Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak potraktowano Dorotę Wellman i Marcina Prokopa po latach wspólnej pracy. Doszło do absurdalnej sytuacji
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.01.2024 18:52

Tak potraktowano Dorotę Wellman i Marcina Prokopa po latach wspólnej pracy. Doszło do absurdalnej sytuacji

Dorota Wellman Marcin Prokop
Marcin Prokop i Dorota Wellman fot. KAPiF

Dorota Wellman i Marcin Prokop współpracują wspólnie od lat i razem pojawiają się na ekranie. Niesłychane jak zostali potraktowani. Czy to jest w ogóle możliwe?

Dorota Wellman o współpracy z Marcinem Prokopem

Dorota Wellman karierę na antenie zaczynała kilkanaście lat temu. Najpierw widzowie mogli oglądać ją na antenie TVP gdzie w duecie z Marcinem Prokopem prowadziła “Pytanie na śniadanie”. Odcinki z ich udziałem przyciągały przed telewizory prawdziwe tłumy. Szybko zainteresowała się nimi konkurencja. Wspólnie przyjęli propozycję od TVN i od kilkunastu lat w duecie witają widzów “Dzień Dobry TVN”. 

Uwielbiany przez widzów duet cechuje wyjątkowe poczucie humoru, ale też spory dystans do świata i samych siebie. Stanowią niemal nierozerwalny duet i od wielu lat zbierają komplementy od widzów. Nie zawsze jednak tak było. 

Nie lubiłam Marcinka za całokształt. Taki kogut był, wszystkie panie były jego. Taki erotoman-gawędziarz – przyznała Wellman w rozmowie z serwisem internetowym DDTVN. 

Dorota Wellman jest poważnie chora. Lekarze rozkładają ręce – nie ma na to lekarstwa. "Tracę wzrok, nie mogę mówić" Dorota Wellman spisała testament i ma plan na swój pogrzeb. Zaskakujące, co wydarzy się podczas ceremonii

Życie prywatne Doroty Wellman

Chociaż Dorota jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji, to mocno rozgranicza życie prywatne od służbowego. Jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie posiadają konta w social mediach. O tym co u niej słychać fani mogą dowiedzieć się jedynie z wywiadów. Tych udziela jednak rzadko. 

Wiadomo, że od wielu lat jest szczęśliwą żoną i matką. Krzysztofa Wellmana, który jest Fotografem, poznała w latach 80. Nie od razu między nimi zaiskrzyło. Ślub wzięli w 1988 roku, a pięć lat później na świat przyszedł ich syn. W zeszłym roku świętowali 35. rocznicę ślubu. 

Okazuje się jednak, że dla wielu osób małżeństwo Doroty Wellman jest tak tajemnicze, że dochodzi do zaskakujących wpadek, wszystko z udziałem Marcina Prokopa. 

Wpadka w hotelu z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem

Dorota Wellman i Marcin Prokop stanowią nierozerwalny wręcz duet i gdy prowadzą śniadaniówkę w innych parach, fani prezenterów natychmiast domagają się wyjaśnień. Niestety okazuje się, że niektórym fikcja myli się z rzeczywistością. Jak udało nam się dowiedzieć od osoby, która miała okazję wiele razy współpracować z Dorotą Wellman, wiele razy para prezenterów była brana za… małżeństwo. 

Dorocie wiele razy zdarzało się usłyszeć, żeby pozdrowiła swojego męża, Marcina. Gdy wyjaśniała rozmówcy, że nie są w związku, a jedynie razem pracują, spotykała się z rozczarowaniem. Przecież od dekad jest szczęśliwa u boku Krzyśka – zdradza źródło Świata Gwiazd.

Raz doszło nawet do bardziej absurdalnej sytuacji. Podczas służbowego wyjazdu w hotelu zameldowano ich jako parę.

Podczas służbowego wyjazdu Marcin i Dorota zostali zameldowani w jednym pokoju. Obsługa hotelu była bardzo zdziwiona, gdy dowiedziała się, że prezenterzy nie są małżeństwem. Na miejscu całą sytuację trzeba było odkręcić i zmienić rezerwację – słyszymy w rozmowie.

Wyszło zabawnie?

Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF