Swiatgwiazd.pl
Urszula Dudziak

TRICOLORS/East News

Urszula Dudziak odchodzi z "The Voice of Poland"? Będzie realizować się w inny sposób, ma plany

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Ostatnio jest stosunkowo głośno na temat zmian w składzie jurorów "The Voice of Poland". W mediach pojawiły się również wieści, które nie ucieszą fanów Urszuli Dudziak, która być może opuści fotel jurora.

  • Urszula Dudziak odejdzie z "The Voice of Poland"

  • Znamy także powody takiej decyzji

Wokalistka zasiadała w jury również podczas pierwszej edycji "The Voice Senior". Jej ogromne doświadczenie i wyjątkowa osobowość bardzo przypadły do gustu widzom. Niestety wedle medialnych doniesień gwiazda może nie pojawić się w następnej edycji "The Voice of Poland".

Urszula Dudziak odejdzie z "The Voice of Poland"?

Wielkimi krokami zbliża się 12. edycja "The Voice od Poland". Już jesienią dokładnie dowiemy się, które z domniemanych zmian są prawdziwe.

Obecnie wiemy, że w programie nastąpi wiele zmian - w szczególności jeśli chodzi o grono jurorów, które być może nie pasuje już do ramówki, którą prezentuje TVP.

Pojawiają się coraz to nowe pogłoski, kto może odejść oraz kto pojawi się na miejscu tych, którzy niestety przestali zasilać szeregi jurorów.

Lil Masti

Lil Masti będzie się bić, a zarobione pieniądze przeznaczy na szczytny cel. Celebrytka uważa, że to nie będzie łatwa walka

CZYTAJ DALEJ

Jaki jest powód odejścia Urszuli Dudziak?

Jak dowiadujemy się na łamach "Faktu" i "Wirtualnych Mediów", być może zbliżamy się wielkimi krokami do pożegnania Urszuli Dudziak z programu TVP.

Informator "Faktu" donosi, że pierwsze nagrywki mają odbywać się latem, a wtedy wokalistka miałaby udać się w trasę koncertową.

Brzmi to całkiem logicznie, ponieważ Urszula Dudziak mogłaby wówczas zarobić więcej. Dodatkowo po tak długim czasie uniemożliwiającym organizację koncertów, artyści są zapewne bardzo spragnieni scenicznych wrażeń.

"Fakt" zaprezentował także drugi, potencjalny powód. Dzięki temu dowiadujemy się, że Urszula Dudziak latem będzie pochłonięta budową domu kultury, który ma stanąć na jej działce na wsi.

Gwiazda będzie miała niedaleko do swojej posiadłości i zamierza organizować tam zajęcia artystyczne. Takie przedsięwzięcie może pochłonąć wiele jej czasu.

Źródło: Fakt, Wirtualne Media, Teleshow.wp

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >