Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Na Dobre I Na Złe

Na Dobre I Na Złe

__Na dobre i na złe__ - polski serial medyczno-obyczajowy emitowany na antenie TVP2 od 7 listopada 1999 roku, realizowany przez Artrama Sp.z o.o.. Opowiada o losach personelu medycznego fikcyjnego szpitala w Leśnej Górze. Czas trwania odcinka to ok. 48 minut. Produkcja czterokrotnie zdobyła nagrodę Telekamery w kategorii "najlepszy serial" oraz kilka innych wyróżnień, w tym Medal „Bene Meritus” Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Początkowo akcja skupiona była wokół trójki głównych bohaterów, w których role wcielali się Małgorzata Foremniak, Artur Źmijewski i Krzysztof Pieczyński. W późniejszych latach obsada ulegała zmianom.

Magdalena Schejbal u Żurnalisty
18.06.2024 00:56 Magdalena Schejbal była wielką gwiazdą. Dziś ledwo wiąże koniec z końcem

Magdalena Schejbal była u szczytu popularności, gdy jej kariera rozpadła się jak domek z kart. Dziś mówi wprost, że nie miała na chleb. Zdobyła się na przełomowy wywiad.

Kamilla Baar
28.02.2023 21:37 Kamilla Baar była żoną dwóch znanych aktorów. Trzeci ślub wzięła w tajemnicy

Kamilla Baar zasłynęła rolą Hany Goldberg w kultowym serialu "Na dobre i na złe". Mało kto wie, że prywatnie aktorka związana była z dwoma popularnymi kolegami po fachu. Swój trzeci ślub wzięła w tajemnicy przed mediami.Obecnie gwiazda jest szczęśliwa zakochana, a jej skrywana ceremonia ślubna odbyła się w słonecznej Lizbonie.

Michał Żebrowski
13.07.2022 12:45 Ile w TVP zarabia Michał Żebrowski? Miał wynegocjować najwyższą stawkę

Wiemy, ile Michał Żebrowski zarabia na współpracy z kultową produkcją TVP. Kwota za dwa dni na planie może przyprawić o zawrót głowy. Gwiazdor wynegocjował najwyższą stawkę spośród wszystkich aktorów. Twórcy znaleźli na niego sposób. Michał Żebrowski ma na koncie tyle kultowych ról, że trudno wybrać tę największą. Niektórzy fani do dziś z nostalgią wspominają go, jako najlepszego Wiedźmina Geralta, a był czas, gdy Polki kochały się w nim po głośnej kreacji w "Ogniem i mieczem". Teraz 50-letni aktor znów podbija serca widzek. Wiemy, ile zarabia w kultowej produkcji TVP.

Na dobre i na złe
16.02.2022 01:00 Aleksandra Hamkało została niezakwalifikowana do operacji. "Jestem zdenerwowana"

Aleksandra Hamkało trafiła do szpitala. Aktorka znana między innymi z kultowego serialu TVP "Na dobre i na złe" miała poddać się operacji. Niestety, lekarze nie zakwalifikowali gwiazdy do zabiegu. O co dokładnie chodzi?Aleksandra Hamkało przekazała druzgocące informacje za pośrednictwem swoich social mediów. Gwiazda "Na dobre i na złe" trafiła do szpitala, ale nie mogła zostać poddana operacji. Aktorka wyjaśniła szczegóły na swoim profilu na Instagramie.

Edyta Jungowska
02.02.2022 01:00 Edyta Jungowska zachwyciła widzów rolą Bożenki w "Na dobre i na złe". Czym dziś się zajmuje?

Edyta Jungowska największą popularność zyskała dzięki roli sympatycznej pielęgniarki Bożenki w kultowym serialu TVP "Na dobre i na złe". Niedawno jednak gwiazda na stałe zniknęła z polskiego show-biznesu. Co obecnie słychać u aktorki i czym zajmuje się zawodowo?Edyta Jungowska jakiś czas temu zrezygnowała z pojawiania się na ściankach i obecności w mediach. Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" zmieniła branżę i przestała występować w filmach i serialach. Czym obecnie zajmuje się aktorka?

Kasia Dąbrowska "Na dobre i na złe"
20.09.2021 02:00 Kasia Dąbrowska z "Na dobre i na złe" pokazała niepokojące zdjęcie

Gwiazdom zdarza się publikować treści na swoich mediach społecznościowych, które szokują ich fanów. Ci, którzy śledzą profil Katarzyny Dąbrowskiej, odgrywającej rolę Wiktorii Consalidy w popularnym serialu "Na dobre i na złe" mogli poczuć na swojej skórze wyjątkowo niepokojący dreszcz, gdy ujrzeli zdjęcie aktorki.Dąbrowska wrzuciła na Instagrama selfie, które jednak znacząco różni się od tych regularnie publikowanych przez inne gwiazdy. Aktorka jest na nim bowiem cała zakrwawiona, przez co zdjęcie wygląda wręcz makabrycznie.