Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Narzeczona wspomina Mateusza Murańskiego. Napisała o ich wspólnych dzieciach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.08.2023 20:21

Narzeczona wspomina Mateusza Murańskiego. Napisała o ich wspólnych dzieciach

Mateusz Murański
Mateusz Murański miał dzieci? fot. facebook Mateusz Murański, instagram @karlawolska

Mateusz Murański zmarł pół roku temu. Jak po upływie tego czasu radzi sobie jego narzeczona? Partnerka sportowca wyznała, co daje jej obecnie siły do życia. Wspomniała o ich dzieciach.

Mateusz Murański: kiedy zmarł? Przyczyny śmierci

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku w wieku 29 lat. Jego niespodziewana śmierć była ciosem nie tylko dla fanów MMA i gali freak-fightowych, ale też dla widzów takich seriali, jak „Echo serca”, „Na sygnale” i „Lombard. Życie pod zastaw”. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci, o jakiej donoszą media, była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Najbardziej po odejściu sportowca cierpieli oczywiście jego bliscy. Ukochana i narzeczona Murańskiego Karolina Wolska bardzo długo milczała po jego śmierci. Uaktywniła się w mediach społecznościowych dopiero po jakimś czasie, jednak i wtedy jej wpisy dotyczyły zmarłego partnera.

Nie mogę żyć bez Ciebie, bez tego uśmiechu, bez tych oczu, bez Twojego śpiewania dla mnie w aucie. I tego pytania: »Podobało Ci się?«. Twoja K. Spotkamy się i będzie jak dawniej. Obiecuję Ci to i sobie – pisała Karolina wiosną na TikToku.

Jak czuje się obecnie? Jej słowa nie dodają otuchy. Poniżej wszystkie szczegóły.

Dariusz Pachut przerwał milczenie po rozstaniu z Dodą. Jasno przedstawił swoje stanowisko

Partnerka Mateusza Murańskiego o dzieciach

Narzeczona Mateusza Murańskiego dodała nowy wpis. Karolina pokazała zdjęcie z wyprawy samochodem. Jej oczy zasłaniały duże, przeciwsłoneczne okulary. Ostatnie pół roku to dla niej ciągła walka.

Pytacie, jak żyję, jak się czuję. I szczerze... Uczę się żyć na nowo. Nazwałabym to bardziej walką o przetrwanie. Walkę z samym sobą. A kto walczył z samym sobą, wie doskonale, jakie to ciężkie. Mat zostawił nasze dzieci i dla nich próbuję codziennie się podnieść – napisała Wolska.

Poniżej przeczytacie, o jakich dzieciach mówi ukochana sportowca.

Mateusz Murański
Karolina Wolska na Instagramie, fot. instagram.com/karlawolska

Mateusz Murański i jego narzeczona mieli jeden cel

Murański niedługo przed śmiercią udzielił portalowi Plotek wywiadu, w którym ujawnił, jaki cel realizują razem z narzeczoną.

Jestem szczęśliwie zakochany, spełniam się w pracy i w życiu. Moja dziewczyna od wielu lat pracuje jako inspektor i pomaga zwierzakom. Jeździ do Ukrainy i na tyle, ile mogę, pomagam jej, bo jesteśmy również domem tymczasowym dla zwierzaków po przejściach – mówił Mateusz w rozmowie.

Z mediów społecznościowych Karoliny wynika, że jest ona inspektorką w Ogólnopolskim Towarzystwie Ochrony Zwierząt. Wraz z Mateuszem przygarnęli też kilka psiaków. Teraz kobieta opiekuje się nimi sama, a z nagrań wrzucanych na TikToka wynika, że są dla niej jak członkowie rodziny.

@mateusz_muran Nasza miłość ❤ Nie na pokaz ...nie pod publikę... prawdziwa I szczera ❤upadalismy nie raz i podnosilismy sie razem ❤#mateuszmurański #muran#muranski ♬ twój zapach - thekayetan
@mateusz_muran Jedyne co troche daje mi życia ❤️ Bezgraniczna milość do Naszych psów ❤️#love #dog #tesknota #milosc #nazawszerazem #muran #muranski #muranskimateusz ♬ dźwięk oryginalny - Mateusz_Muran

Źródło: Plotek