Swiatgwiazd.pl
Iza z "Gogglebox"

instagram.com/izabelazeiske

Tylko u nas: Iza z "Gogglebox" opowiedziała o dzieciach, rodzinie zastępczej i macierzyństwie

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" to niewątpliwie jedna z chętniej oglądanych przez widzów TTV bohaterek. Przed szklanym ekranem zasiada wraz z synem Joachimem, tworząc tym samym bawiący do łez duet. Z okazji obchodzonego dziś w Polsce Dnia Matki skontaktowaliśmy się z gwiazdą TTV. W rozmowie z nami otworzyła się na temat macierzyństwa, a także rodziny zastępczej, którą przez lata tworzyła razem z mężem.

  • Iza Zeiske w szczerym wywiadzie o dzieciach

  • Bohaterka "Gogglebox" przez lata tworzyła rodzinę zastępczą

  • Gwiazda TTV o macierzyństwie

26 maja to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polek, które powitały już na świecie swoje potomstwo. Dzień Matki szczególnie chętnie jest celebrowany wśród gwiazd rodzimego show-biznesu, które z ogromną przyjemnością publikują w sieci zdjęcia ze swoimi pociechami lub własnymi mamami. Nam udało się dziś skontaktować z Izą Zeiske, bohaterką "Gogglebox. Przed telewizorem" i dowiedzieć się, jak ona radzi sobie z macierzyństwem.

Jak Iza z "Gogglebox" świętuje Dzień Matki?

Na co dzień Iza Zeiske jest nie tylko ulubienicą widzów TTV, ale przede wszystkim żoną i matką dwóch synów (to właśnie z jednym z nich ochoczo zasiada przed szklanym ekranem). W rozmowie z nami zdradziła, jak celebruje 26 maja.

- Ja Dzień Matki, to oczywiście, że tylko [spędzam, przyp. red.] z moimi dziećmi. Myślę, że każda matka w ten dzień ogarnięta jest refleksją, wspomnieniem i na pewno pierwsze co wspomina ta matka, to moment, w którym dziecko się urodziło. I myślę, że do końca swojego życia, do deski grobowej, będzie pamiętała ten dzień, w którym dane dziecko na świat przyszło - mówiła nam Iza z "Gogglebox".

Agustin Egurrola

Jak tańczy Agustin Egurrola? W sieci pojawiło się archiwalne nagranie

CZYTAJ DALEJ

Gwiazda TTV podkreśliła również, że razem z mężem od zawsze marzyła o dzieciach, dlatego tym bardziej docenia cud ich narodzin. Iza Zeiske otworzyła się również na temat rodziny zastępczej, którą przez 18 lat tworzyła razem z mężem.

Iza Zeiske o rodzinie zastępczej

W jednym z wywiadów zdradziła, że ze względu na dwóch biologicznych synów, pod swoje skrzydła brali wyłącznie chłopców, dzięki czemu dzieci szybko się ze sobą dogadywały.

- Jako rodzina zastępcza podchodziliśmy do tego bardzo roztropnie. Wychowaliśmy najpierw jedno, potem następne. Patrzyliśmy tak, żeby tym dzieciom można było jak najwięcej czasu poświęcić. Tym bardziej, że dzieci z domu dziecka mają jakieś problemy związane ze swoją przeszłością. Trzeba było temu bardzo dużo czasu poświęcić, a zarazem też nie opuszczać wychowania naszych dzieci - wyjaśniła.

Iza zdradziła również, że choć razem z mężem zaprzestali opiekę nad dziećmi z domu dziecka w momencie, w którym ich synowi osiągnęli pełnoletność, do dziś utrzymuje kontakt z podopiecznymi.

- Kontakt mamy, jak najbardziej. Ale myślę, że [...] czasami takie nieplanowane, macierzyństwo z zaskoczenia, może nawet jest fajniejsze, niż to planowane - zaznaczyła w rozmowie z nami.

Bohaterka "Gogglebox" we wzruszających słowach podkreśliła również, jak ważne i wartościowe jest dla niej macierzyństwo.

- Najstarszy mój syn ma 36 lat i z perspektywy matki, z tych lat wszystkich, każdy okres w wieku dziecka jest najpiękniejszy i każdy przynosi jakieś wyzwanie i coś nowego - dodała w rozmowie z nami Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem".


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >

Wywiady

Iluzjonista z "Mam Talent" zdradził nam, jak wyglądają kulisy programu. "Była to nie lada przygoda"

Czytaj więcej >
Grażyna Szapołowska pożegnała Bronisława Cieślaka. Opowiedziała, jak wyglądała ich relacja

Wywiady

Tylko u nas: Grażyna Szapołowska o swojej relacji z Bronisławem Cieślakiem. "Wszystkie kobiety się w nim kochały, ja też"

Czytaj więcej >
Marian Lichtman ostrzega Ewę Krawczyk

Wywiady

Tylko u nas: Marian Lichtman szczerze o konflikcie z Andrzejem Kosmalą. Ostrzegł Ewę Krawczyk

Czytaj więcej >
Joanna Bartel opowiedziała o relacji z Krzysztofem Hanke

Wywiady

Tylko u nas: Joanna Bartel opowiada o życiu podczas pandemii i relacji z serialowym Bercikiem

Czytaj więcej >
Grażyna Szapołowska pokazała dom. Największą uwagę internautów przyciągnęła papuga

Wywiady

Grażyna Szapołowska pokazała dom. Największą uwagę internautów przyciągnęła papuga

Czytaj więcej >