Tylko u nas: Marian Lichtman o obietnicy złożonej Krawczykowi. Chodzi o jego syna Żródło: youtube.com/Świat Gwiazd

Tylko u nas: Marian Lichtman o obietnicy złożonej Krawczykowi. Chodzi o jego syna

26 Kwiecień 2021 Marta IdzikowskaMarta Idzikowska

Marian Lichtman postanowił porozmawiać z redakcją Świata Gwiazd i w szczerym wywiadzie opowiedzieć o życiu syna Krzysztofa Krawczyka. Dlaczego mężczyzna nigdy nie zrobił tak zawrotnej kariery jak jego ojciec? Jaką obietnicę złożył Lichtman drogiemu przyjacielowi? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w naszym artykule.

  • Marian Lichtman zdecydował się na szczery wywiad ze Światem Gwiazd
  • Zdradził, dlaczego syn Krzysztofa Krawczyka nie zrobił kariery muzycznej
  • Trubadur złożył przyjacielowi wielką obietnicę. Teraz spełnia jego „testament honoru”

Marian Lichtman z Krzysztofem Krawczykiem przyjaźnił się od bardzo wielu lat. Wspólnie działali w zespole Trubadurzy, racząc naród wspaniałą i zapadającą pamięć muzyką. Siłą rzeczy, mężczyzn połączyła również silna przyjaźń, która przetrwała lata, nawet gdy ich drogi zawodowe się rozeszły.

Obydwoje doskonale znali swoje rodziny - Lichtman aktywnie uczestniczył w życiu Krawczyka, miał świetne stosunki m.in. z jego mamą. Nie jest mu obcy także syn przyjaciela, Krzysztof Junior. To właśnie o nim Trubadur opowiedział w szczerym wywiadzie z Dominiką Komarnicką.

Syn Krzysztofa Krawczyka nie powtórzył sukcesu ojca. Dlaczego?

Syn sławnego muzyka nie miał łatwego życia. Z relacji świadków oraz samego zainteresowanego wynika, że jego relacja z ojcem nie układała się pomyślnie. Obydwoje mieli do siebie żal - Krawczyk junior nigdy nie wybaczył tacie rozstania się z matką i ślubu z Ewą. Ojciec natomiast był rozżalony tym, że pierworodny w wywiadach wypowiada się negatywnie na temat ich stosunków.

Grażyna Wolszczak o skutkach ubocznych po koronawirusie. Gwiazda do tej pory odczuwa konsekwencje chorobyGrażyna Wolszczak o skutkach ubocznych po koronawirusie. Gwiazda do tej pory odczuwa konsekwencje chorobyCzytaj dalej

Co ważne, Krzysztof junior odziedziczył po rodzicielu niezwykły talent wokalny! Nie powinno być to dziwne z racji tego, że jego matka, Halina Żytkowiak, również była znakomitą wokalistką. Dlaczego więc mężczyzna nigdy nie zyskał sławy i nie rozwinął kariery muzycznej?

- Jego mama umarła dziesięć lat temu. Nie mieszkał z ojcem. Trudno powiedzieć, kto był temu winny, czy Krzysztof, Ewa, czy ktoś inny... Teraz to nawet nie wypada o tym mówić - powiedział Lichtman.

Krawczyk junior jest osobą z natury dość wycofaną i spokojną. Mimo kilku szans, jakie dostawał od osobistości ze świata muzyki, nie stał się rozpoznawalny.

Marian Lichtman złożył Krawczykowi pewną obietnicę. Chodzi o jego syna

Jak się okazuje, pomimo trudnych relacji, Krzysztof Krawczyk bardzo kochał swojego syna i martwił się o niego. Niezwykle wzruszające jest wyznanie Lichtmana, który przyznał, że przyjaciel miał do niego jedną wyjątkową prośbę.

- „Marian, jak coś mi się stanie, to nie daj zrobić krzywdy mojemu synowi”. Pamiętam te słowa, on się popłakał, ja też się wtedy popłakałem- wyznał poruszony Trubadur.

Wielką troską o wnuczka wykazywała się również babcia. Marian Lichtman wspomina jedne z odwiedzin, podczas których Lucyna Krawczyk poprosiła go o zadbanie o ukochanego cżłonka rodziny.

- Spełniam testament honoru Krawczyka. Będę bronić jego syna, a jak będę mógł, to pomogę. Po śmierci ojca pięknie rozwija swoją karierę - powiedział Trubadur.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram, Kobieta.pl, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł