Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Najpiękniejsze studio w Polsce. Świat Gwiazd prezentuje swoją nowoczesną przestrzeń
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.05.2023 14:01

Najpiękniejsze studio w Polsce. Świat Gwiazd prezentuje swoją nowoczesną przestrzeń

studio Świata Gwiazd
swiatgwiazd.pl

Zapraszamy Was do nowego studia Świata Gwiazd, zaprojektowanego przez utalentowanego architekta Jonatana Kilczewskiego, którego pamiętacie z pewnością ze współpracy z Katarzyną Cichopek.

Jonatan Kilczewski wraz z pomocą firmy Eurofirany zapewnił nam wygodne, komfortowe i niezwykle urokliwe warunki do tego, by już wkrótce móc dzielić się z Wami naszymi wywiadami z największymi gwiazdami show-biznesu w Polsce.

Nowe studio Świata Gwiazda

Naszej redakcji zależy na tym, by rozwijać się tworząc coraz bardziej kreatywne i interesujące Was treści. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć studio, w którym już wkrótce przeprowadzane będą wywiady z największymi polskimi gwiazdami.

Ceniąc jakość i profesjonalizm zaprosiliśmy do współpracy architekta Jonatana Kilczewskiego, który stworzył projekt idealny i pomógł nam dobrać odpowiednie, przyjemne dla oka  - praktyczne i komfortowe elementy wystroju.

Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje

Wystrój nowego studia Świata Gwiazd

Zaraz po wejściu do nowego studia Świata Gwiazd wzrok przyciągają zachwycające kotary dobrane z katalogu firmy Eurofirany. Zamontowane zostały na karniszu “po łuku”, a do tego zastosowano system wave, który tworzy z nich idealną falę. Po przeciwległej stronie pomieszczenia zdecydowaliśmy się na inne rozwiązanie.

- To kolejny fajny patent. To papierowe tuby, na które nawijany jest materiał. Wybraliśmy takie rozwiązanie ze względu na to, że nie mogliśmy zastosować tu elementów konstrukcyjnych na stałe - wyjaśnił Jonatan Kilczewski.

Już wkrótce pierwsze wywiady w nowym studiu Świata Gwiazd

Nie da się pominąć również kanap w beżowym, idealnie uzupełniającym całość kolorze. To właśnie na nich zasiądą wkrótce nasi pierwsi goście, którzy zainaugurują otwarcie nowego studia Świata Gwiazd.

- To boucle, najmodniejsza tkanina tego sezonu. Od dwóch lat króluje w Mediolanie. Jest bardzo przyjemna, trochę jak taki baranek, owieczka - opowiadał o materiale, z którego wykonano obicia Jonatan Kilczewski.

Monika Maszkiewicz nie ukrywa, że już nie może doczekać się pierwszych rozmów przeprowadzonych w tym urokliwym miejscu. My cieszymy się natomiast, że możemy zmieniać się dla Was i wprowadzać nowe udogodnienia, które zapewniają Wam najnowsze informacje ze świata show-biznesu przekazywane w najbardziej profesjonalny sposób!

Zobacz zdjęcia:

studio świat gwiazd (1).png
fot. swiatgwiazd.pl
studio świat gwiazd (2).png
fot. swiatgwiazd.pl
studio świat gwiazd (3).png
fot. swiatgwiazd.pl
studio świat gwiazd (4).png
fot. swiatgwiazd.pl
studio świat gwiazd (5).png
fot. swiatgwiazd.pl