Swiatgwiazd.pl > Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Marta Kubacka i Dawid Kubacki, fot. instagram.com/dawid.kubacki.official
19.09.2023 11:10 Marta Kubacka po walce o zdrowie pokazała, jak obecnie wygląda jej życie. Łza kręci się w oku

Marta Kubacka zmaga się z problemami kardiologicznymi, które o mało nie zakończyły się śmiercią. Żonie skoczka narciarskiego wszczepiony został rozrusznik serca. 33-latka pokazała, jak dziś wygląda jej życie.

Marta Kubacka i Dawid Kubacki
16.08.2023 21:04 Marta Kubacka przekazała wspaniałe wieści. Cała Polska się cieszy. Spływają gratulacje

Marta Kubacka i Dawid Kubacki mają za sobą ciężki czas. Skoczek musiał przerwać zawody, gdy dowiedział się o tym, że jego żona miała poważne problemy z sercem. Jeszcze w marcu ukochana sportowca walczyła o życie. Teraz pochwalili się wspaniałymi nowinami.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
21.05.2023 20:21 Dawid Kubacki zabrał głos ws. stanu zdrowia żony. "Mamy drobne problemy"

Gdy Marta Kubacka trafiła do szpitala, cały świat wstrzymał oddech. Jej mąż, Dawid Kubacki, zrezygnował z udziału w Pucharze Świata, by wspierać ją w powrocie do zdrowia. Obecnie stan Marty jest o wiele lepszy, jednak czeka ją długa i wyboista droga do odzyskania pełni sił.Dawid Kubacki opowiedział, jak wygląda proces rekonwalescencji żony. Rodzina stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, jednak nie jest to proste. 

Marta Kubacka
07.05.2023 17:16 Marta Kubacka pokazała blizny i opowiedziała o walce o życie. "Zaczynam od nowa"

Marta Kubacka wyszła ze szpitala 14 kwietnia, o czym z radością poinformował jej mąż, Dawid Kubacki. Od tamtego czasu w ich mediach społecznościowych zapadła cisza. Teraz żona skoczka przerwała milczenie i opowiedziała o swojej walce o życie.Małżonka Dawida trafiła do szpitala zupełnie niespodziewanie. Kubacki musiał wtedy przerwać udział w zawodach i zaopiekować się ich córkami, w tym trzymiesięczną wówczas Mają. Teraz wiadomo, komu Marta zawdzięcza życie.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
05.05.2023 17:25 Marta Kubacka zabrała głos po długiej walce o życie. Opublikowała pierwszy wpis

Marta Kubacka wraca do zdrowia. Po tygodniach pełnych napięcia, związanych z chorobą znanego skoczka narciarskiego, kobieta powróciła do aktywności w mediach społecznościowych. Fani odetchnęli z ulgą. Przez ostatnie tygodnie cała Polska żyła dramatem małżeństwa Kubackich. Życie Marty zostało uratowane, choć było już o krok od tragedii. Dziś wszystko wydaje się być już na dobrej drodze. 

Dawid Kubacki
02.05.2023 20:12 Trener Dawida Kubackiego przerwał milczenie. Wyjawił radosne wieści z życia rodziny skoczka

Dawid Kubacki zawiesił karierę z powodu nagłego pogorszenia się zdrowia jego żony, Marty. Długo obserwowaliśmy rozwój sytuacji oraz cieszyliśmy się wraz ze skoczkiem, gdy przetrwał najcięższe chwile. Teraz trener sportowca zdradził kolejne szczegóły na jego temat.Kiedy Marta trafiła do szpitala, jej mąż wahał się ani chwili i rezygnował z dalszego udziału w konkursie skoków narciarskich, by trwać przy swojej ukochanej. Teraz wiadomo, co dalej z karierą sportowca.

Dawid Kubacki z żoną
17.04.2023 08:04 Dawid Kubacki dopiero teraz powiedział o paraliżu żony. Wszczepiony defibrylator serca to nie wszystko

Dawid Kubacki podzielił się informacjami dotyczącymi stanu zdrowia swojej żony po wyjściu ze szpitala. Choć kondycja fizyczna uległa zdecydowanej poprawie, kobieta nie będzie mogła już żyć tak, jak wcześniej. Polski skoczek opowiedział o dramatycznych okolicznościach choroby swojej ukochanej. Sytuacja była naprawdę bardzo zła, a w pewnym momencie jedna strona ciała 32-latki była całkowicie sparaliżowana. 

Marta Kubacka i Dawid Kubacki
15.04.2023 08:08 Marta Kubacka ledwo wyszła ze szpitala, na start zaserwowali jej coś takiego. Długo nie zapomni takich wpisów

Marta Kubacka i Dawid Kubacki przez ostatnie tygodnie byli na językach większość Polaków, którzy czekali z niecierpliwością na wieści o stanie zdrowia żony skoczka. Gdy w mediach pojawiło się zdjęcie, jak stoją uśmiechnięci na tle szpitala, wszyscy odetchnęli z ulgą. Od razu zaczęły pojawiać się wpisy internautów, niejeden z nich może wzruszyć. Damian Michałowski, Magdalena Stępień czy Dominika Gwit to kilka z wielu gwiazd, które umieściły emocjonujący wpis pod postem małżeństwa. Nie zabrakło również wpisów od internautów.

Dawid Kubacki
14.04.2023 17:12 Dawid Kubacki dodał zdjęcie z żoną. Marta wyszła ze szpitala, ujawniono szczegóły leczenia

Niespodziewanie pojawiły się zupełnie nowe wieści na temat żony Dawida Kubackiego. Polski skoczek opublikował na Instagramie zdjęcie z Martą i poinformował, jak się czuje. Miał do przekazania radosne wieści: kobieta dzisiaj wraca do domu.Od dłuższego czasu nie tylko cała rodzina Dawida, ale i fani drżeli o zdrowie Marty Kubackiej. Skoczek poinformował jednocześnie o szczegółach leczenia ukochanej. Konieczne było zastosowanie specjalistycznego sprzętu.

Dawid Kubacki
05.04.2023 16:07 Dawid Kubacki "mieszka w szpitalu". Zdradził, jak na chorobę Marty reagują dzieci

Dawid Kubacki od pewnego czasu nie opuszcza szpitalnych murów, gdzie przebywa jego żona. Skoczek zrezygnował z kariery na rzecz opieki nad ukochaną. Wyznał, że niedawno zaczęły pojawiać się pytania o jej stan zdrowia również u małoletniej córki.Nagły pobyt Marty Kubackiej w szpitalu zaskoczył jej męża, który bez namysłu zrezygnował z dalszej rywalizacji na skoczni, by być blisko niej. Choć stres powoli mija, sportowiec nadal musi unikać tematu zdrowia kobiety w rozmowie z bliskimi.

Dzień dobry TVN
05.04.2023 13:58 Dawid Kubacki zabrał głos w "Dzień Dobry TVN". Skoczek bardzo się otworzył, nie jest mu łatwo

Dawid Kubacki był w trakcie zawodów, na których walczył o Puchar Świata, kiedy niespodziewanie zdrowie jego żony uległo załamaniu. Marta trafiła do szpitala, a skoczek donosił, że walczy o życie. Jak czuje się teraz jego ukochana? O sytuacji całej rodziny opowiedział w „Dzień dobry TVN”.20 marca członek polskiej reprezentacji w skokach narciarskich opublikował przerażająco smutny post o stanie zdrowia swojej żony. Dziś rozmawiał z Krzysztofem Skórzyńskim o ostatnich wydarzeniach. Czy wie już, kiedy Marta wróci do domu?

Dawid Kubacki
04.04.2023 15:41 Dawid Kubacki przekazał, kiedy jego żona opuści szpital. Ma pewność

Dawid Kubacki, który zrezygnował z występów w Pucharze Świata, ze względu na poważną chorobę swojej żony, w najnowszym wywiadzie poinformował o stanie ukochanej. Niestety, 32-latka wciąż potrzebuje hospitalizacji. Wszyscy polscy fani sportu wstrzymali oddech, gdy nasza największa nadzieja w dyscyplinie skoków narciarskich poinformowała, że rezygnuje z dalszego udziału w zawodach. Wkrótce dowiedzieliśmy się, że był ku temu uzasadniony powód. 

Dawid Kubacki
02.04.2023 17:07 Dawid Kubacki zrezygnował z zawodów dla żony. Mimo to stanął na podium

Kiedy Dawid Kubacki dowiedział się o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia swojej żony, natychmiast zrezygnował z zawodów i wrócił do rodziny. Jego decyzję rozumieli wszyscy. Dziś odbyło się wręczenie medali: słoweński zawodnik Anze Lanisek zadbał o to, by polskiego skoczka nie zabrakło na podium.Lanisek wyprzedził naszego reprezentanta w konkursie i zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Słoweniec pokazał, że pamięta o wynikach Kubackiego, które prawdopodobnie zapewniłyby mu medal, gdyby nie choroba Marty.

Dawid Kubacki
02.04.2023 10:49 Dawid Kubacki w niedzielę rano przekazał ważną wiadomość ws. żony. Polacy wstrzymali oddechy

Dawid Kubacki wypowiedział się na temat aktualnego stanu zdrowia żony. Sytuacja nie jest jeszcze przesądzona, jednak skoczek chce z nadzieją patrzeć w przyszłość. Zdradził również plany wobec zawodowej kariery.W niedzielny poranek odbył się ostatni konkurs Puchary Świata w skokach narciarskich. Dziennikarze TVN z tej okazji połączyli się z Dawidem Kubackim, który z powodów osobistych zrezygnował z dalszego udziału w rywalizacji. Skoczek opowiedział, jak czuje się jego żona.

Dawid Kubacki z żoną
01.04.2023 16:12 Wyjątkowy gest dla żony Dawida Kubackiego w Planicy. "Kochana Marto"

Żona Dawida Kubackiego wciąż znajduje się w klinice kardiologicznej w Zabrzu. W Planicy, gdzie trwa konkurs skoków, z którego zrezygnował Dawid Kubacki, postanowiono wykonać piękny gest dla Polaka i jego żony. Na taki pomysł jeszcze nikt nie wpadł. "No przecież to jest takie urocze" napisała jedna internautka o serdecznych geście. W miasteczku skoczków pojawił się wyjątkowy przedmiot, który to wzruszy każdego, kto go zobaczy. 

Dawid Kubacki
25.03.2023 15:59 Żona Dawida Kubackiego "jest stabilna". Polskie gwiazdy reagują na oświadczenie skoczka

Cała Polska czekała, aż Dawid Kubacki przekaże kolejne wieści o stanie zdrowia swojej żony. Tak też się stało. Pod jego postem pojawiło się parę tysięcy komentarzy, wśród nich zaś słowa wsparcia od znanych nazwisk z show-biznesu, sportu i polityki. Maciej Dowbor, Mateusz Borek czy Patryk Jaki – to nie jedyne znane nazwiska, które wsparły Kubackich ciepłym słowem. Liczba komentarzy pod jego postem nadal rośnie. 

Dawid Kubacki
25.03.2023 13:45 Dawid Kubacki zamieścił oświadczenie. W jakim stanie jest jego żona?

Dawid Kubacki po kilkudniowej nieobecności w mediach społecznościowych zamieścił post w sprawie stanu zdrowia swojej żony. Zdjęcie ze szpitala ściska za serce.Od kilku dni z obawą obserwowaliśmy informacje na temat ciężkiego stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego, która niespodziewanie trafiła do szpitala. Teraz skoczek przekazał, jak czuje się Marta.

