Swiatgwiazd.pl
kuchenne rewolucje

screen/Kuchenne Rewolucje

Tragedia w "Kuchennych rewolucjach". Na jaw wychodzą nowe fakty

13 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

Jesienią ubiegłego roku dowiedzieliśmy się o śmierci pani Marzenny, pracownicy Baru "Agata", który przeszedł "Kuchenną Rewolucję" Magdy Gessler. Tragedia mocno dotknęła internautów. Teraz sprawa została ponownie nagłośniona. Pojawiły się nowe informacje informacji odnośnie okoliczności śmierci kucharki.

Widzowie TVP, którzy oglądali przemianę baru w Gorzowie Wielkopolskim doskonale pamiętają utalentowaną kucharkę, której dania zachwyciły Magdę Gessler. Wiedzą też jednak, że pierwotne warunki pracy w barze "Agata" były trudne do przyjęcia i sama prowadząca "Kuchennych Rewolucji" postanowiła wpłynąć na menadżerów lokalu.

W trakcie programu oglądaliśmy wstrząsające i emocjonujące sceny Zarządzający zespołem pan Bogdan, wypłacił kucharkom zaległe pensje a do restauracji zawitała smaczna, domowa kuchnia. Jak się jednak okazało, na tym problemy pracowników "Agaty" się nie skończyły. Wkrótce rozeszła się tragiczna wiadomość o śmierci bohaterki "Kuchennych Rewolucji"

Śmierć pani Marzenny z "Kuchennych Rewolucji" wstrząsnęła Polską

Marzenna Koniuszy pracowała w barze "Agata" przez 40 lat. Zmarła nagle, 20 września 2021 roku. Nekrolog dla utalentowanej kucharki udostępnił na swoim profilu lokal. Wiadomość o tragedii pojawiła się także na stronie "Kuchenne Rewolucje- naszymi oczami".

- Bar Agata to kultowe miejsce w Gorzowie. [...] Niedawno przeszedł Kuchenne Rewolucje. Na początku sierpnia przyjechała do niego słynna Magda Gessler. Po jej wizycie i wprowadzonych zmianach bar zaczął przeżywać oblężenie. Pani Marzenny wzrost klientów nie przerażał. - Ja już jestem nauczona ciężkiej pracy. 40 lat w Agacie pracuję. Opowiadała nam, że do pracy w barze przyszła od razu po skończeniu szkoły — czytamy na profilu.

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia znowu został ojcem. Znamy imię dziecka

CZYTAJ DALEJ


Brat Magdy Gessler angażuje się w "śledztwo" w sprawie śmierci w "Kuchennych Rewolucjach"

Dzięki informacjom zebranym przez Gazetę Wyborczą, które rzuciły nowe światło na sprawę, kwestia tragedii w barze "Agata" powróciła ze zwiększoną siłą. O sytuacji pani Marzenny i o ostatnich momentach przed śmiercią opowiedziała jej córka, Agnieszka.

- Dzień przed śmiercią dowiedziała się, że menedżer znów bez jej wiedzy zrobił przemeblowanie, dostawił stoliki, wyniósł kuchenne sprzęty. Bardzo się zdenerwowała, rozmawiała o tym z córką Agnieszką — czytamy. 

Z rozmowy wiemy, że ciało szefowej kuchni z baru "Agata" znalazł mąż:

- Leżała na podłodze, sztywna, twarz spuchnięta. Lekarz stwierdził, że zmarła około północy w wyniku zatrzymania krążenia — cytuje fragment wywiadu Pomponik.


Z relacji wynika, że menadżer baru i były szef bohaterki "Kuchennych Rewolucji" nie tylko nie pojawił się na pogrzebie pracownicy — Córka Marzenny, wezwana po odbiór rzeczy matki stwierdziła, że rzeczy osobiste zmarłej zniknęły. Po wizycie pan Bogdan postraszył, że wezwie policję, jeśli Agnieszka jeszcze raz pojawi się w barze.

Zdruzgotana córka poinformowała Magdę Gessler, że były menadżer lokalu nie wypłacił także zaległych pensji jej matki.

Kiedy ze strony lokalu zaczęły się sypać groźby, gwiazda "Kuchennych Rewolucji" postanowiła poprosić o pomoc swojego brata, działacza społecznego, Piotra Ikonowicza. Jego diagnoza była jednoznaczna:

Zastraszanie pokrzywdzonych to stały repertuar sprawców mobbingu. Czy pan Bogdan się go dopuszczał? Z opowieści córki wynika, że tak. 

Córka Marzenny z "Kuchennych Rewolucji" podzieliła się także kolejnym, tajemniczym odkryciem.

- Szukała wiadomości, w których skarżyła się znajomym na sytuację w barze. Ale telefon był pusty – Marzenna przed śmiercią wszystko skasowała. Agnieszka nie umie tego wytłumaczyć. Telefon wciąż działa, bo Agnieszka jeszcze nie potrafi go wyłączyć — relacjonuje Gazeta Wyborcza.

Dlaczego szefowa kuchni zdecydowała się na usunięcie wiadomości? Tego nie wiemy. Aura wokół baru "Agata" oraz śmierci pani Marzenny jest bardzo niepokojąca.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Wszyscy znają jej przeboje. Nie żyje wielka artystka

  2. Jacek Kurski nagle ogłosił. Ważna wiadomość ws. Eurowizji

  3. Babcia Joanny Opozdy wydała oświadczenie. Skomentowała rodzinną awanturę

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Źródło: pomponik.pl, kuchennerewolucje.tvn.pl

Aktorka nagle zniknęła z ekranów. Choroba zmieniła jej życie, mało kto miał o niej pojęcie

Slajd 1 z 4

Paweł Matyka, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Kariera Elżbiety Zającówny

Elżbieta Zającówna zyskała sławę dzięki roli w popularnym serialu emitowanym w latach 90': „Matki żony i kochanki". Aktorka wcielała się tam w rolę Hanki. Później mieliśmy okazję oglądać ją w takich produkcjach, jak: "Seksmisja", czy "Va Bank".

Polskie teleturnieje. Pamiętasz, kto je prowadził?

Pytanie 1 z 4

Kto prowadził teleturniej "Koło Fortuny"?

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nagłe wyznanie Joanny Kurowskiej o rodzinnej tragedii. "Żyłam w poczuciu winy"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maurycy Popiel okradziony. Wystosował przejmujący apel do fanów

Czytaj więcej >