Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit zabrała synka na pierwszy spacer. Dumnie pozuje obok wózka za kilka tysięcy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 31.01.2023 16:40

Dominika Gwit zabrała synka na pierwszy spacer. Dumnie pozuje obok wózka za kilka tysięcy

Dominika Gwit
fot. KAPiF

Dominika Gwit przez ostatnie miesiące relacjonowała przebieg swojej ciąży i wraz z mężem z niecierpliwością wyczekiwała narodzin pierwszego dziecka. 19 stycznia aktorka przekazała, że na świecie pojawił się ich synek. Z czasem świeżo upieczona mama postanowiła pochwalić się również wózkiem, w którym wozi swoją pociechę.

Dominika może pochwalić się pokaźną publiką, a zainteresowanie jej osobą tylko wzrosło, kiedy ogłosiła ciążę. Artystka często porusza w mediach społecznościowych tematy związane z macierzyństwem, a także wyprawką, zabawkami i akcesoriami, potrzebnymi bobasowi. Naszą uwagę zwrócił luksusowy wózek.

Dominika Gwit pokazała wózek syna

Ulubiona aktorka i instagramerka internautów dumnie chwali się swoim macierzyństwem. Dominika nie ukrywa, że posiadanie dziecka było jej najskrytszym marzeniem i wraz z mężem przez kilka lat starali się o pociechę.

Kiedy marzenia wreszcie stały się rzeczywistością, radość zdaje się nie mieć końca. Gwiazda ochoczo opowiada swoim fanom o spełnianiu się w roli mamy, dzieli się swoimi doświadczeniami, poradami, a także sama zadaje swoim obserwatorom pytania.

W ostatnim czasie Dominika postanowiła wybrać się na pierwszy wspólny spacer z synem. Wielkie wydarzenie zostało upamiętnione na fotografii, która następnie pojawiła się na Instagramie.

Synek Gwit przemierza ulice w luksusowym wózku. Granatowy pojazd pierworodnego Dominiki to wózek marki Inglesina, która w swojej ofercie ma różnorodne i praktyczne produkty dla dzieci. Model, na który zdecydowała się gwiazda to Aptica Duo, dostępny w kilku wersjach z różnym wyposażeniem. Koszt takie wózka to niecałe 4 tys. zł.

Dominika Gwit szczęśliwą mamą

Dominika od lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, którego poznała podczas jednej z premier spektaklu. Ich serca zabiły szybciej, a zaledwie rok po zapoznaniu się byli już zaręczeni. Na ślubnym kobiercu stanęli 7 lipca 2018 rok. Aktorka ogłosiła ciążę w sierpniu 2022 roku.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat — napisała wówczas na Instagramie ciężarna Dominika.

Przez kolejne tygodnie gwiazda regularnie zdawała raport ze swojego samopoczucia, opowiadała o przygotowaniach do rozpoczęcia nowej roli, a także prosiła o rady swoje obserwatorki. Tym samym zdobyła dodatkową popularność i sympatię internatów, a kiedy na świecie pojawiło się dziecko aktorki, sieć zalała masa gratulacji i życzeń.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. Horoskop na luty. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!