Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Ela Romanowska

Ela Romanowska

__Elżbieta Romanowska__ - polska aktorka i prezenterka telewizyjna. Ukończyła Wydział Aktorski we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Największą popularność zyskała dzięki roli Joli w serialu "Ranczo". Gwiazda związała się z produkcją w 2008 roku i grała Jolę przez blisko 8 lat. Wystąpiła również w "Jak oni śpiewają" czy "Taniec z Gwiazdami". Poprowadziła "Anything Goes. Ale jazda!" i "Fort Boyard". Data urodzenia: 4 czerwca 1983. miejsce urodzenia: Głogów. Wzrost: 180cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Ela Romanowska, Katarzyna Dowbor
01.02.2024 23:07 Zapytali Romanowską o Dowbor. Aż tak chłodnych słów nikt się nie spodziewał. Po nich przerwała wywiad

Na wiosennej ramówce Polsatu 2024 zjawiły się gwiazdy najważniejszych programów stacji. Wśród nich nie zabrakło Eli Romanowskiej, która po 20. sezonach zastąpiła w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor. Wiadomo co następczyni myśli o poprzedniczce. Wystarczyło jedno pytanie, by atmosfera stała się lodowata.

Ela Romanowska
07.08.2023 19:19 Zakochana Ela Romanowska o ślubnych planach. Zaskakujące podejście do ceremonii

Ela Romanowska bardzo aktywnie prowadzi media społecznościowe i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Rzadko jednak zdradza szczegóły życia prywatnego. Tożsamość ukochanego, który od dwóch lat jest jej narzeczonym, pozostaje tajemnicą. Teraz, w nowym wywiadzie, zaczęła mówić o ślubnych planach. Ma bardzo szczególne podejście do ceremonii.

Elżbieta Romanowska
30.09.2022 07:46 Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Elżbieta Romanowska od wielu lat pojawia się w telewizji jako aktorka i prezenterka popularnych programów. Intensywny tryb życia odbił się negatywnie na jej zdrowiu. Teraz musi podjąć poważne kroki, by zachować sprawność. Największą popularność przyniosła jej rola sympatycznej i uzdolnionej wokalnie Joli z serialu "Ranczo". Wraz z rozpoznawalnością otrzymywała coraz to nowsze projekty telewizyjne. W ostatnich latach jej dzień codzienny został pochłonięty przez obowiązki. Aktorka nie ma nawet czasu zadbać o własne zdrowie.

Katarzyna Żak i Ela Romanowska
26.09.2022 13:59 Ela Romanowska i Katarzyna Żak proszą o pomoc dla małego Wiktorka. Czasu zostało niewiele

Ela Romanowska i Katarzyna Żak skorzystały z mediów społecznościowych, by wystąpić z prośbą do swoich obserwatorów. Potrzebna jest ogromna kwota na leczenie dwumiesięcznego chłopca. Czasu jest coraz mniej.Aktorki obecnie podróżują wspólnie po Polsce w ramach spektaklu teatralnego "I LOVE YOU, a teraz się zmień". Obie często komunikują się z obserwatorami w mediach społecznościowych, by pokazać kulisy pracy i życia prywatnego. Tym razem Ela Romanowska i Katarzyna Żak zwróciły się do internautów z prośbą o pomoc.

Ela Romanowska
23.07.2022 10:49 Ela Romanowska w stroju kąpielowym. Gwiazda "Rancza" wypoczywa w Czarnogórze

Ela Romanowska, kojarzona z serialem "Ranczo", wypoczywa obecnie na wczasach w Czarnogórze. Aktorka uraczyła swoich obserwatorów serią zdjęć oraz filmów z podróży. Nie zabrakło również odważnych kadrów w kostiumie kąpielowym. Internauci nie kryją zachwytu.Gwiazda serialu "Ranczo" selektywnie wybiera informacje ze swojego życia, którymi chce się dzielić ze światem. Aktorka bardzo ceni sobie prywatność, jednak w ostatnich dniach zdecydowała się zaszaleć. Pokazała wiele filmów i zdjęć, a także wyjawiła, z kim spędza wakacje.

Romanowska
24.03.2022 10:01 Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Ela Romanowska i jej kariera rozkręcają się w najlepsze. Po kilku dobrze przyjętych rolach, na przykład w serialu Ranczo, aktorka sprawdzi się teraz roli prezenterki w show Fort Boyard transmitowanym na Viaplay. Niestety, z coraz większą popularnością przychodzi też hejt.Romanowska wspomniała o nim w rozmowie z serwisem Plejada. Wyznała też, w jaki sposób chce z nim walczyć.