Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Dominika Gwit napisała do Dawida Kubackiego i jego żony. Rodziła w podobnym czasie co Marta
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.03.2023 16:00

Dominika Gwit napisała do Dawida Kubackiego i jego żony. Rodziła w podobnym czasie co Marta

Dominika Gwit
fot. KAPiF, instagram.com/dawid.kubacki.official

Sytuacja Dawida Kubackiego poruszyła gwiazdami, które w mediach społecznościowych przekazują mu słowa współczucia. Na taki gest zdecydowała się również Dominika Gwit. Aktorka jeszcze niedawno była w podobnej sytuacji co żona skoczka. 

W niedzielę sportowiec zrezygnował z udziału w konkursie Pucharu Świata, jak się później okazało ze względu na problemy zdrowotne swojej żony. Od tego czasu świat polskiego show-biznesu trzyma kciuki za Martę.

Dominika Gwit współczuje Dawidowi Kubackiemu

Jak się okazało, żona skoczka trafiła do szpitala, a jej stan jest ciężki. Sportowiec o nagłej rezygnacji z konkursu poinformował w mediach społecznościowych. Rodzina jest dla niego najważniejsza.

Jego decyzja spotkała się z ogromną wyrozumiałością, a pod oświadczeniem można było zauważyć mnóstwo komentarzy od gwiazd oraz innych sportowców. Wśród nich znalazła się również Dominika Gwit.

Dużo siły i zdrowia — przekazała.

Swoje wsparcie pojawiło się również od m.in.: Piotra Nowakowskiego, Macieja Dowbora, Igi Świątek oraz Rafała Maseraka. Wszyscy wierzą, że uda się wrócić do zdrowia żonie 33-latka.

Krzysztof Skórzyński na wizji zabrał głos ws. żony Dawida Kubackiego. "Modlimy się za was"

Dominika Gwit i Marta Kubacka niedawno przeżywały podobny stan

Przypomnijmy, że aktorka i żona sportowca w podobnym czasie oczekiwały dziecka. Dominika Gwit swoim radosnym stanem często dzieliła się w mediach społecznościowych. Ukochana skoczka z drugiej strony przeżyła ten czas z dala od internautów.

Obie panie jednak w podobnym czasie poinformowały obserwatorów o narodzinach dzieci. Dominika Gwit od czasu porodu chętnie dzieli się z internautami kulisami macierzyństwa.

Świadomość losu żony Dawida Kubackiego mogła wzbudzić w niej ogromne współczucie. Sportowiec musi teraz zająć się dwoma córkami, a także przebywającą w szpitalu ukochaną.

Dawid Kubacki podjął poważną decyzję

Nagłe kłopoty rodzinne sprawiły, że skoczek nie wahał się ani chwili w sprawie swoich priorytetów. Przyznał, że w tym sezonie nie wróci już na skocznie, by skupić się na bliskich. 

Jego decyzja spotkała się z ogromnym szacunkiem innych skoczków, którzy również przekazali mu słowa wsparcia w trudnej sytuacji.

Nasze myśli są z Wami, wszystkiego dobrego — przekazał Stefan Kraft.

Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie dobrze — napisał Johann Forfang.

Wszystkiego dobrego w tych trudnych chwilach. Rodzina na pierwszym miejscu — podkreślał Robert Johansson. 

Zobacz zdjęcia:

Dominika Gwit (44).jpg
fot. KAPiF