Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Najbardziej znana z roli Bożenki w serialu "Na dobre i na złe".

Edyta Jungowska
24.02.2024 22:27 Bardzo się zmieniła? 58-letnia Edyta Jungowska pojawiła się na premierze, a my widzimy siostrę Bożenkę z "Na dobre i na złe"

Edyta Jungowska uczestniczyła w premierze spektaklu Teatru Kwadrat, “Siostrunie”. Gdy aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie, fotografowie zaniemówili. Gwiazda nie zmieniła się ani odrobinę!

Edyta Jungowska
08.02.2024 07:23 Była gwiazdą "Na dobre i na złe". Nagle zniknęła z show-biznesu. Nie zgadniecie, czym się zajmuje

Edyta Jungowska była ulubienicą polskich widzów za sprawą roli Bożenki w “Na dobre i na złe”. Po tym jak odeszła z obsady, zniknęła też z show-biznesu. Czym dziś się zajmuje? Będziecie zaskoczeni.

Edyta Jungarska
05.02.2023 08:50 Edyta Jungowska: Kariera, mąż, życie prywatne. Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"?

Edyta Jungowska to aktorka teatralna i filmowa, znana z takich produkcji jak "Na dobre i na złe", "Klan" czy "Detektyw Bruno". Prywatnie jest związana Rafałem Sabarą, który również jest związany z branżą filmową. Kim jest mąż znanej aktorki? Serialowa Bożenka w "Na dobre i na złe" skradła serca widzów. Dziś jednak już nieczęsto można ją zobaczyć w najnowszych produkcjach. Wiemy, czym zajmuje się i kim jest jej mąż.

Edyta Jungowska
02.02.2022 01:00 Edyta Jungowska zachwyciła widzów rolą Bożenki w "Na dobre i na złe". Czym dziś się zajmuje?

Edyta Jungowska największą popularność zyskała dzięki roli sympatycznej pielęgniarki Bożenki w kultowym serialu TVP "Na dobre i na złe". Niedawno jednak gwiazda na stałe zniknęła z polskiego show-biznesu. Co obecnie słychać u aktorki i czym zajmuje się zawodowo?Edyta Jungowska jakiś czas temu zrezygnowała z pojawiania się na ściankach i obecności w mediach. Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" zmieniła branżę i przestała występować w filmach i serialach. Czym obecnie zajmuje się aktorka?

Edyta Jungowska
10.08.2021 02:00 Była gwiazdą „Na dobre i na złe”. Czym dziś zajmuje się Edyta Jungowska?

Edyta Jungowska z "Na dobre i na złe" lata temu zniknęła z telewizji. Teraz wyznała dlaczego już tak często nie gra i czy planowany jest przez nią powrót do show-biznesu.Edyta Jungowska zapisała się w pamięci polskiej publiczności swoją rolą w "Na dobre i na złe"Lata temu jednak zniknęła na stałe z kina i telewizjiOkazuje się, że jej kariera potoczyła się zupełnie innym toremEdyta Jungowska lata temu zdobyła popularność dzięki roli siostry Bożenki w serialu "Na dobre i na złe". Dlaczego zniknęła z ekranów? Gdzie jest dziś?

Edyta Jungowska - dlaczego zniknęła z ekranów?
05.02.2021 01:00 Polacy pokochali ją za rolę Bożenki w "Na dobre i na złe". Edyta Jungowska zniknęła z ekranów, wiemy dlaczego

Edyta Jungowska jest polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralnąPopularność przyniosła jej rola siostry Bożenki w „Na dobre i na złe”W 2012 roku aktorka odeszła z produkcji, poświęcając się życiu rodzinnemuObecnie angażuje się w pracę, która sprawia jej ogromną przyjemnośćEdyta Jungowska urodziła się 1 lutego 1966 roku w Warszawie. W związku z tym, że od zawsze miała duszę artystki, zdecydowała się na studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Dyplom otrzymała w 1989 roku.Po ukończeniu studiów Edyta Jungowska od razu podjęła pracę w zawodzie – za jej pierwszy poważny sukces uznaje się rolę, którą zagrała w spektaklu „Zapolska Zapolska” Adama Hanuszkiewicza. Współpracowała między innymi z Teatrem Nowym i Teatrem Studio.