Marta i Dawid Kubaccy
24.03.2023 14:56 Żona Dawida Kubackiego walczy o zdrowie. Niepokojące modlitwy krążą po sieci

W mediach nieprzerwanie mnożą się kolejne doniesienia, a fani z niecierpliwością wyczekują dobrych wieści. Żona Dawida Kubackiego wciąż przebywa szpitalu, gdzie lekarze walczą o jej zdrowie. W sieci mnożą się modlitwy w intencji Marty. Internauci, martwiący się stanem zdrowia żony wybitnego skoczka piszą liczne posty, jednak jeden z nich budzi wyjątkowo skrajne emocje. Wołanie o modlitwę, połączone jest bowiem z masą przerażających zdań. 

Dawid Kubacki z żoną
23.03.2023 21:58 Wzruszający gest internautów. Zrobili dla żony Dawida Kubackiego coś wyjątkowego

Wiadomość o tragicznym stanie żony Dawida Kubackiego rozniosła się w mgnieniu oka. Gwiazdy, sportowcy i internauci wspierają ich w mediach społecznościowych, pisząc ciepłe słowa otuchy. Powstała również akcja, która chwyta za serce. Marta Kubacka walczy o życie w szpitalu, a w ramach wsparcia internauci postanowili się za nią modlić. Ich inicjatywa to piękny przejaw człowieczeństwa.

Maciej Dowbor
22.03.2023 19:56 Maciej Dowbor zwrócił się do Dawida Kubackiego. Sam w przeszłości przeżywał osobisty dramat

Informacja o poważnym stanie żony Dawida Kubackiego wstrząsnęła nie tylko fanami sportowca, ale też jego znajomymi i gwiazdami show-biznesu. Jedną z pierwszych osób, które zareagowały na wieści o Marcie Kubackiej był Maciej Dowbor. Dziennikarz sam dobrze wie, jak czuje się człowiek, kiedy jego rodzinę spotykają przykrości.„Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie” napisał dwa dni temu skoczek na Instagramie. Natychmiast pod jego postem zaroiło się od wyrazów wsparcia.

Dawid i Marta Kubaccy
22.03.2023 16:52 Dawid i Marta Kubaccy urządzili sobie skromne gniazdko. Na zdjęciach wszystko widać

Dawid i Marta Kubaccy mieszkają w urokliwym domu na Podhalu. Słynny skoczek wraz z rodziną uwił naprawdę przytulne gniazdko, które łączy w sobie tradycyjne góralskie wzorce z nowoczesnością. Teraz skoczek i jego dwie córki przeżywają niestety trudne chwile.Zanim żona sportowca trafiła do szpitala, oboje cieszyli się spokojem w zaciszu swojego domu. Zadbali o to, aby ich rodzina, która niedawno się powiększyła, miała prawdziwe miejsce wytchnienia i relaksu. Jak wygląda ich dom?

Adam Małysz
22.03.2023 16:01 Adam Małysz zabrał głos ws. sytuacji Dawida Kubackiego. Natychmiast wysłał do niego wiadomość

Oczy wszystkich zwrócone są teraz na Dawida Kubackiego i jego rodzinę. Jego żona Marta, która przed trzema miesiącami po raz drugi została matką, trafiła do szpitala i walczy o życie. Teraz Adam Małysz wyznał, że kontaktował się już ze skoczkiem.Sportowiec poinformował 20 marca, że jego żona i matka dwóch córek z przyczyn kardiologicznych znalazła się w szpitalu. Co napisał do niego prezes Polskiego Związku Narciarskiego po tym, jak dowiedział się o stanie kobiety?

Dominika Gwit
22.03.2023 16:00 Dominika Gwit napisała do Dawida Kubackiego i jego żony. Rodziła w podobnym czasie co Marta

Sytuacja Dawida Kubackiego poruszyła gwiazdami, które w mediach społecznościowych przekazują mu słowa współczucia. Na taki gest zdecydowała się również Dominika Gwit. Aktorka jeszcze niedawno była w podobnej sytuacji co żona skoczka. W niedzielę sportowiec zrezygnował z udziału w konkursie Pucharu Świata, jak się później okazało ze względu na problemy zdrowotne swojej żony. Od tego czasu świat polskiego show-biznesu trzyma kciuki za Martę.

