Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Top Model". Kim jest Klaudia Nieścior, zwyciężczyni 11. edycji programu?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.12.2022 08:02

"Top Model". Kim jest Klaudia Nieścior, zwyciężczyni 11. edycji programu?

Klaudia Nieścior, Top Model
fot. Klaudia Nieścior, "Top Model 11 Finał", 2022/12/07, KAPiF

Widzowie TVN podczas środowego finału 11. sezonu "Top Model" zdecydowali, że nagroda główna trafi w ręce Klaudii Nieścior. Ta charyzmatyczna uczestniczka od pierwszych castingów przyciągała uwagę charakterem i niełatwą drogą, którą musiała przejść, by spełnić marzenia.

Popularne show w ciągu wielu lat wypromowało mnóstwo gwiazd modelingu oraz show-biznesu. To dzięki niemu poznaliśmy takich celebrytów jak m.in. Karolina Pisarek, Klaudia el Dursi, czy Marcela Leszczak. Tym razem tytuł przypadł 22-letniej Klaudii Nieścior, która przyciągnęła widzów nie tylko postępami, ale przede wszystkim charakterem.

Kim jest Klaudia Nieścior, zwyciężczyni "Top Model"?

Pełna energii brunetka pojawiła się na castingach już w drugim odcinku programu. Od pierwszych chwil było wiadomo, że pozostanie na długo w pamięci nie tylko jurorom, ale również widzom.

Nieścior, mimo wszystkich predyspozycji do pracy w modelingu, do tamtej pory nie myślała o tym zawodzie poważnie. Z powodu trudnego dzieciństwa często doskwierały jej kompleksy i brak wiary we własne możliwości.

Dorastała w rodzinie zastępczej, mając pod opieką młodszego brata. Niestety ścieżki rodzeństwa się rozeszły, gdy chłopak wyjechał z Polski, a obecna 22-latka została w Tarnobrzegu. Nadal utrzymują jednak kontakt, co można było zauważyć podczas emisji "Top Model".

Przed udziałem w programie pracowała w salonie kosmetycznym, a dodatkowo opiekowała się dziećmi osieroconymi i z niepełnosprawnościami. Telewizyjna przygoda wiele zmieniła w jej życiu, przede wszystkim udowodniła jej własną wartość.

Plany na przyszłość zwyciężczyni "Top Model"

Klaudia Nieścior podczas środowego finału mogła liczyć na ogromne wsparcie widzów, bo to właśnie oni SMS-ami zdecydowali o losie trzech modelek. Po emocjonującym zakończeniu mieliśmy okazję porozmawiać z 22-latką, która nie ukrywała zaskoczenia.

Czuję olbrzymią wdzięczność, nadal jestem jeszcze w szoku. Tak naprawdę totalnie się nie spodziewałam tego, jak potoczy się ten wieczór — wyznała.

Niełatwa podróż w "Top Model" stawiała przed nią mnóstwo wyzwań od nagich sesji po zdjęcia podwodne. Często musiała mierzyć się również z krytyką jurorów, nawet podczas finałowego odcinka. Siły dodawały jej przyjaźnie zawarte w programie z innymi uczestnikami. Klaudia Nieścior wierzy, że ich relacje będą się rozwijać również poza kamerami.

Teraz przed zwyciężczynią otwiera się zupełnie nowy świat modelingu. Przypomnijmy, że oprócz nagrody pieniężnej i okładki w magazynie "Glamour" otrzymuj ona również kontrakt z prestiżową agencją modelingową. Zwyciężczyni nie chce jednak zamykać sobie drzwi na tylko jedną ścieżkę kariery.

Przeraża mnie troszkę ta wygrana, bo zawsze jest presja, żeby nie była influencerką tylko modelką i wręcz jak ja już będę tą influencerką czy aktorką to będzie takie "a kolejna, która poszła nie w tym kierunku, co trzeba", ale uważam, że to nie jest złe. [...] Oczywiście będę próbowała iść w stronę modelingu, dam z siebie wszystko jak zwykle, ale jeżeli nie to nie będę na to zła — podkreślała.

Zobacz pełen wywiad z Klaudią Nieścior:

Klaudia Nieścior, Top Model
fot. Klaudia Nieścior, "Top Model 11 Finał", 2022/12/07, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Nie z partnerem, a z dziadkiem pojawiła się na gali Polsatu. Tak uroczych zdjęć Moniki i Leszka Millerów jeszcze nie widzieliśmy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Top Model