Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Fame Mma

Fame Mma

FAME MMA - pierwsza gala freak fightowa w Polsce. Powstała w 2018 roku łącząc formułę sztuk walki MMA ze sławami rodzimego internetu oraz show-biznesu. Jednym z jej włodarzy jest były YouTuber Michał "Boxdel" Baron, który aktualnie mocno angażuje się w dalsze sukcesy federacji. Kwoty dla zawodników walczących w szeregach Fame MMA potrafią sięgać setek tysięcy złotych.

Filip Chajzer
18.07.2024 10:47 Filp Chajzer na liście najbogatszych Forbesa?! Takich wieści nikt się nie spodziewał

Filip Chajzer nie ma ostatnio łatwego życia. Latem ubiegłego roku musiał opuścić TVN wraz z innymi dziennikarzami, zmagał się z depresją, a jego biznesowe pomysły nie szły tak, jakby sobie tego życzył. Teraz jednak marzy mu się coś jeszcze bardziej zaskakującego.

Filip Chajzer
15.07.2024 23:25 Chajzer urządził piekło w domu. Przerażające sceny

Filip Chajzer zdecydował się na udział w walkach freak fightowych. Jednak nie to wywołuje teraz największe kontrowersje. Prezenter właśnie przyznał się do strasznych czynów. Kto podejrzewał, że było z nim aż tak źle?

MMA
24.06.2024 21:23 Przegrał walkę, a potem dostał kosza na oczach wszystkich

W miniony weekend obyła się gala MMA w Ostrawie. Podczas wydarzenia doszło do zaskakującej sytuacji. Fani zabrali głos w przestrzeni internetowej. Szczegóły. 

Jakub Rzeźniczak
09.06.2024 10:16 Debiut Jakuba Rzeźniczaka w MMA. Walka trwała 30 sekund

Jakub Rzeźniczak zadebiutował w oktagonie podczas starcia Fame MMA. Jego walka została zakończona już po 30 sekundach z powodu nokautu. Wystarczył jeden solidny cios. W mediach społecznościowych internauci oceniają jego popisy na ringu. Ma szansę zaistnieć w nowej dziedzinie sportu?

Marianna Schreiber
27.05.2024 15:16 Schreiber zacznie zarabiać na pikantnych zdjęciach. Jest tylko jeden warunek

Marianna Schreiber zaskoczyła przed zbliżającą się walką. Kontrowersyjna celebrytka ma na siebie nowy pomysł. O wszystkim poinformowała w mediach społecznościowych. 

Pandora Gate, Stuu Burton, Sylwester Wardęga
05.10.2023 20:40 Wielka afera ze znanymi influencerami w rolach głównych. Wyjaśniamy, o co chodzi w "Pandora Gate"

Ten artykuł powinni przeczytać wszyscy, którzy mają pod opieką nastoletnie osoby. Przez internet przetacza się burza, która doczekała się interwencji Mateusza Morawieckiego i Zbigniewa Ziobry. Chodzi o aferę dotyczącą wykorzystywania nieletnich dziewczynek, która otrzymała nazwę Pandora Gate. Sprawę nagłośnił Sylwester Wardęga. Dotyczy najbardziej znanych polskich youtuberów, jak Stuu Burton, Marcin Dubiel i Michał „Boxdel” Baron.

Sebastian Fabijański
03.09.2023 16:10 Sebastian Fabijański najpierw wylądował na noszach, a teraz takie słowa! Wiemy, co dalej z jego karierą. "Jeśli kiedyś wrócę…"

Sebastian Fabijański, leżący na noszach i skręcający się z bólu to zdecydowanie nie jest widok, którzy chcieli zobaczyć fani aktora. Walka, jaką stoczył, skończyła się dla niego bardzo źle. Teraz padły z jego strony znamienne słowa na temat przyszłej kariery. Nie miał dobrych wiadomości dla wielbicieli.

Boxdel odpowiedział na zaczepki Kasjusza
20.10.2022 19:04 Boxdel ujawnił prawdę o Don Kasjo. Został przyparty do muru

Zaogniony konflikt pomiędzy dwoma polskimi federacjami freak fightowymi wchodzi prawdopodobnie w decydującą fazę. Włodarz Fame MMA Boxdel opublikował wrażliwy film, w którym odpowiada Kasjuszowi Życińskiemu na jego ostatnie zaczepki i możliwe pomówienia w stronę dawnego kolegi.Zaproszenie przez Michała Barona do jednego z epizodów "Aferek" Denisa Załęckiego wywołało lawinę komentarzy na linii Denis, Boxdel i Don Kasjo. Zawodnik High League pojawił się w programie włodarza Fame dwa tygodnie temu, a skutki tej wizyty nadal ekscytują społeczność internetu.

