Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Jungowska zachwyciła widzów rolą Bożenki w "Na dobre i na złe". Czym dziś się zajmuje?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.02.2022 01:00

Edyta Jungowska zachwyciła widzów rolą Bożenki w "Na dobre i na złe". Czym dziś się zajmuje?

Edyta Jungowska
TRICOLORS/East News

Edyta Jungowska największą popularność zyskała dzięki roli sympatycznej pielęgniarki Bożenki w kultowym serialu TVP "Na dobre i na złe". Niedawno jednak gwiazda na stałe zniknęła z polskiego show-biznesu. Co obecnie słychać u aktorki i czym zajmuje się zawodowo?

Edyta Jungowska jakiś czas temu zrezygnowała z pojawiania się na ściankach i obecności w mediach. Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" zmieniła branżę i przestała występować w filmach i serialach. Czym obecnie zajmuje się aktorka?

"Na dobre i na złe": Czym dziś zajmuje się Edyta Jungowska, wcielająca się w Bożenkę?

Edyta Jungowska jest popularną polską aktorką, która pojawiała się między innymi w takich produkcjach, jak "Klan", "2XL" czy "Ciało". Nie da się jednak zaprzeczyć, że największą popularność przyniosła jej rola wiecznie uśmiechniętej pielęgniarki Bożenki w kultowym serialu TVP "Na dobre i na złe". Jakiś czas temu artystka porzuciła pracę w show-biznesie i przestała tak często pojawiać się w mediach. 1 lutego gwiazda świętowała swoje 56. urodziny. Co obecnie słychać u popularnej aktorki?

Czym dziś zajmuje się Bożenka z "Na dobre i na złe"?

Edyta Jungowska jakiś czas temu podjęła bardzo ważną decyzję i całkowicie zmieniła swoją branżę. Wcielająca się w postać Bożenki w serialu "Na dobre i na złe" aktorka, razem ze swoim ukochanym Rafałem Sabarą postanowiła otworzyć własny biznes. Gwiazda założyła wydawnictwo o nazwie Jung-off-ska, w którym specjalizuje się w nagrywaniu audiobooków. Artystka wyznała, że podczas najgorszych momentów w firmie, cieszyła się z obecności i wsparcia partnera.

-Od ponad ośmiu lat wydaję audiobooki dla dzieci, głównie mojej ukochanej pisarki, Astrid Lindgren. Kiedy osiem lat temu zakładałam to wydawnictwo, a zainwestowałam w nie sporo oszczędności, nie zdawałam sobie sprawy, że czeka mnie tyle trudnych tematów. Na początku była czysta euforia. A potem? Potem nastąpiło załamanie i doszłam do wniosku, że nic nie umiem. Na szczęście nie byłam sama. Jesteśmy firmą rodzinną — wyznała Edyta Jungowska.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].