Swiatgwiazd.pl > Maciej Rock

Maciej Rock

Maciej Rock jest prezenterem radiowym i telewizyjnym, modelem, a także dziennikarzem i aktorem telewizyjnym, filmowym oraz teatralnym. Popularność zyskał dzięki show Idol, który prowadził w 2002 roku w Polsacie.

Maciej Rock
01.09.2023 15:02 Ledwo dostał pracę w Polsacie, a tu takie wieści. Maciej Rock żegna się z fanami

Maciej Rock od 18. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wciela się w rolę prowadzącego wraz z Maciejem Dowborem. Współpraca z Polsatem przyniosła mu wiele możliwości, a także sporą popularność. Niestety nie wszystko szło po jego myśli. Gwiazdor musi pożegnać część fanów.

Undercover Festival
25.08.2023 22:03 Widzowie równają z ziemią Undercover Festival Polsatu. "Masakra, koszmar, dramat". Aż tak źle?

Polsat postanowił zorganizować na zakończenie wakacji wielkie muzyczne wydarzenie. Undercover Festival zaczął się punktualnie o godzinie 20, a już po kilku minutach sieć aż zawrzała. Krytyce nie ma końca. Co piszą rozczarowani widzowie?

Dorota Zawadzka, Maciej Rock
03.04.2023 19:04 Dorota Zawadzka uderza w Macieja Rocka, poszło o studia. "Skupił się na karierze w TVP"

Dorota Zawadzka w ostrych słowach skomentowała wypowiedź Macieja Rocka, którą usłyszała podczas jednej z audycji radiowych. Rozgniewana “Superniania” postanowiła wyrazić swoje oburzenie w mediach społecznościowych. Czy wyższe wykształcenie powinno być obowiązkiem? Zdaniem Doroty Zawadzkiej zdecydowanie nie, a presja związana z edukacją jest, w jej przekonaniu, bardzo krzywdząca. Właśnie za nią oberwało się dawnemu gwiazdorowi “Idola”. 

Maciej Dowbor i Maciej Rock
27.03.2023 19:03 Maciej Dowbor i Maciej Rock na nietypowym zdjęciu sprzed lat. Mało kto wie, że współpracują ze sobą tak długo

W mediach od lat pojawiały się "docinki" pomiędzy Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem, które “wzmogły się” po uczestnictwie obojga w “TTBZ”. Tak naprawdę jednak jest to przyjacielskie przekomarzanie się. Para prezenterów przyjaźni się bowiem od 20 lat, nieraz prowadzili razem program. W tym samym roku zostali tatusiami, a rok później prowadzili wspólnie program o dzieciach. Tym samym po raz pierwszy w Polsce mężczyźni prowadzili program o tematyce dziecięcej. 

Maciej Rock
19.03.2023 02:51 "Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci krytykują styl prowadzenia Macieja Rocka. "Nie będzie Gąsem"

W mediach huczało, gdy Piotr Gąsowski postanowił odejść z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy było wiadomo, że jego następca będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Pomimo wielu lat doświadczenia, nowy prezenter, Maciej Rock nie spełnia oczekiwań części widzów. "Choćby pękł nie będzie Gąsem więc może niech będzie sobą" pisze jeden z internautów. Czy nowy prowadzący ma szansę na zdobycie sympatii widzów? 

Piotr Stramowski, Maciej Dowbor
05.03.2023 11:05 "Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia

Piotr Stramowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W rozmowie z nami zdradził, jak odnalazł się w muzycznej roli oraz o początkach pracy na planie. Spotkanie z Maciejem Dowborem zapamięta na długo.Dla gwiazdora udział w hicie Polsatu to pierwsze zetknięcie się z telewizyjną rywalizacją. Zadanie jest nie łatwe, ponieważ musi udowodnić przed jurorami i widzami swój wokalny talent. Wyznał, jak wyglądała jego współpraca z pozostałymi członkami ekipy.

Maciej Dowbor, Maciej Rock
04.03.2023 10:02 Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko

Po premierowym odcinku 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gwiazdy spotkały się na wspólnym świętowaniu. Tak zachowują się Maciej Rock i Maciej Dowbor poza kamerami.Decyzją produkcji po wielu latach Piotr Gąsowski został zastąpiony w roli prowadzącego przez znanego prezentera Polsatu. Choć publicznie panowie mieli sprawiać sobie wiele złośliwości, prywatnie ich relacja wygląda zupełnie inaczej.

Maciej Dowbor i Maciej Rock
03.03.2023 09:55 Maciej Dowbor wprost o Maćku Rocku. Wymownie podsumował ich relację

Maciej Dowbor opowiedział o relacji z nowym prowadzącym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego opinia jest jednoznaczna - "musi chociaż dorównać Gąsowskiemu". Prezenter ocenił również umiejętności Macieja Rocka. Panowie znają się od lat i są dobrymi przyjaciółmi. Rock wygłosił nawet przemowę podczas ślubu Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską, jednak czy dogadują się jako współprowadzący? 

Maciej Dowbor, Maciej Rock
07.02.2023 14:14 "Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Nowy duet prowadzących program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołuje zamieszanie w internecie jeszcze przed najnowszą edycją. Dowbor i Rock pokazali, jak się dogadują poza kamerami.Zmiany w popularnym programie Polsatu wywołały ogromne zaskoczenie wśród widzów, którym podobała się jego stara formuła. Wśród jurorów nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej, a u boku Macieja Dowbora nie stanie Piotr Gąsowski. Niedawno wyjawiono, jak dogadują się nowi prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Maciej Rock, Maciej Dowbor
02.02.2023 19:27 Maciej Rock wprost o relacji z Maciejem Dowborem. "Nie jest to łatwa relacja"

Na dniach miało miejsce oficjalne wydarzenie, zapowiadające nowy sezon w stacji Polsat. Ramówka odbyła się w czwartkowy wieczór i nie zabrakło na niej Macieja Rocka, który w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zastąpi Piotra Gąsowskiego. Opowiedział o relacji z Maciejem Dowborem. Maciej Rock ma spore doświadczenie w prowadzeniu programów muzycznych. Pracował jako prezentem w "Idolu" czy "Must be the music". Od lat nie był widziany na ekranie i postanowił wrócić w wielkim stylu.