Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest żona Dawida Kubackiego? Marta Majcher pochodzi ze Śląska
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 06.02.2022 01:00

Kim jest żona Dawida Kubackiego? Marta Majcher pochodzi ze Śląska

żona Dawida Kubackiego
fot. instagram.com/_marta_ku_

Nazwisko brązowego medalisty Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie odmieniane jest dziś przez wszystkie przypadki. Niewielu fanów wie jednak, kim jest żona Dawida Kubackiego. Skoczek i jego małżonka unikają bowiem mediów.

Kim jest żona Dawida Kubackiego?

Marta Kubacka, znana wcześniej pod nazwiskiem Majcher, jest żoną reprezentanta Polski od 1 maja 2019 roku, kiedy to para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sanktuarium na podhalańskiej Bachledówce. Półtora roku później Kubaccy zostali rodzicami córki – urodzona 29 grudnia 2020 roku dziewczynka otrzymała imię Zuzanna.

Marta i Dawid poznali się jednak kilka lat wcześniej, podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach (żona skoczka urodziła się bowiem i wychowała właśnie w tym śląskim mieście).

Parę połączyła ich między innymi sportowa pasja. Kubacka przez kilka lat (do 2015 roku) trenowała bowiem szermierkę, obecnie zaś aktywnie wspiera karierę swojego męża. Kariera zawodowa Marty nie miała jednak nic wspólnego ze sportem – w mediach społecznościowych ujawniła bowiem, że pracowała między innymi jako managerka w sklepie Reserved i kasjerka w Cinema City.

Mimo że Kubaccy stronią od mediów, na Instagramie oraz Facebooku znaleźć można wiele zdjęć pary, a także ich rocznej córeczki.

Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku – podpisała jedno ze zdjęć Kubacka.

Taka żona to skarb?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Krzysztof Cugowski opublikował czarno-białe zdjęcie. Przekazał smutną wiadomość

  2. Kajra pokazała brzuszek, a fani szaleją z zachwytu. Co na to Sławomir?

  3. Gwiazda serialu TVN jest w ciąży. Wszystko trzymała w sekrecie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].