Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Tak jest od samego początku". Oto jak naprawdę zachowuje się Dorota Wellman za kulisami "DDTVN"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 17.01.2024 14:07

"Tak jest od samego początku". Oto jak naprawdę zachowuje się Dorota Wellman za kulisami "DDTVN"

Dorota Wellman
Dorota Wellman, fot. KAPiF

Dorota Wellman od lat jest gwiazdą “Dzień Dobry TVN”. Nikt nie wiedział do tej pory, jak zachowuje się za kulisami programu. Osoba pracująca przy śniadaniówce zdradziła nam kulisy. Taka naprawdę jest prezenterka.

Kariera Doroty Wellman programach śniadaniowych

Dorota Wellman ma za sobą lata spędzone na antenie. Większej publiczności dała się poznać gdy zaczęła prowadzić “Pytanie na śniadanie”. W Telewizji Polskiej dobrano ją w parę z Marcinem Prokopem. Na samym początku nie była zadowolona z takiego obrotu spraw, ponieważ myślała, że jest młodym lekkoduchem. 

Okazało się jednak, że fantastycznie się dogadują. Razem tworzą wręcz ikoniczny telewizyjny duet. Wspólnie przed laty pożegnali Telewizję Polską i przenieśli się do “Dzień dobry TVN”. Tutaj naprawdę rozwinęli skrzydła i z miejsca stali się jedną z ulubionych par widzów. Do tego stopnia zapisali się w ich pamięci, że dochodzi nawet do bardzo zabawnych wpadek. 

Dorota Wellman nagle przerwała "DDTVN" i zaczęła mówić o śmierci najbliższej osoby. Studio ucichło po jej słowach Dorota Wellman rzadko mówi o rodzinie. Wspominając ojca, powiedziała, co miał jej za złe

Wpadka Doroty Wellman i Marcina Prokopa w hotelu

Marcin i Dorota są zawodowo niemal nierozłącznym duetem. Wspólnie pojawiają się nie tylko przed kamerami “Dzień Dobry TVN”. Podczas jednego ze służbowych wyjazdów doszło nawet do zabawnej wpadki. Obsługa hotelu, w którym się zatrzymali uważała ich za małżeństwo. Zameldowano ich nawet w jednym pokoju. 

Podczas służbowego wyjazdu Marcin i Dorota zostali zameldowani w jednym pokoju. Obsługa hotelu była bardzo zdziwiona, gdy dowiedziała się, że prezenterzy nie są małżeństwem. Na miejscu całą sytuację trzeba było odkręcić i zmienić rezerwację – zdradziła nam osoba pracująca przy programie. 

Przy okazji dowiedzieliśmy się także o innych ciekawostkach związanych z Dorotą Wellman. Okazało się, jaka jest naprawdę.

Jak Dorota Wellman zachowuje się za kulisami "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman zjednała sympatię widzów dzięki swojej nietuzinkowej osobowości. Cechuje ją fantastyczne poczucie humory, ale też dystans do siebie i do świata. Ponadto jest profesjonalistką z ogromnym doświadczeniem. Fani pokochali to, jak zachowuje się na planie śniadaniówki, które jest nadawana na żywo, więc nie ma możliwości żadnych poprawek w programie. 

A jaka naprawdę jest Dorota Wellman? Jak zachowuje się za kulisami programu? Wszystko to zdradziła nam osoba pracująca przy nagraniach “Dzień Dobry TVN”. 

Dorota to osoba, która nigdy nie zaspała i nie spóźniła się na program. Inni dziennikarze mogliby uczyć się od niej podejścia do pracy i obowiązków. Przed nagraniami otrzymuje do przejrzenia mnóstwo materiałów. Ona kolejnego dnia zna je niemal na pamięć. Tak jest od samego początku współpracy - mówi dla Świata Gwiazd osoba pracująca przy programie. 

Okazuje się, że to nie wszystko, co każdego ranka robi dziennikarka. 

Wiem, że Dorota nie tylko wstaje bladym świtem, ale przed programem zawsze robi przegląd porannej prasy i portali. Dokładnie wie, co w trawie piszczy zarówno w polityce jak i show-biznesie. Naprawdę niczym nie możemy jej zaskoczyć - dodaje nasze źródło. 

Jak widać Dorota to profesjonalistka w każdym calu. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF