Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Mateusz Murański

Mateusz Murański

Mateusz Murański - aktor oraz zawodnik MMA we freakfigtach. Zasłynął z roli w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" oraz z konfliktu z Arkadiuszem Tańculą. Wystąpił również na sportowej gali MMA Attack.

Mateusz Murański
12.03.2024 07:41 Tajemnicze nowe wpisy na profilu zmarłego Mateusza Murańskiego. Oto, co znalazło się w sieci

Mateusz Murański zmarł nagle w wieku 29-lat. Aktor i uczestnik walk w klatce pozostawił po sobie w żałobie rodzinę, narzeczoną i fanów. Teraz na jego profilu w mediach społecznościowych pojawił się szokujący wpis. 

Mateusz Murański, Karolina Wolska
28.02.2024 08:21 Twierdzą, że Mateusz Murański żyje. Narzeczona już nie wytrzymała po nagraniu, które trafiło do sieci

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła całą Polską. Zaledwie 29-letni sportowiec i aktor miał przed sobą świetlaną karierę. Od dawna pojawiają się spekulacje, jakoby Mateusz żył. Jego narzeczona postanowiła odnieść się do tych doniesień. 

fot. Facebook/Mateusz Murański; Joanna Godlewska-Murańska
15.02.2024 15:56 Mateusz Murański nie żyje. Tak po roku od nagłej śmierci sportowca wygląda jego mama

Rok po niespodziewanej śmierci znanego freak fightera i aktora Mateusza Murańskiego, jego ojciec Jacek Murański opublikował poruszający post. Sportowiec podzielił się zdjęciem swojej małżonki, na której twarzy nietrudno odczytać smutek i cierpienie.

Mateusz Murański, fot. Facebook
09.02.2024 09:19 Rok po śmierci Murańskiego narzeczona opublikowała ostatniego SMS-a. "Nie zdążyłam odpisać". Serce pęka

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła całą Polską. Od tragedii minął rok. Narzeczona  mężczyzny opublikowała z tej okazji ostatniego SMS-a, jakiego do niej wysłał. Te słowa łamią serce. 

Mateusz Murański
01.11.2023 22:11 Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła Polską. Był taki młody... Wspominamy aktora "Lombardu" razem z jego ojcem

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku, ale jego bliscy oraz fani wciąż nie pogodzili się z jego śmiercią. Aktor i zawodnik MMA nie ma nawet tradycyjnego grobu. Dziś nagle wypowiedział się jego ojciec Jacek.

Mateusz Murański pogrzeb
23.09.2023 14:41 Mateusz Murański miał zostać pochowany! Tabloid dotarł do TAJNYCH informacji o pogrzebie

Mateusz Murański zmarł kilka miesięcy temu. Ciało 29-latka znaleziono w jego mieszkaniu. Sprawę badała prokuratura. Co z pochówkiem? Tabloid dotarł do tajnych informacji. 

Gdzie jest grób Mateusza Murańskiego?
20.09.2023 20:17 Grób Mateusza Murańskiego... nie istnieje?! Szokujące wyznanie jego ukochanej. "Nie ma takiego miejsca"

Mateusz Murański nie żyje. Minęło już wiele miesięcy od jego śmierci, a jego narzeczona Karolina Wolska nadal przeżywa przedwczesne odejście ukochanego. Została zapytana przez internautę, gdzie jest grób mężczyzny. Jej odpowiedź szokuje.

Mateusz Murański
09.08.2023 19:15 Narzeczona Mateusza Murańskiego zabiera głos pół roku po śmierci ukochanego. Wspomina ostatnie spotkanie

Od śmierci Mateusza Murańskiego minęło już pół roku, jednak jego bliscy nadal przeżywają nagłe odejście sportowca i aktora. Narzeczona 29-latka zamieściła w mediach społecznościowych wzruszające wspomnienie o ukochanym. Jej świat w kilka chwil uległ diametralnym zmianom.

Mateusz Murański
07.08.2023 20:21 Narzeczona wspomina Mateusza Murańskiego. Napisała o ich wspólnych dzieciach

Mateusz Murański zmarł pół roku temu. Jak po upływie tego czasu radzi sobie jego narzeczona? Partnerka sportowca wyznała, co daje jej obecnie siły do życia. Wspomniała o ich dzieciach.

Jacek Murański, Mateusz Murański
27.03.2023 08:14 Jacek Murański ujawnia, do czego doszło pomiędzy nim a ratowniczką pogotowia. "Rzuciłem się do niej"

Jacek Murański obwinia ratowniczkę, która uczestniczyła w próbie reanimacji jego syna, o rozsiewanie plotek dotyczących przyczyny jego śmierci. Twierdzi, że takie działania mogą być aktem zemsty za to, co stało się tuż po stwierdzeniu zgonu Mateusza Murańskiego. Wcześniej emocjonalny wpis na temat ratowniczki udostępniła matka zmarłego. Murańscy wydają się mieć ogromny żal z powodu informacji o rzekomym przedawkowaniu leków, która pojawiła się w sieci krótko po odejściu ich syna. 

Mateusz Murański
18.03.2023 17:11 Ojciec Mateusza Murańskiego zwrócił się do zmarłego syna. "Dziś mieliśmy stanąć ramię w ramię"

Dziś Mateusz Murański miał zawalczyć na gali High League u boku ojca. Jacek Murański postanowił opublikować wpis, w którym ujawnił, że to było wielkie marzenie jego syna. Internauci postanowili namówić go do pewnej walki. 29-latek był jednym z najbardziej rozpoznawalnych freak fighterów w Polsce. 8 lutego został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu, rodzina wspomina go do dziś.

Mateusz Murański i Joanna Godlewska-Murańska
16.03.2023 17:56 Mama Mateusza Murańskiego o pierwszych chwilach po śmierci syna. Mówi o oburzającym zachowaniu ratowniczki

Matka Mateusza Murańskiego - Joanna Godlewska-Murańska, opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis. Oskarża w nim ratowniczkę, która przybyła, by ratować jej syna o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat jego zgonu. Choć od śmierci zawodnika freak fight minął już ponad miesiąc, sprawa nabiera nowego rozpędu. Zwłaszcza, że w kwestii odejścia syna zaczynają wypowiadać się jego rodzice. Oboje zgodnie podkreślają, że informacje o rzekomym przedawkowaniu leków przez sportowca, są wyssaną z palca bzdurą. 

Ida Nowakowska
10.02.2023 18:43 Ida Nowakowska po śmierci Mateusza Murańskiego: "Mamy taką krótką chwilę"

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego wstrząsnęła całym polskim show-biznesem. Przyczyna śmierci jak na razie jest nieznana, choć wielu sugeruje, że to nienawiść i hejt w jego kierunku przyczyniły się do śmierci. Ida Nowakowska powiedziała w jednym z wywiadów co myśli na ten temat. Zawodnik MMA został znaleziony przez służby w swoim mieszkaniu po tym, jak rodzinna nie mogła się do niego dodzwonić. Jego przyjaciele mówią, że cierpiał na depresję i zmagał się z hejtem.

Marcin Najman
16.10.2022 20:48 Marcin Najman wraca do freakowej federacji? Enigmatyczna odpowiedź zawodnika

Od dłuższego czasu o Marcinie Najmanie nie było w sieci zbyt głośno. Zbliża się jednak jego walka, więc to nazwisko na ustach internautów pojawia się coraz częściej. W najbliższy piątek Najman zadebiutuje w walkach na gołe pięści.Rywalem "El Testoserona" będzie Paweł Jóźwiak, włodarz federacji FEN. Konflikt między tymi panami nasilał się od miesięcy i w końcu będzie miał swoje ujście w walce. Najman i Jóżwiak po raz pierwszy wystąpią w formule walk na gołe pięści na gali Wotore 5. Podczas sobotniego eventu federacji FEN między rywalami ponownie zawrzało i podczas "face to face" ochroniarze musieli interweniować z powodu przepychanki.