Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Halina Frąckowiak

Halina Frąckowiak

Halina Frąckowiak
28.11.2023 16:00 Halina Frąckowiak miała straszny wypadek. Gwiazda otarła się o śmierć

Halina Frąckowiak od lat 60. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek polskiej estrady. Na koncie ma mnóstwo przebojów, które do dziś porywają tłumy. Prywatne życie artystki nie było usłane różami. Po niebezpiecznym wypadku doszło do poważnych konsekwencji. Gwieździe groziła nawet amputacja kończyn. 

Halina Frąckowiak
11.06.2023 20:13 Halina Frąckowiak wystąpiła w Opolu, jako nastolatka. Wiele przeżyła, teraz przestrzega innych artystów

Halina Frąckowiak muzyczny debiut przed publicznością zaliczyła w Opolu. Z perspektywy lat przestrzega młodsze artystki przed wielką karierą. Sama dostrzega minusy dołączenia do branży jako zaledwie nastolatka.W niedzielny wieczór opolska publiczność po raz kolejny usłyszy występ artystki, która wypromowała takie hity jak "Papierowy księżyc" czy "Mały elf". Muzyczną karierę rozpoczęła właśnie na festiwalu, jednak po latach widzi wady kariery w młodym wieku.

Halina Frąckowiak (EA)
10.04.2022 18:41 Kim był partner Haliny Frąckowiak? Józef Szaniawski zginął w tragicznych okolicznościach

Wokalistka Halina Frąckowiak i dziennikarz Józef Szaniawski nigdy nie byli małzeństwem, mimo to darzyli się ogromnym uczuciem. Owocem ich miłości jest zaś syn – Filip. W pewnym momencie ich relację przerwał jednak tragiczny wypadek, w wyniku którego Szaniawski poniósł śmierć. Jak wyglądał kilkuletni związek? Kim w rzeczywistości był partnner Haliny Frąckowiak?