Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Nasze Studio

Nasze Studio

Robert Korólczyk, TVP
17.04.2024 15:19 Kabarety wrócą do TVP? Gwiazda Kabaretu Młodych Panów zdradza, jak ich kontrolowano

Miłośnicy polskich kabaretów z pewnością kojarzą Roberta Korólczyka jako współtwórcę grupy Kabaret Młodych Panów. Swego czasu występował w telewizyjnych programach, jednak od lat nie widzieliśmy go przed kamerami TVP. Jest szansa na powrót? W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział o współpracy ze stacją.

Teresa Lipowska
13.03.2024 00:44 TYLKO U NAS: Teresa Lipowska tylko machnęła ręką po pytaniu o Kasię Cichopek. Krótko podsumowała jej zwolnienie z "PnŚ"

Teresa Lipowska w „M jak miłość” potrzebowała czasu, żeby zaakceptować Kingę Zduńską, czyli Kasię Cichopek. A jak jest w prawdziwym życiu? Czy wspierała koleżankę po jej zwolnieniu z „Pytania na śniadanie”?

Dagmara Kaźmierska
06.03.2024 09:19 Dagmara o nowej partnerce męża: "Nigdy nie będzie kochał mocniej ode mnie". Jej były ma już nową rodzinę

Dagmara Kaźmierska podczas rozmowy ze Światem Gwiazd otworzyła się na temat swojego byłego męża. Duet od kilku lat prowadzi osobne życia, jednak nadal łączą ich silne więzi. Była gwiazda "Królowych życia" opowiedziała o obecnej partnerce ukochanego. Nigdy nie będą w stanie stworzyć tego co udało się wypracować podczas małżeństwa z gwiazdą. 

Dagmara Kaźmierska
03.03.2024 19:22 TYLKO U NAS: Dagmara Kaźmierska rozgadała się o wielkiej miłości do męża: "Pierwszy rozwód się nie udał". Zdradziła, dlaczego im nie wyszło

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa burzliwej przeszłości, jaką dzieliła ze swoim byłym mężem Pawłem Kaźmierskim. Jednak nigdy wcześniej nie otworzyła się tak bardzo, jak w rozmowie z nami. Co robi teraz jej były ukochany i co wiadomo o ich związku?

Elżbieta Zapendowska
20.02.2024 23:07 TYLKO U NAS: Zapendowska pomagała znanym aktorom w oszustwie! Po latach zdradziła szczegóły

Elżbieta Zapendowska nie żyje dziś w blasku reflektorów, a i tak wciąż jest największą specjalistką od emisji głosu w Polsce. Udzieliła jednak nowego wywiadu Światu Gwiazd, w którym… przyznała się do pomocy w oszustwie!

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik
15.01.2024 20:09 TYLKO U NAS: Andrzej Sołtysik spotkał się z Anną Kalczyńską! Tak ją uratował przed tragedią

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska przez lata tworzyli telewizyjny duet. Teraz doszło między nimi do spotkania, ale jego początek był bardzo dramatyczny. Dziennikarz musiał pilnie pomóc swojej koleżance. Mamy zdjęcia! Wiemy, dokąd się udali później.

Marianna Schreiber
13.01.2024 18:16 TYLKO U NAS: OSTRO! Marianna Schreiber: „Życzono mi ŚMIE*CI, wysyłano zdjęcia SZNURÓW”. To wyznanie powoduje dreszcze

Marianna Schreiber od lat jest postacią kontrowersyjną. Gwiazda „Top Model”, żona ministra PiS, a ostatnio także zawodniczka walk MMA. W rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, co spotyka ją od ludzi na co dzień.

dom Dody
08.12.2023 16:15 "Bez pukania". Architekt ocenia dom Dody i nie szczędzi krytyki! "Czasy się zmieniły"

Jak mieszka Doda? Ile warte jest mieszkanie polskiej królowej popu? I czy na pewno jest tak nowoczesne, jak mogłoby się wydawać? W najnowszej odsłonie cyklu “Bez pukania” zwiedzamy wnętrza należące właśnie do niej. Nie obeszło się bez krytyki, jednak pewne jest, że jednego z elementów wystroju nie ma w domu nikt inny. I to na całym świecie.

YouRi i Ewa
25.11.2023 17:15 TYLKO U NAS: Ewa i YouRi zebrali 100 tys. na szpital! Traumatyczne przeżycia popchnęły ich do tej akcji

YouRi i Ewa to para bardzo znana w sieci. Niedawno przeżyli traumę, związaną z wczesnym porodem ich dziecka. Ewa Pachulska i Yuriy Kalynych odwiedzili nasze studio, by opowiedzieć o przeżyciach w publicznym szpitalu i emocjach, jakie im towarzyszyły.

Alicja Janosz i Ewelina Flinta, fot. KAPIF
12.07.2023 07:30 Alicję Janosz aż zżerało od środka. To przykre, co zafundowała jej Ewelina Flinta

Alicja Janosz o relacji z Eweliną Flintą. Po “Idolu” miała syndrom oszusta. O wszystkim opowiedziała w rozmowie ze Światem gwiazd.

Alicja Janosz teraz i w Idolu, fot. KAPIF
10.07.2023 17:51 Tyle zarobiła na "Idolu"! Alicja Janosz po 20 latach już niczego nie ukrywa. "Byłam wtedy w centrum uwagi"

Ile Alicja Janosz zarobiła za udział w “Idolu” i “World Idolu”? Zwyciężczyni pierwszej edycji show otwarcie o finansach. Szczegółami podzieliła się w wywiadzie dla programu “Świat gwiazd studio”.

Klaudia El Dursi i Monika Maszkiewicz w studiu Świata gwiazd
07.06.2023 20:07 Klaudia El Dursi straciła pracę przez ciążę! Koszmarne kulisy. Produkcja nie miała dla niej litości [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi została zwolniona z powodu ciąży. Produkcja jednego z hitowych formatów podziękowała jej, gdy tylko dowiedziała się, że gwiazda spodziewa się dziecka. O szczegółach prowadząca “Hotel Paradise” opowiedziała naszej reporterce, Monice Maszkiewicz.Klaudia El Dursi ogólnopolską rozpoznawalność zyskała, gdy wzięła udział w 9. edycji “Top Model”, w której podczas castingu dostała złoty bilet od jury (gwarantuje on automatyczny awans do grona finalistów). Co prawda z show odparła tuż przed decydującym odcinkiem, ale nie przeszkodziło to jej w zrobieniu zawrotnej kariery. Mało kto jednak wie, że na długo przed pojawieniem się w programie modelka wystąpiła w kilku produkcjach. Na planie jednej z nich musiała zmierzyć się z przykrą sytuacją – i to gdy była w ciąży. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o skandalicznej sytuacji, do jakiej doszło.

studio Świata Gwiazd
31.05.2023 14:01 Najpiękniejsze studio w Polsce. Świat Gwiazd prezentuje swoją nowoczesną przestrzeń

Zapraszamy Was do nowego studia Świata Gwiazd, zaprojektowanego przez utalentowanego architekta Jonatana Kilczewskiego, którego pamiętacie z pewnością ze współpracy z Katarzyną Cichopek.Jonatan Kilczewski wraz z pomocą firmy Eurofirany zapewnił nam wygodne, komfortowe i niezwykle urokliwe warunki do tego, by już wkrótce móc dzielić się z Wami naszymi wywiadami z największymi gwiazdami show-biznesu w Polsce.