Krzysztofowi Stanowskiemu nadal nie podoba się projekt Fame MMA
19.10.2022 21:08 Dziennikarz Kanału Sportowego podsumował działalnośc federacji Fame MMA

Od samego początku istnienia federacji freak fightowych w Polsce znalazło się wielu sceptyków, którzy nie patrzą na podobne projekty z szerokim uśmiechem. Do tego grona zaliczymy Krzysztofa Stanowskiego słynnego dziennikarza Kanału Sportowego. Już kilka lat wcześniej wypowiadał się negatywnie o powstawaniu takich organizacji.Wraz z kolejnym innowacyjnym przedsięwzięciem sportowym, federacją Move Federation, która za pośrednictwem popularnych influencerów, ma za zadanie promować rozwój sportu, jakim jest piłka nożna, Krzysztof wymienił parę zdań z włodarzem Fame MMA. Obaj panowie brali aktywny udział w ostatniej konferencji.

Don Kasjo zalazł za skórę Boxdelowi
18.10.2022 19:11 Boxdel szykuje mocne działa na byłego zawodnika Fame MMA

Napięcie na linii Fame MMA i Prime Show MMA ciągle nie ustępuje. Niedawno publikowaliśmy teksty o wydaniu oświadczeń przez dwie najpopularniejsze gale freak fightowe, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejnym komentarzem od Boxdela, znanego założyciela federacji Fame.Chodzi oczywiście o Kasjusza Życińskiego, byłego już zawodnika Fame MMA, który stoczył w szeregach tej federacji wiele zwycięskich pojedynków. Teraz ma swoją organizację freak fightową, której nie do końca jest po drodze z konkurencją. Boxdel nie szczędził słów i zapowiedzi w sprawie reakcji na zachowanie Don Kasjo.

Denis Załęcki chce zmierzyć się z Don Kasjo
17.10.2022 20:37 Denis Załęcki zaprasza do walki Don Kasjo. Napięcie narasta

Wszystko wskazuje na to, że szykuje nam się nowy konflikt, razem z możliwym zestawieniem na jednej z federacji sztuk walki. Denis Załęcki zalazł za skórę jednemu z właścicieli popularnej organizacji Prime Show MMA. Doszło między nimi do wymiany komentarzy w mediach.Najwięcej konfliktów rodzi się dzisiaj w mediach. Influencerzy mają skłonności do wypowiadania różnorodnych komentarzy w stronę swoich kolegów z branży, które czasami nie są tylko ukojeniem dla serca. Tak było też w tym przypadku, pomiędzy wspomnianymi panami atmosfera robi się coraz bardziej napięta.

Piotr Szeliga
17.10.2022 16:21 Kolejne duże wyzwanie przed Piotrem Szeligą. Zbliża się walka z zawodowcem

Piotr Szeliga jest coraz bliżej powrotu do oktagonu. Jego kolejna walka miała odbyć się jeszcze w tym roku, jednak z powodu kontuzji potencjalnego rywala została przesunięta na rok 2023. "Szeli" nie kryje w social mediach z kim zawalczy.W obecnym roku Szeliga dwukrotnie wchodził do oktagonu federacji Fame MMA. W marcu wygrał w formule K-1 z Gabrielem "Arabem" Al-Sulwim przez nokaut w drugiej rundzie. W maju musiał uznać wyższość Normana Parke'a. To starcie odbyło się w nietypowych warunkach. Areną walki nie był oktagon, tylko klatka rzymska. Zasady również nie były standardowe - pierwsza runda odbywała się w formule bokserskiej, dwie kolejne w MMA. Szeliga przegrał w drugiej przez ciosy w parterze.

Kasjusz wypowiedział się o oświadczeniach Fame MMA i High League
17.10.2022 13:22 Boxdel próbował zmówić się z Prime Show MMA? Don Kasjo podał nowe informacje

Końcówka ubiegłego tygodnia w świecie freaków była bardzo emocjonująca. Dwie najpopularniejsze federacje freak fightowe High League i Fame MMA wystosowały wspólne oświadczenie przeciwko konkurencyjnej organizacji Prime Show MMA. Ma być to reakcja na nieuczciwie zachowania gali Don Kasjo. Chodzi głównie o nieprzepisowe podbieranie zawodników, mających nadal obowiązujące umowy z wyżej wspomnianymi federacjami. Włodarze Prime Show MMA w tym Kasjusz Życiński, nie byli bierni w internetowej wymianie zdań. Niedługo po opublikowanym oświadczeniu High League i Fame MMA, wystosowali własne pismo, w którym bronią się przed oskarżeniami o stosowanie nieeleganckich praktyk biznesowych.

Wojtek Gola opowiedział o sytuacji Popka w Fame MMA
15.10.2022 20:42 Wojciech Gola wypowiedział się w sprawie Popka. Fame MMA zablokuje jego przyszłe występy?

Pojedynki Popka na Fame MMA wzbudzały do tej pory ogromne zainteresowanie, a jego ostatnia walka z Normanem Parke miała być symbolem pięknego sportu, lecz zakończyła się poważną kontuzją rapera. Aktualnie Paweł stoi w rozkroku, gdyż włodarze najpopularniejszej federacji freak fightowej w Polsce mają wobec niego inne plany.Muzyk ma zawalczyć już 26 listopada na konkurencyjnej gali freak fightowej Prime Show MMA 4, która odbędzie się w Szczecinie. Wedle niedawno wystosowanych oświadczeń organizacji Fame MMA i High League, federacja Prime Show MMA rażąco łamie zasady uczciwej konkurencyjności. Zawodnicy, którzy złamią zasady umów podpisanych z tymi dwoma podmiotami, mają ponieść odpowiednie konsekwencje.

Amadeusz Ferrari pogodził się z Sadkiem
14.10.2022 14:02 Brutalny nokaut Ferrariego z zaskoczenia przerodził się w koniec konfliktu. Doszli do zgody

Przenieśmy się na chwilę w przeszłość do gali High League 4, która przyniosła wiele ciekawych werdyktów. Jednym z kluczowych zawodników tamtej odsłony bez dwóch zdań był Amadeusz Ferrari, toczący debiutancki pojedynek w federacji High League z Pawłem "Scarface" Bombą. Jak przystało na wysoką impulsywność Amadeusza, mogliśmy domyślać się, że przebieg konferencyjnych wydarzeń nie pozwoli nam choćby na moment zmrużyć powieki. Tak też się stało, moment kulminacyjny niepohamowanej agresji "Władcy Piekieł" został zarejestrowany w czasie wywiadu udzielanego przez influencera Sadka "Najlepszej polskiej dziennikarce".

Ujawniono stare nagranie Natana Marconia, zawodnika Fame MMA
12.10.2022 14:26 Sylwester Wardęga ujawnił upokarzający film jednego z zawodników. Zareagował stanowczo

Wczoraj rozpoczął się początek nowej seri programu "Cage" Fame MMA 16. Jako pierwszych zaproszono Adriana Polaka, znaną postać w świecie freak fightów, Wiktoria Jaroniewska, dopiero raczkująca w formule walk MMA oraz Natan Marcoń. Na tego ostatniego wylała się niedawno spora fala krytyki, a najnowszy "Cage" nie pomógł mu dostatecznie się wybielić.Spadek wiarygodności "Boga Estetyki" przypadł na zeszłą konferencję Fame MMA 16. Po odmówieniu przez niego przystąpienia do specjalistycznych badań na dogodnych warunkach, mających za zadanie wykryć korzystanie ze sterydów, stracił szacunek w oczach tysięcy widzów.

Prime MMA
12.10.2022 02:26 Prime odpowiada Fame'owi i High League'owi. Federacja publikuje własne oświadczenie

Dzień po wspólnym oświadczeniu federacji Fame oraz High League wyrażającym sprzeciw wobec działań Prime Show MMA, wspomniana federacja postanowiła odpowiedzieć na zarzuty konkurencji. Organizacja dodała własne oświadczenia za pośrednictwem social mediów.Wczoraj dwie wiodące federacje freak fightowe wydały wspólne oświadczenie, w którym zaatakowały Prime MMA. W piśmie zarzucają federacji, której twarzą jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński łamanie zasad kontraktów oraz nieuczciwą konkurencję.

Była kochanka Popka zabiera głos w dyskusji
11.10.2022 20:36 Była kochanka Popka skarży się w internecie. To ona ma być teraz stalkowana

Ponowny rozgłos zyskał raper Popek, który po chwilowym zniknięciu z gal MMA przez zaistniałą kontuzję, powrócił na pierwsze strony serwisów show-biznes z piekielnie gorącym tematem, którego nikt nie zabroni sobie prześledzić. Częsty wizytator gal feak fight w roli zawodnika wdał się w enigmatyczny romans.Kochanką rapera okazała się Anna Maria Palmowska z Włocławka, właścicielka firmy zajmującej się nieruchomościami oraz prezes fundacji Cygnus Artatus. Najpierw to ją niedoszły partner oskarżył o stalking i nękanie, teraz role się odwracają.

Prime MMA
11.10.2022 12:32 FAME i High League ze wspólnym oświadczeniem. Buntują się przeciwko PRIME MMA

Federacje Fame MMA oraz High League wydały wspólne oświadczenie. W jego treści jednoznacznie nie zgadzają się z praktykami stosowanymi przez Prime MMA. Prime MMA to najmłodsza z głównych federacji freakfightowych w Polsce. Przez to organizacja ma problem ze znalezieniem atrakcyjnych nazwisk do swoich gali, bo są one zakontraktowane w innnych federacjach. Zdaniem Fame oraz High League Prime MMA dopuszcza się nieuczciwych praktyk przy kontraktowaniu zawodników.

Fame Cage
08.10.2022 19:03 Fame wraca z promocją gali w Gliwicach. W najbliższy poniedziałek odbędzie się "Cage"

Federacja Fame MMA wznawia promocję swojej najbliższej gali. 5 listopada w Gliwicach dojdzie do dziesięciu pojedynków. W walce zmierzą się Marcin Dubiel z Mateuszem „Trombą” Trąbką. W najbliższy poniedziałek 10 października na fanów freak fightów czeka flagowy program federacji – „Cage”. Gośćmi Sylwestra Wardęgi będą Natan „Bóg Estetyki” Marcoń, Wiktoria „Wiki” Jaroniewska oraz Adrian „Polak” Polański. Wiktoria jest bardzo lubiana przez fanów, a dwaj pozostali panowie są kontrowersyjnymi postaciami, więc można liczyć na ciekawy zestaw pytań ze strony prowadzącego.

Popek przyznał się do zdrady.
08.10.2022 18:49 Popek wyjawia całą prawdę. Miał kochankę i jest przez nią stalkowany

Zdrada to najohydniejsza forma pożegnania się ze stałą relacją. Artyści czy ludzie show-biznesu wpadają niestety czasem w sidła niepotrzebnego romansu, co gorsza przy okazji niszcząc psychikę aktualnej partnerce lub partnerowi. Sława i pieniądze pozwalają w bardzo prosty sposób załamać dotychczasowy związkowy schemat, "popłynąć" znacznie dalej niż wcześniej zakładano. W większości przypadków kończy się to traumą któregoś z partnerów. Czasami prowadzi również do wzrostu agresji lub nawet przypadków stalkingu i nękania.

Dawid Ozdoba udzielający wywiadu
06.10.2022 21:52 We wrześniu czekał go powrót do klatki. Depresja odebrała mu życie

Zapowiadał się na zawodnika pożądanego przez większość federacji freak fightowych. Dawid Ozdoba zmarł śmiercią tragiczną, jego ciało odnaleziono na początku października w warszawskim parku Picassa. Od kilku lat zmagał się z ciężką depresją, próbując sobie pomóc u specjalistów.W walkach MMA stoczył dokładnie trzy walki, niestety wszystkie okazały się pechowe dla dobrze zapowiadającego się zawodnika freak fightowych federacji. Teraz Dawid Ozdoba przegrał najważniejszą z nich, nie podołał powracającej depresji.

Fame MMA w żałobie po śmierci Dawida Ozdoby
06.10.2022 15:20 Media społecznościowe Fame MMA zniknęły. To wszystko dla Dawida Ozdoby

Jeszcze trochę i minie tydzień od tragicznej śmierci Dawida Ozdoby. Wokół byłego zawodnika federacji Fame MMA pojawiło się już wiele nowych informacji. Wraz z nimi, coraz szerzej dowiadujemy się, czym właściwie zajmował się Dawid poza walkami MMA oraz jakim był człowiekiem.Jednego z komentarzy odnoszącego się do zaistniałej sytuacji udzieliła kom. Paulina Onyszko, oficer KRP Warszawa VI, mówiąc, że odpowiednie organy starają się dokładnie zbadać okoliczności tej tragedii.

Dawid Ozdoba nie żyje. Nowe informacje
05.10.2022 15:40 Nowe informacje w sprawie śmierci Dawida Ozdoby. Policja komentuje

Śmierć Dawida Ozdoby na początku października poruszyła znaczną część świata show-biznesu. Kondolencje zaczęli składać między innymi były czołowy zawodnik federacji KSW Łukasz Jurkowski "Juras" oraz ikona dla każdego nowego strongmena Mariusz Pudzianowski.Kilkanaście godzin po tragicznej wiadomości, którą opublikowała w swoich mediach społecznościowych matka Dawida Ozdoby, śmierć byłego partnera skomentowała Edyta Herbuś.

Marcin Najman nie kończy kariery. Zmierzy się z prezesem federacji FEN
04.10.2022 20:01 Marcin Najman nie kończy kariery. Znany sportowiec zawalczy na gołe pięści

Ostatnia walka Marcina Najmana rozegrała się trzeciego marca bieżącego roku. Znamienny "El Testosteron" stanął wtedy naprzeciwko Mirosława Dąbrowskiego, z którym na życzenie swoich krytyków, wygrał na punkty, tym razem wytrzymał bez odklepania. Warto jeszcze zaznaczyć, że pojedynek został zainicjowany na czwartej edycji gali MMA-VIP, której Marcin Najman deklaruje się właścicielem.Napisałem ostatnia? Jeszcze przyjdzie nam poczekać na zakończenie kariery Marcina Najmana w zawodowym sporcie, bo wygląda na to, że ponownie stara się wrócić do formy. Już niedługo, bo pod koniec października, zobaczymy po raz kolejny "El Testosterona" w oktagonie.

Dawid Ozdoba nie żyje. Były zawodnik Fame MMA zmagał się z depresją
04.10.2022 18:11 Depresja zabrała mu życie. Tragedię komentuje jego była partnerka Edyta Herbuś

Internet obiegła tragiczna wiadomość, ze świata żywych odszedł jeden z pierwszych zawodników federacji Fame MMA. Oprócz tego tancerz erotyczny i trener personalny, w przeszłości związany z Edytą Herbuś, która w 2013 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami".Młodym odbiorcom dał się poznać jako charyzmatyczny i słynący z ciętego języka zawodnik pierwszych edycji, wtedy dopiero raczkującej, federacji Fame MMA. Na swoim koncie miał tylko trzy pojedynki w formule MMA.

Zbigniew Stonoga chce zawalczyć z Jackiem Murańskim na argumenty
03.10.2022 20:31 Zbigniew Stonoga zawalczy w MMA? Chciałby wyłącznie jednego rywala

Nie milkną echa po niespodziewanej wizycie Zbigniewa Stonogi na ostatniej konferencji Prime Show MMA 3. Działącz pozytywnie rozpatrzył prośbę swojego 14-letniego syna, aby pojawić się razem z nim na wydarzeniu świata freak fightów. Biznesmen nie krył zdziwienia i odrazy wobec rzeczy dziejących się przy konferencyjnym stole, oblepionym toną wulgaryzmów.W międzyczasie z ust włodarza Fame MMA padło przypuszczenie, że Zbigniew Stonoga może być hipokrytą. Jakiś czas temu na swoich mediach społecznościowych polityk postanowił publicznie oznajmić, że planuje rozpocząć kroki prawne przeciwko najpopularniejszej polskiej federacji freak fight Fame MMA.

Young Multi zawalczy w federacji Fame MMA?
03.10.2022 16:31 Ulubiony raper polskiej młodzieży zawalczy na Fame MMA? Young Multi zażądał gigantycznej kwoty

Federacje freak fightowe pokroju Fame MMA oraz High League coraz śmielej zapraszają w swoje szeregi przedstawicieli branży hip-hopowej. Dominują głównie raperzy, którzy są skorzy odłożyć na chwilę mikrofon, wyjść ze studia i przemaszerować na salkę treningową, aby udowodnić coś sobie oraz innym.Nie tak dawno, a dokładnie podczas gali High League 4, mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwą batalię polskiego rapu, walkę dwóch artystów – Maciasa z grupy "White Widow" i Josefa Brata, tworzącego w wytwórni Malika Montatny GM2L. Teraz w oktagonie ma pojawić się kolejny polski muzyk.

  • 1
  • 2