Dawid Kubacki
22.03.2023 15:06 Sąsiadka Dawida Kubackiego przerwała milczenie. Wszyscy mieszkańcy przeżywają sytuację skoczka

W poniedziałek Dawid Kubacki przekazał informacje o nagłym pogorszeniu się zdrowia jego żony, Marty. Od tego czasu skoczek może liczyć na ogromne wsparcie. Sprawę komentują nawet sąsiedzi sportowca.W sąsiadujących miejscowościach Gronkowa i Gronia mieszkańcy pogrążeni są w głębokiej zadumie. Do tej pory wraz z Dawidem Kubackim świętowali jego zawodowe sukcesy. Teraz czekają na wiadomości odnośnie do stanu zdrowia jego żony.

Marta Kubacka
21.03.2023 21:09 Wzruszający widok na profilu Marty Kubackiej. Wpisów wciąż przybywa

Marta Kubacka znajduje się obecnie w szpitalu. Jej mąż przekazał w mediach społecznościowych zasmucające wieści: kobieta walczy o życie. Na Instagramie żony skoczka można za to zauważyć coś niezwykłego. Internauci tym razem nie zawiedli.Dawid Kubacki ogłosił wczoraj, co dzieje się z jego żoną. Informacja ta wstrząsnęła jego fanami na całym świecie oraz całym środowiskiem sportowym. Skoczek zbiera zewsząd wyrazy wsparcia. To, co dzieje się na profilu Marty, także wzrusza do łez.

Krzysztof Skórzyński, Dawid Kubacki
21.03.2023 16:51 Krzysztof Skórzyński na wizji zabrał głos ws. żony Dawida Kubackiego. "Modlimy się za was"

Dawid Kubacki poinformował wczoraj, że jego żona walczy w szpitalu o życie. Para zaledwie trzy miesiące temu powitała na świecie drugą pociechę. Teraz o sytuacji opowiedział na wizji „Dzień dobry TVN” Krzysztof Skórzyński. Dziennikarz zwrócił się bezpośrednio do rodziny skoczka.Sportowiec niespodziewanie wycofał się z zawodów w cyklu Raw Air. Szybko okazało się, że powodem było zdrowie jego ukochanej. Bardzo osobiste słowa prowadzącego “DDTVN” poruszają do głębi.

Dawid Kubacki
21.03.2023 08:08 Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Ojciec skoczka ujawnił, kiedy trafiła do szpitala

Żona Dawida Kubackiego nieoczekiwanie znalazła się w szpitalu, a jej mąż natychmiast zareagował, mimo zawodowych obowiązków. Teraz ojciec skoczka zdradza, co stało się z Martą.Od 2019 roku są zgodnym małżeństwem, a niedawno doczekali narodzin drugiej córki, Mai. Sportowiec nie ukrywa, że rodzina jest dla niego najważniejsza i gdy okazało się, że bliscy go potrzebują, nie wahał się ani chwili.

żona Dawida Kubackiego
20.03.2023 18:48 Czym zajmuje się żona Dawida Kubackiego? Do tej pory mało kto wiedział

Żona Dawida Kubackiego właśnie trafiła do szpitala. Załamany skoczek poinformował o tym tragicznym fakcie w mediach społecznościowych. Para zna się od dawna, a zaledwie trzy miesiące temu doczekała się córeczki. Co wiadomo o ukochanej sportowca? Kim jest Marta Kubacka?Para wzięła ślub w 2019 roku. Już rok później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka, Zuzanna. Druga pociecha, Maja, urodziła się całkiem niedawno, bo 6 stycznia 2023 roku. Kim z zawodu jest ich mama?

  • 1
  • 2