty.

Prowadzony przez Sznuka teleturniej Telewizji Polskiej to w dalszym ciągu jeden z najbardziej lubianych przez społeczeństwo w naszym kraju. Liczne prośby telewidzów skłoniły prowadzącego do zdradzenia jednej z tajemnic.

Co kryje się w kuferkach programu „Jeden z dziesięciu”?

Omawiany teleturniej uznawany jest za ogromne źródło wiedzy, którą można się nie tylko wykazać, ale też jej nauczyć. Nic dziwnego zatem, że oglądalność show przez tyle lat stoi na tak wysokim poziomie.

Nie byłoby to możliwe bez odpowiedniego prowadzącego, którym jest Tadeusz Sznuk. Pracuje w nim od początku jego istnienia, czyli 1994 roku. Zasady są proste. W programie udział bierze dziesięciu uczestników. Każdy z nich ma trzy szanse pomyłki, a do finału przechodzi trzech najlepszych. Zwycięzca może być tylko jeden.

Na sam koniec wszyscy finaliści zostają obdarowani pamiątkowymi kuferkami, których zawartość do niedawna pozostawała tajemnicą. W jednym z ostatnich odcinków dziennikarz przyznał, że widzowie często pytają o to, co znajduje się w środku, więc postanowił odpowiedzieć:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają, ciągle eleganckie zegarki… - słuchamy.

Nic zatem w tej kwestii się nie zmieniło, gdyż ta sama nagroda jest przyznawana od kilku lat.

Niejasności w „Jednym z dziesięciu”

Na początku tego roku do mediów dotarła bardzo smutna wiadomość o zakończeniu emisji prowadzonego przez Tadeusza Sznuka teleturnieju. Chodziło tutaj o słowa dziennikarza, który po ostatnim odcinku poprzedniego sezonu pożegnał się z fanami, dziękując za wszystkie spędzone lata.

Natychmiast pojawiły się spekulacje, że chodzi o nieporozumienia między włodarzami Telewizji Polskiej a przedstawicielami programu, jednak szybko okazało się, że show nie zniknie z anteny, jednak potrzebne były zmiany, a TVP nie chciało zawierać niekorzystnych umów.

- Telewizja Polska nie będzie zawierać niekorzystnych umów. Te czasy skończyły się bezpowrotnie kilka lat temu - brzmiał ówczesny komunikat telewizji.

Koniec końców program trwa i prawdopodobnie będzie emitowany jeszcze przez wiele lat. Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: