Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

__Joanna Brodzik__ to polska aktorka, znana z takich seriali jak "Graczykowie", "Kasia i Tomek", "Magda M." oraz "Dom nad Rozlewiskiem". Ukończyła warszawską szkołę PWST. Została uznana za najlepszą aktorkę w serialu obyczajowym, a na sowim koncie ma liczne wyróżnienia i nagrody. Prywatnie związana jest z Pawłem Wilczakiem, z którym ma dwóch synów bliźniaków: Jana i Franciszka. Data urodzenia: 11 stycznia 1973. Kolor włosów: blond. Wzrost: 171cm. Kolor oczu: brązowy. Miejsce urodzenia: Krosko Odrzańskie.

Joanna Brodzik
23.04.2024 22:57 "Myślałam, że mam raka pięt". Joanna Brodzik w nowym wywiadzie rozbrajająco szczerze o problemach ze zdrowiem

Joanna Brodzik w ostatnim czasie udzieliła wywiadu Małgorzacie Ohme. Aktorka zdradziła, że zmagała się z problemami zdrowotnymi i cierpiała na pewne dolegliwości. Oto szczegóły.

Joanna Brodzik
16.12.2023 22:41 Odmieniona Joanna Brodzik pokazała na żywo swoje umiejętności. Nie chodzi o aktorstwo. Wygryzie gwiazdę TVN?

Joanna Brodzik przez lata uznawana była za jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. W pewnym momencie jednak jej gwiazda nieco zbladła, artystka przestała zaś pojawiać się tak często w hitowych produkcjach. Mało kto wie, że poza aktorstwem zajmuje się także zupełnie inną branżą. Co robi i co wspólnego ma z tym… gwiazda TVN? Wyjaśniamy!

Joanna Brodzik
27.11.2023 21:08 Ubogo na świątecznym stole u Joanny Brodzik. Żadna gwiazda nie przyznałaby się do takich praktyk

Joanna Brodzik od lat pojawia się w polskim show-biznesie, jednak oprócz stawienia się na medialnych eventach, z ogromną dbałością czuwa nad życiem prywatnym. Niedawno zdradziła, że już zaczęła pierwszy przygotowania do bożonarodzeniowej uczty. Zaskakujące czym uraczy bliskich w ten wyjątkowy wieczór.

Joanna Brodzik
10.05.2023 21:39 Joanna Brodzik przeszła wielką metamorfozę. W niczym nie przypomina siebie sprzed lat

Joanna Brodzik 11 stycznia obchodziła 50. urodziny. Aktorka, którą Polacy pokochali za takie seriale, jak „Graczykowie”, „Kasia i Tomek” czy „Magda M” właśnie pokazała się w nowym nagraniu. Jej przemiana robi gigantyczne wrażenie.Gwiazda sięgnęła pamięcią do wydania jednego z magazynów, który opublikował z nią wywiad dwadzieścia lat temu. Bardzo dowcipnie skomentowała archiwalną publikację i odniosła się do swojego obecnego wyglądu.

Joanna Brodzik
21.01.2023 19:54 Joanna Brodzik uratowała życie przyrodniemu bratu. "W ostatniej chwili złapałam go za szeleczki"

Joanna Brodzik była jedną z czołowych gwiazd polskich seriali lat 2000. W jednym z wywiadów wspomniała o dzieciństwie i przerażającym wydarzeniu z udziałem jej brata. Jako zaledwie dziewczynka zapobiegła wielkiej tragedii.Choć proponowano jej wielki świat mody, aktorka ambitnie dążyła do kariery przed filmową kamerą. Pierwsza z większych ról w "Klanie" umożliwiła jej pracę nad licznymi projektami, które przez lata bawiły i poruszały do łez widzów. Musiała wiele przejść, by otrzymać upragnione uznanie.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
11.01.2023 14:51 Historia miłości Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Wielka miłość pełna jest wzlotów i upadków

Joanna Brodzik poznała swojego życiowego partnera na planie serialu, w którym co ciekawe, grali parę. W tamtym czasie aktorka była w związku, jednak po bliższym poznaniu Pawła Wilczaka zdecydowała się zakończyć poprzednią relację. Oto pełna niespodziewanych akcji historia miłości. Joanna i Paweł obiecali sobie, że prywatność zachowają dla siebie. Z czasem jednak do mediów wyciekły informacje związane z ich kryzysem. Mimo wszystko nie ugięli się i zawalczyli o swoją miłość.

Joanna Brodzik
06.01.2023 20:52 Przed Wilczakiem i Świderskim Joanna Brodzik wiązała przyszłość z innym. Żyli jak małżeństwo

Joanna Brodzik od lat związana jest z Pawłem Wilczakiem. Niegdyś tworzyła związki z innymi, znanymi personami. Pierwszym narzeczonym aktorki był wybitny, jeden z najlepszych w naszym kraju oświetleniowiec - pochodzący z Ghany Rafał Okyne.Joanna zawróciła w głowie Rafała. Poznali się na planie zdjęciowym i wówczas wydawało się, że ich miłość przetrwa wszystko. Oto historia związku znanej aktorki i utalentowanego oświetleniowca.

Joanna Brodzik EA
07.11.2022 04:00 Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski planowali ślub. Aktorka zostawiła go dla Pawła Wilczaka

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są parą od prawie dwudziestu lat. Doczekali się też dwóch synów. Mało kto pamięta, że początki ich związku były dosyć burzliwe. Aktorka zerwała wcześniej zaręczyny z Bartłomiejem Świderskim, podobno właśnie dla nowego kolegi z planu.Joannie i Pawłowi w 2008 roku urodzili się synowie-bliźniacy, Jan i Franciszek. Choć inne pary się rozstają, oni trwają przy sobie cały czas, pilnując swojej prywatności i nie dbając o dramy polskiego show-biznesu. Na początku ich relacji prasa miała jednak niezłe używanie.

Joanna Brodzik, Bartłomiej Świderski EA
21.10.2022 09:32 Byli nierozłączni. Smutny finał związku Joanny Brodzik i Bartłomieja Świderskiego

Joanna Brodzik zapewniła sobie ogólnopolską sławę, dzięki udziałowi w takich hitach jak "Magda M.", "Kasia i Tomek" czy "Dom nad rozlewiskiem". Swego czasu zainteresowaniem cieszyły się nie tylko seriale z udziałem gwiazdy, ale również jej życie prywatne. Niegdyś cała Polska śledziła związek Joanny Brodzik i Bartłomieja Świderskiego. Wówczas wydawało się, że para jest idealnie dobrana. W planach był bajeczny ślub i wspólne spędzenie reszty życia. Wielkim zaskoczeniem okazało się więc ich rozstanie. Oto historia miłości pary aktorów.

Magda M.
02.07.2022 19:32 Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka

Od zakończenia emisji serialu "Magda M." minęło kilka lat. Joanna Brodzik oraz Daria Widawska zyskały sławę i sympatię widzów, wcielając się w główne role produkcji. Po latach aktorki odnowiły temat serialu. O "Magdzie M." opowiedziały na łamach programu "Dzień Dobry TVN".Joanna Brodzik wcieliła się w rolę tytułowej Magdy Miłowicz, natomiast Daria Widawska zagrała Agatę Bielecką, przyjaciółkę Magdy. Na dniach panie po raz kolejny pojawiły się razem w telewizji.

gwiazdy
07.03.2022 01:00 Gwiazdy na premierze spektaklu "Wstydź się". Brodzik, Głogowska z córką, Deląg, Pieczyńska i inni

W niedzielę 6 marca odbyła się premiera spektaklu "Wstydź się", gromadząc przed ściankami polskie gwiazdy. Celebryci z uśmiechami pozowali do zdjęć i brylowali w tłumie. Na otwarciu pojawili się Anna Głogowska, Paweł Deląg, Maciej Kowalewski i wielu innych. 6 marca na Scenie Relax odbył się premierowy spektakl "Wstydź się" autorstwa Weroniki Murek, w reżyserii Julii Mark. Na otwarciu pojawiło się wielu celebrytów. Gwiazdy błyszczały na ściance, a wiele stylizacji przedstawiało się bardzo interesująco. Uwagę przykuła zwłaszcza jedna z celebrytek, która zaskoczyła wszystkich boską kreacją. Trudno było nam uwierzyć w tę metamorfozę.