Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa
30.03.2023 16:51 Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę

Joanna Krupa niedawno powiadomiła o separacji z mężem i odsunęła się z mediów społecznościowych. Po kilku dniach powróciła, by opublikować zdjęcie z córką. Internauci są zaniepokojeni widokiem dziewczynki.Modelka od wielu lat łączyła życie w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Początkowo czysto zawodowo, a następnie również ze względu na rodzinę. Po pięciu latach małżeństwo gwiazdy napotkało poważny kryzys.

Joanna Krupa
27.03.2023 21:11 Joanna Krupa potwierdziła plotki, podjęła decyzję o separacji. "Idziemy naprzód"

Dziś w zagranicznej prasie zawrzało. Jeden z portali poinformował, że Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes nie są już parą. Serwis twierdził, że mężczyzna złożył papiery rozwodowe. Jaka jest prawda? Prowadząca „Top Model” właśnie wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.Gwiazda potwierdziła przykre wieści o rozstaniu, rozprawiając się jednocześnie z innymi doniesieniami, które okazały się jedynie plotkami.

Joanna Krupa
26.02.2023 08:21 Mąż Joanny Krupy na oddziale onkologii. W sieci pojawiło się nagranie

Od pewnego czasu wydawało się, że relacje między małżonkami znacznie się ochłodziły. Gdy modelka informowała o kolejnych zawodowych sukcesach, mąż Joanny Krupy zamieścił w internecie nagranie ze szpitala. Przeszedł poważne badanie.Od pewnego czasu Douglas Nunes coraz rzadziej widywany był w mediach społecznościowych żony. Choć para chętnie publikowała wspólne zdjęcia pełne czułości, ostatni ich post na profilu modelki pochodzi z listopada ubiegłego roku. Teraz przedsiębiorca nieoczekiwanie podzielił się z internautami relacją ze szpitalnej sali.

Antek Królikowski i Joanna Krupa
23.02.2023 17:09 Joanna Krupa zabiera głos w sprawie Antka Królikowskiego i marihuany. "U nas jest legalne"

Głośnym echem w mediach odbiło się zatrzymanie Antka Królikowskiego przez policję. W organizmie aktora wykryto THC, które jak twierdzi, stosuje leczniczo. Do sprawy odniosła się Joanna Krupa, która na co dzień mieszka w USA i gdzie marihuana jest legalna.Joanna Krupa dzieli życie między Stanami Zjednoczonymi i Polską. Prawo w obu tych krajach różni się w wielu aspektach, w tym jeśli chodzi o posiadanie czy też korzystanie z marihuany. Co na ten temat myśli popularna modelka?

Joanna Krupa
22.02.2023 14:52 Joanna Krupa rozstała się z mężem? Tak go teraz nazywa

Joanna Krupa od czasu do czasu odwiedza Polskę, głównie z powodów zawodowych. Niedawno jednak zaczęła rozglądać się za lokum dla siebie i córki. Nieco otworzyła się na temat swojej prywatnej relacji.Do tej pory polskie i zagraniczne media donosiły o zgodnym małżeństwie modelki. Cała rodzina mieszkała w Stanach Zjednoczonych, chętnie udzielając się w mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że relacja między małżonkami nieco się zmieniła.

Joanna Krupa
28.11.2022 18:13 Kim jest mąż Joanny Krupy? Wspólnie wychowują córeczkę, poznała go krótko po rozwodzie

Joanna Krupa to jedna z najsławniejszych modelek na świecie. Ma za sobą wiele lat zawodowych sukcesów i uznanie największych projektantów. Do miłosnego strzału w dziesiątkę musiała podejść dwa razy.Jej pierwsze małżeństwo z amerykańskim przedsiębiorcą Romainem Zago zakończyło się po czterech latach. Para wniosła o rozwód i już w 2017 roku podążyła osobnymi ścieżkami. Na drodze modelki nieoczekiwanie stanął kolejny mężczyzna, który zawrócił jej w głowie. Po roku znajomości stanęli przed ołtarzem.

Joanna Krupa
03.11.2022 11:10 Joanna Krupa nagle zniknęła z "Top Model". Znamy powód nieobecności

Joanna Krupa w polskiej telewizji znana jest jako gwiazda programu "Top Model". Od pierwszych sezonów pomaga uczestnikom wydobyć z siebie prawdziwe piękno, a także ogłasza werdykt jurorów. Podczas ostatniego odcinku widzowie mogli przeżyć szok z powodu jej nieobecności.Stacja TVN od kilku tygodni przyciąga fanów fashion i modelingu kolejną odsłoną programu "Top Model". O karierę w blasku fleszy rywalizują piękni uczestnicy oceniani przez grono doświadczonych jurorów. Podczas ostatniego panelu wśród gwiazd zabrakło Joanny Krupy.

Top Model
21.09.2022 14:16 "Top Model": Uczestnicy poddani testom. Wyniki egzaminu zdecydują, kto wejdzie do domu

Przyszedł czas prawdziwego testu dla nowych uczestników programu "Top Model". W 3. odcinku show może się okazać, kto z kandydatów ma zadatki na gwiazdę wybiegu, a kto wybrał niewłaściwą branżę. Dla wielu będzie to decydujący moment. Nie wszyscy pojawią się w kolejnych epizodach. 11. edycja programu "Top Model" ruszyła z hukiem. W pierwszych dwóch odcinkach poznaliśmy 30 uczestników, którzy mają rozpocząć pierwszą, wielką przygodę z telewizją. Najmłodszy z nich ma niewiele ponad 20 lat. Najstarszy — 44 (!). Teraz podejdą do pierwszego, poważnego wyznania, które zadecyduje o ich przyszłości.

Joanna Krupa z dzieckiem EA
17.08.2022 20:23 3-letnia córeczka Joanny Krupy za kierownicą. Nagranie oburzyło internautów

Joanna Krupa obecnie jest dumną mamą 3-letniej dziewczynki o imieniu Asha-Leigh. Ostatnio gwiazda pochwaliła się krótkim nagraniem z dziewczynką w swoich mediach społecznościowych. Wideo doprowadziło do skrajnych reakcji u obserwatorów. Krupa postanowiła dostarczyć córce trochę rozrywki i pozwoliła jej usiąść za kierownicą wózka golfowego. Chociaż prawdopodobnie wszystko kontrolował tata dziewczynki, to i tak dla wielu decyzja rodziców była nieodpowiedzialna. "Przecież mała może w każdej chwili z tego wypaść" - czytamy.

Joanna Krupa
30.07.2022 16:12 Joanna Krupa żegna synka Magdaleny Stępień. "Nie wyobrażam sobie"

Kilka dni temu media obiegła tragiczna wiadomość. Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przekazali informację o śmierci ich syna. Z całej Polski zaczęły spływać kondolencje. Teraz do byłej uczestniczki Top Model zwróciła się także Joanna Krupa, która sama jest mamą 3-latki. Gwiazda była wstrząśnięta. Przez ostatni rok Magdalena Stępień dzieliła się w mediach postępami w leczeniu małego Oliwierka. Chłopczyk nie miał jeszcze roku, kiedy wykryto u niego nowotwór wątroby. Wreszcie podjęto leczenie w Izraelu, a fani gorąco kibicowali dziecku, do końca mając nadzieję, że wyzdrowieje. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Także Joanna Krupa nie mogła przejść obojętnie obok tragedii.

Joanna Krupa (EA)
06.06.2022 13:06 Joanna Krupa miała wypadek na planie "Top Model". Potrzebowała pomocy medycznej

Joanna Krupa podczas kręcenia najnowszej edycji popularnego programu TVN "Top Model" doznała kontuzji. Na plan zdjęciowych został wezwany medyk, który pomógł poszkodowanej modelce. Niedawno ruszyły nagrania do najnowszej, jedenastej, edycji hitu TVN "Top Model". Program od lat przyciąga widzów wizją rywalizacji o miejsce w świecie modelingu i prawdziwych gwiazd show-biznesu. Uczestnicy muszą wykazać się charyzmą, ambicją oraz cechami, które wyróżnią ich na tle innych modeli i modelek.Przygotowania do emisji trwają pełną parą, a studiu z kandydatami spotyka się rygorystyczne jury w składzie: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Joanna Krupa. Ostatnia z wymienionych niedawno w mediach społecznościowych pokazywała, jak wyglądają kulisy tworzenia programu. W pewnym momencie obserwatorzy modelki wstrzymali oddech z powodu nagłego zdarzenia.

Joanna Krupa EA
13.04.2022 18:26 Joanna Krupa na pokładzie samolotu, który lądował awaryjnie. Nagranie pojawiło się w sieci

Joanna Krupa znajdowała się w samolocie lecącym z Warszawy do Los Angeles. W maszynie doszło niestety do awarii silnika, konieczne więc było lądowanie awaryjne. Dreamliner zawrócił z okolic Poznania do stolicy. Gwiazda opowiedziała o wszystkim w mediach społecznościowych.Modelka poinformowała na Instagramie, że pasażerom nic się nie stało, i skończyło się na stresie oraz niepokoju wynikającym z opóźnień w podróży. Serwis TVN24 ustalił, że samolot musiał zawrócić w okolicach Poznania i wylądować na Okęciu w Warszawie, gdzie technicy natychmiast zajęli się naprawą silnika.

mąż Joanny Krupy
16.03.2022 01:00 Mąż Joanny Krupy przyleciał do Polski. Douglas Nunes pomaga uchodźcom

Douglas Nunes, mąż Joanny Krupy, zdecydował się włączyć w pomoc ukraińskim uchodźcom, uciekającym przed rosyjską agresją, udając się na granicę polsko-ukraińską. Modelka poinformowała o decyzji męża za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie opublikowała nagranie, na którym wraz z córką żegna ukochanego przed wjazdem.

pjimage (67)
19.12.2021 01:00 Joanna Krupa straciła przyjaciela. "Moje serce jest złamane"

Joanna Krupa od lat znana jest ze swojej miłości do zwierząt, dlatego ta wiadomość musiała wprawić ją w wyjątkowo ponury nastrój. Niestety, modelka straciła przyjaciela, a jednocześnie członka rodziny.Do sieci napłynęła dramatyczna wiadomość, która zasmuci nie tylko obrońców zwierząt. Fani Joanny Krupy nie kryją współczucia.

Joanna Krupa
18.12.2021 01:00 Joanna Krupa w żałobie, nie żyje jej futrzany przyjaciel

Joanna Krupa jest znana nie tylko jako modelka i prowadząca programu "Top Model", ale także miłośniczka zwierząt. Gwiazda za pośrednictwem swojego Instagrama przekazała bardzo smutną wiadomość. Okazuje się, że zdechł jej ukochany pies Shaggy. - Daj swoim (zwierzęcym) dzieciom dodatkową miłość, ponieważ życie może się zmienić w ciągu kilku minut, a najgorsze jest żal i poczucie winy, że mogłeś zrobić więcej - napisała Krupa.

  • 1
  • 2