Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski

Marcin Hycnar (EA)
15.06.2022 17:50 "Sługa narodu". Ujawniono, kto wcieli się w rolę Zełenskiego w polskiej wersji serialu

Premiera polskiej wersji ukraińskiego serialu "Sługa narodu" coraz bliżej. Stacja Polsat w ekspresowym tempie rozpoczęła prace nad produkcją i obsadziła role pierwszoplanowe. Wiemy już, kto wcieli się w postać graną przez Wołodymyra Zełenskiego.Na początku media podejrzewały, iż rolę historyka Gołobrodki zagra Piotr Adamczyk. Sam aktor jednak zdementował dane pogłoski i skłonił internautów do snucia dalszych podejrzeń. W końcu portalowi Pomponik udało się dowiedzieć, kto pojawi się w "Słudze narodu".

Kożuchowska, Zełenski (EA)
18.03.2022 01:00 Małgorzata Kożuchowska nagłaśnia apel w sprawie Nobla dla prezydenta Ukrainy

Małgorzata Kożuchowska od początku rosyjskiej napaści na Ukrainę na bieżąco udostępnia w mediach społecznościowych informacje na temat bieżącej sytuacji za wschodnią granicę. Tym razem aktorka zamieściła w instagramowej relacji informację o apelu europejskich polityków w sprawie nominacji do tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla. Chcą oni bowiem zgłosić do niej prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

Ołena Zełenska (EN)
06.03.2022 01:00 Kim jest Ołena Zełenska, żona prezydenta Ukrainy? Niezwykła historia pierwszej damy

Ołena Zełenska, pierwsza dama Ukrainy, podobnie jak jej mąż, od 10 dni pozostaje na ustach całego świata. Ukraińska prezydentowa nie ustaje w dodawaniu siły i otuchy obywatelom swojego kraju, nieustannie wspierając małżonka w działaniach. Niewielu wie jednak, jak wyglądało jej życie przed 2019 rokiem.

Wołodymyr Zełenski
04.03.2022 01:00 Jak Wołodymyr Zełenski wyglądał w młodości? Zdjęcie podbija sieć

Wiemy już, jak wyglądał Wołodymyr Zełenski w młodości. Na Instagramie upubliczniono zdjęcie sprzed lat. W szczupłym, uśmiechniętym buntowniku trudno rozpoznać dzisiejszego bohatera Ukrainy i całej demokratycznej Europy. W 2019 roku świat ze zdumieniem przyglądał się, jak popularny komik i satyryk obejmuje stanowisko prezydenta Ukrainy. Już wtedy stosunki Rosji i Ukrainy były bardzo napięte po tym, jak Putin bezceremonialnie zajął Krym, używając sił zbrojnych. Rosja od początku miała wrogie nastawienie wobec świeżo upieczonej głowy państwa i wreszcie, po trzech latach dokonała brutalnego manifestu swojej nienawiści, jako pretekst podając m.in. poczucie zagrożenia wywołane działaniami prezydenta Ukrainy.

Zełenski
01.03.2022 01:00 Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Dziś Wołodymyr Zełenski jest podziwiany na całym świecie za swoją odwagę w walce z najeźdźcą ze Wschodu. Nie każdy jednak wie, że obecny prezydent Ukrainy ma za sobą barwną przeszłość. Swego czasu aktywnie działał jako aktor i komik. W 2014 roku zdarzyło mu się nawet wystąpić w nietypowym teledysku.Klip z udziałem Załenskiego wprawia w osłupienie każdego, kto nie jest zaznajomiony z jego medialną przeszłością. Polityk występuje na nim na szpilkach i w lateksowym stroju. Nagranie niewątpliwie wzbudza pozytywne emocje.

Wołodymyr Zełenski
28.02.2022 01:00 Wołodymyr Zełenski przemówił do narodu. Tłumaczka popłakała się w relacji na żywo

Wczoraj 27 lutego prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wygłosił specjalne przemówienie w związku z trwającym atakiem na jego kraj. Podczas wystąpienia polityka jedna z tłumaczek nie była w stanie powstrzymać wzruszenia i popłakała się na wizji.Wołodymyr Zełenski na oczach całego świata zmienił się w prawdziwego bohatera. Wszystko z powodu jego postawy podczas ataku na Ukrainę. Polityk mimo propozycji USA nie zdecydował się na opuszczenie kraju, ale razem z obywatelami walczy o wolność ojczyzny. Podczas przemówienia prezydenta jedna z tłumaczek popłakała się na żywo.

Wołodymyr Zełenski
26.02.2022 01:00 Od komika do ukraińskiego bohatera. Kim jest prezydent Wołodymyr Zełenski?

Wołodymyr Zełenski, prezydent Ukrainy, od blisko trzech dni stoi na czele sił walczących z rosyjską agresją, jego nieugięta postawa budzi zaś podziw na całym demokratycznym świecie. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu był on aktorem i komikiem.